Špeciálne požiadavky riešim rád, často a k spokojnosti všetkých strán

Riešenie špeciálnych požiadaviek presne na mieru tebe ako klientke či klientovi

Ľudia všeobecne majú pocit, že sa na mňa ako na známeho a renomovaného * odborníka na erotický priemysel môžu obrátiť s rôznymi zvláštnymi žiadosťami. Vlastne sa aj obracajú. A dobre robia, samozrejme. Rád riešim špeciálne požiadavky, vyriešim kadečo. Obmedzenia mám minimálne a mám pre tieto účely nastavené jednoduché a jasné pravidlá. (Aktualizované 04. 10. 2022)

* Pod pojmom „renomovaný“ mám v tomto kontexte na mysli fakt, že mám povesť človeka, ktorý nielenže dokáže všeličo vyriešiť. Ale ktorý má hlavne dobré meno, renomé spoľahlivosti, serióznosti a korektnosti. Aby bolo jasné, v mojom vyjadrení nejde o žiadnu absenciu pokory. Moja povesť je pre mňa niečím ako obchodnou značkou a budujem ju sústavne už cca dve desaťročia.

Zopár reálnych

príkladov toho, aké špeciálne požiadavky už som riešil.

Pre predstavu o tom, čo som dokázal a kedykoľvek dokážem vybaviť. A možno aj pre inšpiráciu, ak vymýšľaš či špekuluješ, čím sa zabaviť.

 • Organizácia filmovania porna v štýle gang-bangu ako daru pre chtivú dámu stredného veku z Bratislavy.
 • Nájdenie online modelky na živý erotický chat (masturbáciu pred objektívom) pre mladého chlapa z Košíc.
 • Zabezpečenie chalana s väčšou výbavou na filmovanie amatérskeho porna v trojici pre sympatický pár z Trnavy.
 • Hľadanie a nájdenie „vizuálnej dráždičky“ na špeciálnu súkromnú erotickú akciu pre pražskú „smotánku“.
 • Pomoc kvázi „marketingového“ charakteru, keď napr. pár hľadá iný pár na zábavu.
 • Na podklade „tipu“ od manžela ponúkanie práce manželke, ktorej partner chcel zabezpečiť príjem do rodinného rozpočtu s tým, že on akože nevie, akou prácou sa ona zaoberá, z čoho presne príjem pochádza.
 • … a mnohé ďalšie, časom možno doplním.

Naopak, čo v žiadnom prípade neriešim, to je sprostredkovanie sexu, sexuálnych služieb. So ženou ani s mužom. (S jedinou výnimkou mňa samotného – a to myslím zo žartu, avšak do istej miery aj vážne).

Takéto špeciálne požiadavky sú niečím, od čoho sa od môjho stíhania práve za toto striktne dištancujem.

Postup pri riešení špeciálnej záležitosti je nasledovný:

 1. stručná prvotná diskusia: či si na niečo podobné trúfam, kedy cca, asi za aké náklady;
 2. zloženie zálohy za moje služby – za hľadanie a/alebo organizáciu;
 3. diskusia o detailoch, nastavenie a priebežná úprava „parametrov“;
 4. doplatok dohodnutého honoráru pre mňa;
 5. samotná realizácia akcie, prirodzene, len ak sa na nej zúčastňujem (čo nemusí byť vždy).

Posledné dva body bývajú v špecifických prípadoch prehodené.

Mám špeciálne požiadavky – AKO ZAČAŤ

Už v tvojej prvej správe pre mňa mi napíš čo najviac detailov. Ak mi napíšeš „Chcel by som sex video s mojou susedou“, môžem si pod tým predstaviť celú škálu vecí, o ktoré máš vlastne záujem. Spustilo by to lavínu mojich otázok, stálo by ma to kopu času a pokojne by mohlo vysvitnúť, že máš nejakú šialenú a nerealizovateľnú ideu.

Naopak, v princípe úplne jasno budem mať, keď napíšeš: „Mám susedku, ktorá so mnou flirtuje. Je síce vydatá, ale nežijú s mužom spolu. Peňazí nemá nazvyš, privyrobenie sa jej jednoznačne hodí. Mne by sa ohromne páčilo, vidieť ju nahú a to najlepšie v nejakej akcii. Stačilo by aj pri masturbácii, ale skvelé by bolo, vidieť ju priamo pri sexe. Ani by na videu nemusela byt vidieť jej tvár. Samozrejme, dokonalé by bolo, ak by sa dalo dohodnúť, že urobí urobí živú erotickú show (masturbáciu) cez skype. Anonymne, aby netušila, kto sa pozerá. Myslíš si, že si dokážeš poradiť s niečím takýmto?“ Z takejto správy mám výrazne jasno, či sa chcem do niečoho podobného pustiť a ak áno, koľko času ma to asi tak bude stáť.

Pokojne mi teda rovno napíš menšiu slohovú prácu o tom, o čo ti ide. Kto, ako, prečo, kde, kedy… Aký máš na realizáciu rozpočet či aká je tvoja predstava o nákladoch. Nenúť ma hneď od začiatku sa musieť pýtať na každú drobnosť. Zvlášť po prečítaní tohto textu, na ktorý som ťa určite viac-menej okamžite odkázal. 🙂

Záloha za špeciálne požiadavky, za začatie riešenia

Jej výška je paušálnych € 30. Nižší môj honorár za takéto niečo byť ani nemôže, čiže preplatok určite nevznikne. No a prečo za moju prácu vôbec vyžadujem zálohu? Pretože nie som ochotný venovať celé dlhé hodiny riešeniu niečoho, od čoho ty môžeš napokon odstúpiť.

Už párkrát, kým som mal menej skúseností, sa mi stalo, že záujemca o špeciálne požiadavky si to v najlepšom prosto rozmyslel. Jednou vetou sa ospravedlnil a považoval vec za vybavenú. Alebo že so mnou zrazu jednoducho prestal komunikovať, jeho profil zmizol, mobilné číslo „sa“ odpojilo. Po tom, čo ja som nad vecou strávil hromadu času. Za ktorú som mohol napísať desať kapitol knihy, na ktorej pracujem (2022). Bez zálohy preto môj čas do niečoho, čo nerobím (aj) pre seba, už jednoducho neinvestujem.

Možné formy úhrady zálohy sú rovnaká ako nižšie uvedené formy platby za moje služby.

Diskusia o detailoch záležitosti, nastavenie podmienok

Pre teba ako klienta asi najdôležitejší bod. V jej prvej fáze treba nájsť kompromis medzi tvojimi predstavami a realitou, vychádzajúcou z mojich 20-ročných skúseností. Isto, realizovať sa nakoniec dá všetko. Otázka znie, či za rozumné náklady. Niekedy stačí, ak ako zákazník minimálne ustúpiš od niektorej tvojej predstavy či požiadavku. A nielenže tým znížiš nevyhnutnú investíciu do akcie. Často tým aj otvoríš tým podstatne širšie možnosti.

Priebežná špecifikácia detailov, požiadaviek, parametrov

Nie vždy sa dajú všetky okolnosti nastaviť a všetky požiadavky odhadnúť vopred. Veľmi často teda priebežne dolaďujeme detaily – spolu, ja a ty. S návrhmi prichádzam ja rovnako, ako s nimi môžeš prísť ty. Je hlavne v tvojom záujme, nastaviť všetko tak, aby si dostal/a presne to, čo chceš a potrebuješ. Z mojej strany určite urobím pre to maximum. Mám úprimnú radosť, keď sú všetky strany * s mojou (sprostredkovateľskou) činnosťou spokojné.

* Zámerne nepíšem „obe“ strany. Nakoľko spravidla sprostredkujem služby niekoho iného, pri spolupráci či obchode so mnou sú zainteresované strany spravidla tri. Za podmienky, že aj pár (pretože pre páry riešim špeciálne požiadavky veľmi často) považujem za jednu stranu a nie za dve.

Doplatok za moje služby a samotná realizácia

Neexistuje veľa výnimiek – spravidla musím moju prácu vykonať od a do zet skôr, než ty ako moja zákazníčka či zákazník niečo dostaneš. Preto spravidla trvám na úhrade mojich služieb v prípade, keď riešim takéto špeciálne požiadavky, vopred. Slovensko je v tomto zmysle priveľké na to, aby som bol osobne pri realizácii všetkých podobných záležitostí. Plus zbytočne by to navyšovalo náklady pre teba. Gro podobných akcií organizujem na diaľku.

Formy platby za moje služby – aj tej zálohovej – ponúkam aktuálne pre tieto účely štyri:

 • ako zálohu, tak aj doplatok mi môžeš priniesť v hotovosti, musíš však akceptovať miesto, ktoré ja navrhnem (spravidla v hlavnom meste, kde pôsobím);
 • klasický bankový prevod na môj účet v mBank: SK0383605207004200196050 (v prípade záujmu o okamžitú platbu poskytnem na vyžiadanie číslo účtu v J&T banke, slsp, Revolute či v 365bank;
 • úplne anonymne cez PayPal;
 • alebo v btc.

Nevylučujem, že môžeš prísť s nápadom, ideou či požiadavkou, z riešenia ktorej ja sám budem mať osoh. Nemyslím finančný, pretože to je málo pravdepodobné. Skôr vlastnú prezentáciu alebo priam zábavu. Vtedy je možné, že realizáciu a teda celú moju prácu získaš úplne zadarmo. Nie som chamtivý ani drahý, skôr naopak. A keď ma nejaká činnosť v tvoj prospech dokáže vyslovene zabaviť a potešiť, nemusí to teba nič stáť.


Zdrojom titulnej fotografie je archív administrátora webu. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu „loví zaujímavé pohľady“.