Pár hľadá pár na výmenu partnerov, babu do trojky, gang-bang atď.

Si žena či pár, ktorý hľadá niekoho na zábavu? Alebo sa prosto chceš predviesť?

Možno ste (nakoľko vychádzam z toho, že ste dvojica) túto ponuku vygooglili pri hľadaní niečoho ako “pár hľadá pár”. Možno ste ju našli pri čítaní blogov o slovenskom svete erotiky a sexu… Najviac pravdepodobné však je, že som vás k nej nasmeroval ja sám po tom, ako som objavil váš profil na amatéroch či na nejakom podobnom portáli.

Podstatný je v každom prípade jediný fakt: si buď sólo žena alebo ste pár (myslím dvojicu žena a muž) – a NIEKOHO HĽADÁŠ/HĽADÁTE. Babu do trojky, pár do štvorky s výmenou či bez nej, väčšiu skupinu na niečo v štýle swingers, možno jednoducho zopár chlapov na poriadny súkromný gang-bang.

A presne v tom viem pomôcť.

Pár hľadá pár je druhým najbežnejším prípadom

takéhoto hľadania. Tým prvým je “pár hľadá dievča/ženu do trojky”, často s dovetkom – ak inzerát zadáva žena – v zmysle “on sa ťa nemusí ani dotknúť, bude sa na nás dve iba pozerať”. Inzertných portálov, kde sa niečo podobné dá nájsť, neexistuje na tomto konzervatívnom Slovensku priveľa. Niečo sa ale predsa len nájsť dá. Nakoľko úspešne sa na nich aj dá nájsť to, čo hľadáš práve ty – to vieš tiež (a len) práve ty. Ja prichádzam s lepšou ideou. Netradičnou, no s obrovským potenciálom.

Či už spadáte do kategórie pár hľadá pár

alebo vám ide o niečo iné, pomôžem. Tento portál o sexbiznise na Slovensku navštevujú celkom logicky ľudia, ktorí sa erotikou, sexom a vecami súvisiacimi bavia. Podobne ako ty alebo vy. Preto práve tu môžeš nájsť to, čo hľadáš.

V každom mojom blogu * môže byť niečo ako inzerát, upútavka na to, že ty alebo vy hľadáte to a to. Za túto propagáciu vášho hľadania typu “pár hľadá pár” alebo nejakého iného mi vy na oplátku poskytnete vaše fotky na oživenie mojich textov.

* V každom, ktorý bude obsahovať foto od vás – či už ako titulné alebo ako ilustračné v texte.

Diskrétne fotky – bez tváre a bez identity

Také, akých máte na amatéroch plné albumy. (A ak nie ste na amatéroch, máte ich určite plné mobily, počítač či aspoň cloud.) Tie ja použijem na ilustráciu mojich blogov. V konečnom dôsledku to bude vyzerať tak, že na niektorú z mojich stránok príde človek, prečíta si blog/článok/poviedku, uvidí vaše foto s vaším “inzerátom” – no a môže ťa/vás okamžite priamo kontaktovať.

Spoluprácu tohto charakteru viem okrem profesionálok ponúknuť aj na ďalších mojich weboch, orientovaných na veľmi podobnú cieľovú skupinu ako tu. Na “Radodajke” a ešte na jednom, ktorý rád prezradím tomu, u koho uvidím ten správny potenciál pre spoluprácu aj s tou stránkou.

Možno ani nespadáte do skupiny, kde pár hľadá pár

Možno sa jednoducho chcete (ešte viac) ukázať slovenskému svetu. Ľuďom, ktorí majú erotiku a sex podobne radi ako vy. Chcete potešiť, provokovať, realizovať vlastné exhibicionistické chute a potreby. Nech už vám ide o čokoľvek, kontaktujte ma.