Výstrek na tvár je skutočne praktikou, ktorú štetky z hĺbky duše nenávidia
Bulvárna erotika

Jedna z praktík, ktorú kurvy zo srdca nenávidia… Nečítaj, ak máš rád ilúzie!

Nie je to análny sex. Ten väčšina (fajnových) prostitútok prosto nerobí. Tie, ktoré ho poskytujú, nechajú si ho slušne zaplatiť. Prekvapivo, nie je to ani výstrek do úst či už s prehltnutím semena alebo bez. Ten robí takmer každá štetka, pretože sa zaň dajú pýtať pekné prachy navyše. Čo profesionálky naozaj z hĺbky duše neznášajú – to je výstrek na tvár. (Aktualizované 09. 04. 2023)

Skutočne, pre väčšinu prostitútok

najodpornejšou praktikou je výstrek na tvár.

Z jednoduchého dôvodu. A nejde ani najmenej o to, že by sa pri tom ejakulát mohol dostať do očí či do vlasov. Tomu sa dá vopred a pomerne jednoducho zabrániť. Nejde ani o to, že by semeno bolo “nechutné” a teda ani len kvapka sa nesmie dostať do úst. Tento postoj majú a živia v sebe iba – a teraz totálne bez servítky – vypatlané mladučké štetky. Ktoré do brandže prichádzajú v presvedčení, že do pol roka zbohatnú ČISTO LEN A LEN PRETO, že majú piču medzi nohami. Že inak netreba absolútne nič vedieť a v podstate ani robiť. (Je až zarážajúce, koľké šťandy v tomto presvedčení fungujú resp. skôr nefungujú celé mesiace až roky. A nie a nie prísť na to, čo sa stalo, že to neklape…)

Výstrek na tvár je nepohodlný a obnáša kopu starostí

Si prekvapený? Rozumiem, že ako muž to pochopíš ťažšie než žena. Ženská čitateľka v tejto chvíli určite už nadobúda tušenie, čo za tým je. Chlapovi to vysvetlím.

Kurvička venuje hromadu času prípravám na “štrich”. Okrem sprchy, holenia rozkroku do vzorov, krémovania a úpravy hrivy na hlave je to mejkap. A že to niektorým trvá, kým sa im podarí namaľovať si na ksichte aspoň ako-tak jebateľnú tvár. Ver mi, niekedy to obnáša aj dve či tri hodiny práce. Niet divu, že potom odmietajú spláchnuť celú túto námahu do hajzla. Iba za pár eur navyše, lebo viac ako dvacka sa za výstrek na tvár vypýtať nedá.

Po výstreku na “fejs” treba nielen celú tú tonu podkladového krému a púdru (zmiešanú s lepkavým semenom) zotrieť odličovacím prípravkom. Čo je snáď ešte horšie, všetko to treba nanovo napatlať. Ergo ďalšie zhruba dve hodinky babračky.

O málo lepšia je situácia vtedy, ak to dotyčná pre ten deň balí.

Vtedy je výstrek na tvár pre kurvu prijateľnejší

S tvojím vysychajúcim premrhaným potomstvom na ksichte ťa rýchlo vyprevadí z bytu. Finálne sa odlíči a sadne si k netflixu. Trocha smutný je v takejto situácii iba fakt, že už nie je možné objednať si pizzu. Lebo ako by ju prevzala od kuriéra – odmaľovaná…?! To ti musí jebať. Ešte tak s krycou výživnou maskou na celom ksichte. Ale nie tou z ejakulátu. (Niežeby to v princípe bolo problémom. Avšak tá presvitá a má dosť špecifickú arómu.)

No, a keďže lepšie je 64x vidieť než raz čítať,

nasleduje fotogaléria amatérskych proteínových masiek. Fotografie som pozbierala z rôznych zdrojov, podmienkou bola iba zjavne “domáca výroba”.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

2 komentáre

 • Tibor

  Cauko, nie len mna ale aj vela chlapov v poslednej dobe, teda od korony trapi to ze je nedostatok sympatickych štetiek, kuriev.
  Stravil som vela casu na pokeci, amaterky.sk forach kde sa stazuju chlapici a podobnych portaloch kde sa opakuju tie iste zeny a len pribudnu nejake z juznej ameriky ktore neveda ani ceknut po slovensky, Potom sem tam češky ktore maju premrstene ceny a hraju sa na luxury, sem tam nejaka ukrajinka.
  Islo to strasne dolu vodou a to nie len v Bratislavskom kraji ale na celom SK
  Pred par rokmi sa dalo vyberat a teraz ked tam inzeruje sympaticka stetka tak sa knej ani nedovola clovek, je obsadena dlhdobo.
  Otazka tie stetky co tam byvali kedysi uplne stym sekli alebo si nasli nejaku pracu alebo sa zavesili na zabezpeceneho typka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *