Obnovenie panenskej blany je trendovým darčekom zahraničných celebrít
Bulvárna erotika

Stačí trocha snahy, aby sa Bratislava stala európskou centrálou panenského sexu

Čo presne je panenská blana, na čo slúži alebo skôr slúžila, prečo sa jej mnohé ženy chcú zbaviť čo najskôr a iným sa to, naopak, do vysokého veku nedarí… Odpovede na všetky tieto otázky sú notoricky známe, napriek tomu sa tej základnej z nich v nasledujúcom texte povenujeme. Pre nás najdôležitejšou otázkou však je táto: tušíš, že je riešiteľné aj obnovenie panenskej blany?

Panenská blana je tenučká membrána v pošve každej mladej ženy, ktorá sa vo väčšine prípadov pretrhne pri prvom milovaní. Existujú prípady, kedy sa blana pretrhla iným spôsobom, napríklad pri športe, zranení či masturbácii. No je to skôr vzácnosť. Vo svete sa však rozmáha nový trend a tým je

obnovenie panenskej blany, aplikácia novej blanky

pre ženušky, ktoré už poctivosť stratili, no chcú ten pocit zažiť znovu. Alebo dopriať ho niekomu, o kom sú práve v tej chvíli presvedčené, že za to stojí.

Jedným z prvých prípadov, kedy sa široká verejnosť vôbec dozvedela, že je technicky možné obnovenie panenskej blany, bol prípad anglickej mediálnej hviezdy z titulnej fotky články. Nechať si operovať novú panenskú blanu sa rozhodla Katie Price. Táto anglická modelka, televízna osobnosť a ako vidíš na našom linku aj hviezdička OnlyFans sa preslávila pod umeleckým menom Jordan. Svojho času patrilo jej poprsie medzi najpopulárnejšie (a najväčšie) na svete. Práve táto sexy šelma sa rozhodla dať si upraviť vagínu (aj) zvnútra.

K tomuto rozhodnutiu sa odhodlala po treťom pôrode, kedy si nechala svoju “mušličku” zmenšiť a upraviť. To však nebolo všetko. Katie sa totiž rozhodla, že svojmu vtedajšiemu manželovi, spevákovi Petrovi Andre pripraví

netradičné prekvapenie: obnovenie panenskej blany.

Nechala si operatívne prišiť novú panenskú blanu a svojmu chlapovi tak poskytla sex, ako keby to bolo pre ňu po prvýkrát. Ktovie, pre koľkých nasledujúcich partnerov bola ochotná toto gesto zopakovať…

Chirurgický zákrok obnovenia panenskej blany sa nazýva hymenoplastika a v podstate ide o rekonštrukciu pičky. Lekári pri ňom žene implantujú tenučkú membránu pri vchode do pošvy, ktorá dokonale evokuje panenskú blanu.

Liečba po zákroku trvá zhruba mesiac a vtedy sa žena, pomerne logicky, musí vyhýbať sexu. Potom už však môže začať svoj sexuálny život nanovo a nechať si pretrhnúť novú blanu novým mužom.

Obnovenie panenskej blany ako trend je populárny

zatiaľ najmä v zahraničí. Relatívne nedávno obletel internet prípad, kedy sa pre tento zákrok rozhodla mladučká brazílska influencerka Julia Medeiros. Cena tohto zákroku mimo našej republiky sa podľa viacerých zdrojov pohybuje na úrovni niekoľko tisíc eur. Juliino obnovenie panenskej blany vraj stálo bezmála desať tisíc dolárov.

Zákrok ponúka aj istá bratislavská klinika

V jej cenníku figuruje suma v tomto kontexte skutočne “symbolických” € 550. Samozrejme, v tejto čiastke ešte nemusia byť zahrnuté úplne všetky nevyhnutne súvisiace procedúry pred aj po operácii. Napriek tomu si trúfame tvrdiť, že na viac ako € 2.000 celkovo hymenoplastika na Slovensku nevyjde.

Možno by stálo za to pritiahnuť celebrity zo zahraničia na operáciu k nám. Vybudovať v našom hlavnom meste turistiku za účelom obnovenia panenstva. A stať sa jeho európskou centrálou. Autorovi tohto blogu by sa to páčilo.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *