Prezentácia katalógu prostitútok na blogovom webe o sexbiznise na Slovensku

Ponuka spolupráce pre katalóg prostitútok či pre iný (erotický) projekt

Prezentácia katalógu prostitútok, ktorú na tomto portáli ako jeho prevádzkovateľ ponúkam, je úplne jednoduchá a vyjadrím ju pár odstavcami. S tým, že dohodnúť je so mnou možné snáď úplne čokoľvek. (Aktualizácia z 15.11.2020: v tejto chvíli síce spolupráca s dvoma webovými projektmi úspešne šliape. Napriek tomu je možné niečo vymyslieť.)

Ponúkaná prezentácia katalógu prostitútok je nasledovná:

odkazy na dohodnutý web, na ten (tvoj) konkrétny zoznam dievčat, poskytujúcich sexuálne služby, umiestnim na všetky možné miesta. Konkrétne:

  • prelinkovanie priamo na tvoj portál pod odkazom “Prostitútky” v hlavnom menu (ak tam aj táto položka aktuálne nie je, po uzavretí dohody bude pridaná);
  • priamy odkaz na tvoj web do jednej zo sekcií vo footeri v dolnej časti stránky, napr. namiesto odkazu “Profesionálny spoločník”;
  • “nenásilný” odkaz vo forme linky cez kľúčové slovo či frázu minimálne do piatich najnavštevovanejších článkov a teda aktuálne do týchto (otvoria sa v nových oknách): jeden, dva, tri, štyri a päť. Technicky vzaté tým bezkonkurenčne najčítanejším článkom ku dňu 20.06.2020 je práve tento. Vďaka čomu je jeho url linka pekne etablovaná v googli a bude, samozrejme, po uzatvorení dohody presmerovaná na relevantnú linku na tvojom webe.

Po dohode pokojne aj nejakou ďalšou formou. Šírka, forma, rozmer či intenzita našej spolupráce je len a len vecou vzájomnej diskusie a dohody. Rovnako ako je vecou dohody výška odmeny za ňu a jej forma (financie, tovar, bárter…).

Samozrejme, podobnú

prezentáciu a spoluprácu ponúkam komukoľvek.

Akémukoľvek webu či projektu, ktorý má čokoľvek – keď aj len úplne okrajovo – dočinenia s niečím okolo erotiky či sexu. Môže ísť o online sexhop, o obchod so sexy bielizňou, o konkrétny sexprivát či tantra štúdio atď.

Prosto a stručne: prezentácia katalógu prostitútok

je u mňa vyslovene vecou dohody. Stačí kontaktovať ma niektorým z uvedených spôsobov a prediskutovať podmienky.