Sexuálne roboty budú súčasťou našich spální už do 25-ich rokov
Bulvárna erotika

Bolesti hlavy ako tradičnej výhovorke žien voči sexu raz a navždy odzvonilo!

Medzinárodná robotická konferencia zrejme nie je miestom, od ktorého by človek tak nejako očakával pikantnosti. Opak sa však stal pravdou. Správy z tejto udalosti totiž aktuálne hlásia, že manželstvám a partnerstvám budúcnosti zavládnu inteligentné sexuálne roboty.

Odborníci predpokladajú, že zhruba

do dvoch desaťročí sexuálne roboty kompletne ovládnu

intímnu zložku života v manželstvách. Mužov už nebude trápiť, že ich ženu bolieva až príliš často hlava. Aby sme boli objektívni, nedá nám nenapísať, že podobne ženy prestane frustrovať problém s erekciou, poťažmo vyslovene impotencia ich partnerov. Všetky túžby oboch pohlaví uspokojí totiž robot.

Sexuálne roboty sťaby pomocníci v domácnosti

je tematikou čoraz viac sa vo svete rozmáhajúcou. Napokon, o tom aké riziká sexuálni roboti môžu priniesť, sme písali už aj my. Nájsť sa dajú články o tom, ako sa niektorí muži rozhodli so svojou “gumenou Ančou” zosobášiť a pod. Takéto prípady patria v súčasnosti k zdanlivo najväčším bizarnostiam, aké sa vo svete – a vo svete sexu – dejú.

Odborníci na technológie spojené

so sexuálnym životom predpovedajú veľké zmeny.

K problematike sa vyjadrila medzinárodná kapacita.

Pri existencii umelej inteligencie a jej všeobecne známych schopností sotva koho prekvapí nasledovný fakt. Moderné

sexuálne roboty dokážu vnímať emócie majiteľa

a vyhovieť im. Do budúcna sa technológie v robotoch majú zlepšiť natoľko, že takáto mašinka bude schopná svojmu vlastníkovi splniť všetky jeho sexuálne preferencie a túžby. Priekopník v oblasti technológií pre sexuálny život Trudy Barber dokonca tvrdí, že podľa neho roboty výrazne zlepšia kvalitu sexuálneho života. Podľa jeho slov je sex s robotom len ďalším stupňom prirodzeného vývoja človeka. Článok pokračuje pod obrázkom.

Sexuálne roboty budú súčasťou našich spální už do 25-ich rokov

Niet pochybností o tom, že sexuálne roboty budú aj špičkovými prostitútkami. Otázkou však v tomto kontexte zostáva, či

sexuálne roboty a harašenie s nimi bude dostupné

iba pre bohatých ľudí, alebo aj pre strednú a chudobnejšiu triedu.

V súčasnosti sa ceny takýchto robotov pohybujú na úrovni od € 8.500 vyššie. Do budúcnosti sa však dá očakávať, že s počtom výrobcov a (snáď) spokojných zákazníkov sa nájdu aj lacnejšie alternatívy. Už len vďaka pribúdajúcej konkurencii.

A možno sa o spomínaných rádovo desať až dvadsať rokov zmenia sociálne pomery natoľko, že bude úplne bežné, keď si (manželské) páry budú sexuálne roboty do domácnosti kupovať aj podľa toho, koľko majú “nabehaných kilometrov”.

Aj v tej súvislosti nemôže človeku

nezísť na um myšlienka náhradných dielov.

I keď tie sú vlastne už teraz úplne bežne dostupné vo forme rôznych masturbátorov. Sám admin tohto webu podľa jeho vlastného tvrdenia z recenzie na realistickú umelú vagínu jedným náhradným dielom – v tomto kontexte najdôležitejšej a najzaujímavejšej časti sexuálneho robota – disponuje.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *