Anilingus čiže lízanie análu, rimming alebo ochutnávka kakaového večeka
Bulvárna erotika

Tipneš si, čo je mojou – Radodajkinou najmilovanejšou sexuálnou praktikou?

Pomerne častou otázkou na mňa ako na jednu z najznámejších kuriev na Slovensku je tá, akú sexuálnu praktiku mám najradšej. Relatívne známym o mne už je fakt, že som fanúšičkou análneho sexu. Ale existuje praktika, ktorú zbožňujem ešte viac než samotnú šukačku do zadočka. A síce anilingus čiže lízanie análu.

Anilinctus, rimming alebo anilingus čiže lízanie análu

Ešte rim job, ochutnávka kakaového venčeka, prelíznutie konečníka… Všetko pomenovania jednej a tej istej praktiky, ktorú dokonalo, jasno a presne opisuje jednoduchý dvojslovný slovenský pojem: lízanie zadočka. Tak ako nie je spochybniteľné, čo sa myslí pod lízaním pičky, nie je spochybniteľné ani to, čo sa myslí pod slovenským prekladom termínu rimming.

Milujem lízanie pičky ako asi každá žena na svete

Tak ako je málo žien, ktoré si s pôžitkom nenechajú lízať rozkrok (mám na mysli v súkromí, nie od klienta), tak je na druhej strane pomerne málo žien, ktoré si vedia skutočne a naplno vychutnať anilingus čiže lízanie análu. Na podklade mojich diskusií s kamoškami a kolegyňami snáď ešte väčšie percento žien než to, ktoré má zbytočné a podľa mňa vyslovene hlúpe zábrany voči análnemu sexu, má zábrany voči tomu nechať si robiť rimming.

Skôr sa mnohé nechajú nahovoriť – alebo iným spôsobom zlomiť, napr. za značkovú kabelku – na to, aby

rim job aktívne poskytli partnerovi než aby ho prijali.

Natoľko hlúpym národom my, Slováci sme. Radšej zatneme zuby a urobíme niečo, čo nám nie je úplne po vôli, než že by sme sa uvoľnili a vychutnali si niečo, čo nikomu na svete nemôže byť vyslovene nepríjemné.

Odborníci sa vyjadrujú jasno, pre mnohých prekvapivo až neuveriteľne.

Anál má vyšší potenciál poskytnúť rozkoš ako vagína. Análny vchod čiže konečník, ale aj celá vstupná (vlastne technicky vzaté výstupná…) časť hrubého čreva je totiž tisícnásobne bohatšie pokrytá nervovými zakončeniami než pošva. Dôvod je jednoduchý. Cez pošvu žena rodí a teda je v nej žiadúce len také množstvo citlivých nervových zakončení, aby bolo cez ňu niečo cítiť. Nemusí to byť tak napíšuc prehnané.

Na druhej strane vývod hrubého čreva, konečník a zvierač slúžia na to, aby sme cítili, keď sa chystá z nášho tela niečo “zdrhnúť” a aby sme to v ňom vedeli zadržať. Na toto nie je nervových zakončení “nikdy dosť” a preto je nimi análny otvor naširoko a veľmi štedro posiaty. Presne toto spôsobuje, že na jemný dotyk na roztvorenom konečníku reaguje zdravá žena bez predsudkov (napr. ja) niekoľkonásobne citlivejšie než na podobný dotyk na vchode do pošvy.

Podobne ako cunnilingus ergo bozkávanie pičky

dá sa aj anilingus čiže lízanie análu robiť vo viacerých polohách.

 • Najštandardnejšou polohou na rimming je doggy styl. Pri nej je k zadočku a k análu ako takému najlepší prístup. Prdelku môže rozťahovať aktívny partner, ale môže mu ju nádherne roztiahnuť aj sama lízaná partnerka (alebo partner, samozrejme – ale vychádzam z predpokladu, že gejovia sú niekde úplne inde a blogy podobné tomuto už dávno nemajú potrebu čítať).
 • Na bruchu stačí ležať, zadok nemusí ísť hore – aj tak sa dá anilingus čiže lízanie análu prevádzať. V takom prípade ale už je vlastné rozťahovanie zadku vyslovene nevyhnutné.
 • Podobne ako v klasickom ľahu na chrbte, kedy zasa treba ťahať kolená až v hrudi. Aby sa celá panva a s ňou aj konečník zdvihli vyššie. Vlastné roztiahnutie polovíc zadku je takto pre partnera úžasným vizuálnym zážitkom a pre lízanú fajnšmekerku pôžitkom navyše.
 • Príjemnou polohou na rimming je aj ľah na boku a vystrečenie prdelky. Vlastné roztiahnutie je aj v tejto polohe vyslovene vítané na to, aby anilingus čiže lízanie análu mohlo prebehnúť k maximálnej spokojnosti prijímajúcej osoby.

Na začiatku jednoznačne

odporúčam až extrémnu jemnosť vykonávania rimmingu.

Rozťahovanie polovíc zadku pri tom nie je obmedzené – skôr naopak (i keď nenatrhnúť, samozrejme, lebo aj to sa môže stať). Čím viac je zadok ako taký rozťahovaný, tým viac sa konečník roztvorí. Tým viac tej šialene citlivej sliznice análu sa sprístupní na bozkávanie a lízanie. A práve maximálne jemná stimulácia tejto sliznice je tým, čo každú ženu spoľahlivo privedie až k šialenstvu. Istý môj milenec ma takto raz dráždil bez toho, aby sa čo len dotkol mojich rodidiel. Následne skôr, než do mňa v misionárovi vnikol, odfotil, ako moja pička reagovala. Obrázky takmer nepotrebujú komentár: že mi šťava doslova vyteká až von vidno aj bez slov. (Článok pokračuje pod fotogalériou.)

Zdrojom fotografií je Radodajkin archív

Čo mňa osobne

na praktike anilingus čiže lízanie análu najviac zaráža,

to je fakt, že ju vôbec niekto môže odmietať. A že ju odmietajú aj mnohé špičkové prostitútky, to už je absolútne nepochopiteľné. Vrcholom je, keď zákazník ponúka kurve príplatok za to, aby jej mohol lízať zadok – a kurva to napriek tomu odmietne.

Do istej miery rozumiem tomu, ak niektoré prostitútky odmietajú nechať si vylízať rodidlá. Predsa len, pička je háklivá a cunnilingus od neznámeho, potenciálne nie 100 %-ne zdravého chlapa môže eventuálne spôsobiť niekedy až mykózu či niečo podobné. Ale anál je úplne iný prípad. Tam je riziko podobne nízke ako riziko prenosu nákazy pri sexe s kondómom. Ergo prečo si nenechať robiť niečo, za čo sú mnohí klienti

ochotní zaplatiť prostitútke pekné peniaze navyše?!

Argument “lebo veď hygiena…”?! Ale no tak! Snáď nie som piča a keďže žijem v dvadsiatom prvom storočí a vediem sexuálny život, umývam sa vodou po každej dlhšej návšteve toalety… Ani v tom najneočakávanejšom momente sa jednoducho nemôže stať, že by moja šuška plus análik neboli dokonalo čisté. A ver mi, chlap nebude v posteli robiť nič, čo ho naozaj nebaví – pokým ho o to vyslovene nepožiadaš.

Bonusový tip pre ženu úplne na záver: skúsil na tebe niekedy tvoj partner ten ťah, že ti vošiel rukou pod nohavičky (najlepšie v stoji tvárou v tvár), druhým a štvrtým prstom ti poriadne roztiahol konečník a prostredníkom, ktorý medzi nimi zostal voľný, ti úplne jemnúčko klepkal po takto roztvorenom análiku…? Potečieš ako malá kurva, to garantujem!


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

One Comment

 • Petr Jelínek

  Absolútne perfektne a pravdivo napísané a poviem rovno s vysokou dávkou citu.
  nemôžem inak, ako odhodiť svoj širák v diaľ.
  Okrem toho, ženské pozadie, zadoček, zadok, to je umelecký výtvor prírody, ktorý ja osobne uznávam, obdivujem a ctím .
  Petr

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *