Výstrek na tvár je skutočne praktikou, ktorú štetky z hĺbky duše nenávidia
Bulvárna erotika

Praktika, ktorú kurvy zo srdca nenávidia… Nečítaj, ak máš rád ilúzie!

Nie je to análny sex. Ten väčšina (fajnových) prostitútok prosto nerobí. Tie, ktoré ho poskytujú, nechajú si ho slušne zaplatiť. Prekvapivo, nie je to ani výstrek do úst či už s prehltnutím semena alebo bez. Ten robí takmer každá štetka, pretože sa zaň dajú pýtať pekné prachy navyše. Čo profesionálky naozaj z hĺbky duše neznášajú – to je výstrek na tvár.

Skutočne, pre väčšinu prostitútok

najodpornejšou praktikou je výstrek na tvár.

Z jednoduchého dôvodu. A nejde ani najmenej o to, že by sa pri tom ejakulát mohol dostať do očí či do vlasov. Tomu sa dá vopred a pomerne jednoducho zabrániť. Nejde ani o to, že by semeno bolo “nechutné” a teda ani len kvapka sa nesmie dostať do úst. Tento postoj majú a živia v sebe iba – a teraz totálne bez servítky – vypatlané mladučké štetky. Ktoré do brandže prichádzajú v presvedčení, že do pol roka zbohatnú ČISTO LEN A LEN PRETO, že majú piču medzi nohami. Že inak netreba absolútne nič vedieť a v podstate ani robiť. (Je až zarážajúce, koľké šťandy v tomto presvedčení fungujú resp. skôr nefungujú celé mesiace až roky. A nie a nie prísť na to, čo sa stalo, že to neklape…)

Výstrek na tvár je nepohodlný a obnáša kopu starostí

Si prekvapený? Rozumiem, že ako muž to pochopíš ťažšie než žena. Ženská čitateľka v tejto chvíli určite už nadobúda tušenie, čo za tým je. Chlapovi to vysvetlím.

Kurvička venuje hromadu času prípravám na “štrich”. Okrem sprchy, vyholenia pracovného nástroja, krémovania a úpravy hrivy na hlave je to mejkap. A že to niektorým trvá, kým sa im podarí namaľovať si na ksichte aspoň ako-tak jebateľnú tvár. Ver mi, niekedy to obnáša aj dve či tri hodiny práce. Niet divu, že potom odmietajú spláchnuť celú túto námahu do hajzla. Iba za pár eur navyše, lebo viac ako dvacka sa za výstrek na tvár vypýtať nedá.

Po výstreku na “fejs” treba nielen celú tú tonu podkladového krému a púdru (zmiešanú s lepkavým semenom) zotrieť odličovacím prípravkom. Čo je snáď ešte horšie, všetko to treba nanovo napatlať. Ergo ďalšie zhruba dve hodinky babračky.

O málo lepšia je situácia vtedy, ak to dotyčná pre ten deň balí.

Vtedy je výstrek na tvár pre kurvu prijateľnejší

S tvojím vysychajúcim premrhaným potomstvom na ksichte ťa rýchlo vyprevadí z bytu. Finálne sa odlíči a sadne si k Netflixu. Trocha smutný je v takejto situácii iba fakt, že už nie je možné objednať si pizzu. Lebo ako by ju prevzala od kuriéra – odmaľovaná…?! To ti musí jebať. Ešte tak s krycou výživnou maskou na celom ksichte. Ale nie tou z ejakulátu. (Niežeby to v princípe bolo problémom. Avšak tá presvitá.)

No, a keďže lepšie je 64x vidieť než raz čítať,

nasleduje fotogaléria amatérskych proteínových masiek. Fotografie som pozbierala z rôznych zdrojov, podmienkou bola iba zjavne “domáca výroba”.

Som bývalou profesionálnou modelkou aktov a ostrej erotiky, bývalou aktérkou profesionálnych porno filmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalou profesionálnou prostitútkou a tiež milenkou nespočetného množstva chlapov. Dnes už je zo mňa "iba" autorka blogov o erotickom priemysle na Slovensku a aktérka domáceho, amatérskeho porna. Najmä však, prirodzene, autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich môj divoký sexuálny život.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *