Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál
Bulvárna erotika

Čo má Hitler spoločné s pristávacou dráhou, bikinami a poštovou známkou…?

Tak som si urobil menší nudný prieskum. Zaujímalo ma, aké vzory holenia ženského rozkroku vlastne existujú a či majú nejaké názvy. (Ako píšem: pre chlapa priam zúfalá nuda.) No a okrajovo zabŕdnem aj do témy “tetovanie konečníka”. Obrazovou a video formou. (Aktualizované 09. 04. 2023)

Prečo ma zaujímajú vzory holenia ženského rozkroku?

Hm. Prečo vlastne…? Lebo som zdravý heterosexuál? Ale vážne. V dnešnej dobe je pre mňa osobne smutným trendom kompletné holenie. Pička na hladko, iným slovom “bábatkovská”. Nemám to rád. Ako žena sa určite domnievaš, ako veľmi sexy to je. Rozbijem ti ilúzie: mnohým (nechýbalo veľa, aby som napísal “väčšine”) chlapom sa to zdá smiešne. Resp. prevažná väčšina pičiek pôsobí v úplne “bezchlpom” prevedení – môj vlastný výraz – divným, poťažmo vtipným dojmom. Samozrejme, ani zďaleka nie každý chlap to svojej partnerke prizná. O tom však tento blog nie je.

Typy a vzory holenia ženského rozkroku: názvoslovie

Do dnešného dňa som si tak nejako nevšimol, že vzory holenia, resp. vzory chĺpkov na ženskom ohanbí majú svoje názvy. Rozdelil som ich do piatich základných skupín, pričom v niektorých z nich je zopár podskupín alebo niekoľko označení.

“Hollywood” – pička úplne, totálne naholo

Niekde sa tomuto štýlu hovorí aj “Brazília”, je to však omyl. Pri “Brazílii” má byť na venušinom pahorku aspoň stopa chĺpkov. Paradoxom prevedenia “Hollywood” je fakt, že mnohé ženy si síce pomerne dokonalo vyholia hrbolček nad pičkou a pysky. Od hrádze ďalej však akoby si nedovideli. Konečník, resp. jeho užšie či širšie okolie nechávajú chlpaté. Je to vyslovene negustiózne, no sama uznaj: môže ti toto chlap povedať? Na rovinu – ako dlho by následne zostal bez sexu…?! Len ja a iba na tomto mieste si môžem dovoliť napísať to na plnú hubu. Ukážky holenia “Hollywood” (zdroj použitých vzorov holenia ako aj ďalších informácií a obrázkov k téme: PubicStyle):

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

“Brazília”/”pristávacia dráha”/”pásik”/”poštová známka”

Občas aj “na Hitlera”… Tieto vzory holenia ženského rozkroku snáď ani netreba opisovať. Ich výzor je každej žene aj každému chlapovi úplne jasný z názvu. Sú v jednej skupine, pretože v princípe je otázkou troch sekúnd a troch ťahov žiletkou prerobiť jeden na druhý. Mimochodom, na titulnej fotografii je vzor, ktorého najpresnejší, najvýstižnejší názov je zmienená “poštová známka”. Ak by si si pri tomto vzore “odholila” dolnú polovicu – tú pri pyskoch – zostala by ti “Brazília”. Ukážky holenia typu “pristávacia dráha” (pôvodne “landing stripe”):

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

“Bikiny”, resp. (aj Bermudský) “trojuholník”

Dva výrazne podobné vzory holenia ženského rozkroku. Pri “bikinách” stačí oholiť chlpy, ktoré na vnútorných stranách stehien a v širšom okolí konečníka zostanú viditeľnými po oblečení tanga nohavičiek. S “trojuholníkom” (obyčajným alebo tým “Bermudským) by si mala mať trocha viac práce. Pri tvarovaní trojuholníka – čo by ako opis malo bohato stačiť. Ak by nie, snáď pomôžu ukážky:

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

“Trojuholník” však v tomto kontexte nemusí byť nevyhnutne a vždy naozaj iba trojuholníkom. Pod toto označenie spadajú

aj vzory holenia ženského rozkroku v tvaroch

srdiečko, diamant, kosoštvorec alebo rôzne písmená. * Tu už sa však trocha stiera rozdiel medzi “trojuholníkom” a tzv. freestyle holením. Pod to sa radí viac-menej čokoľvek, čo má tvar, nezaraditeľný do niektorej z opísaných skupín. Ukážky freestyle vzorov:

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

* Svojho času mi na fotenie prišla modelka s nádherne vyholeným písmenom “G”. Veľmi ma mrzí, že sa zrejme nezachovalo ani jediné vzniknuté foto. Zato kamarátka mi poslala svoje “V” – uvidíš ho vo fotogalérii v závere blogu.

“Poznanie, ku ktorému smeruje geometria, je poznaním večnosti.”

Platón

Toľko ešte k trojuholníku. 🙂

“Natural”, “The Big Bush”, “trávnik”

Z istého odstupu na pohľad to isté. Medzi prvými dvoma prevedeniami (“prírodné” a “veľké krovie”) a “trávnikom” je však citeľný rozdiel v dĺžke ochlpenia. Zatiaľ čo prvé dve označenia pomenúvajú prakticky úplne voľne, divo rastúci porast bez akéhokoľvek zásahu, “trávnik” je pokosený. Ergo buď len nejaký čas rastúci porast (odhadom tak 2, možno 3 týždne), alebo porast skracovaný, pestovaný.

Na nasledujúcej ukážke sú hybridy. Prvý a posledný vzor by sa dal zaradiť medzi trojuholníky a ostatné geometrické obrazce. Druhý a tretí sú tvz. “topknot”. Sú to veľmi – a to aj maximálne možne – dlhé malé tvary. Akoby prerastené trojuholníky, “poštové známky” a pod.:

Vzory holenia ženského rozkroku - od "Hollywoodu" cez "Hitlera" po naturál

Tento web nikdy nemal ambíciu poučovať. Avšak ktovie. Možno článok na tému “vzory holenia ženského rozkroku” vygoogli nejaká pubertiačka a budem za skvelého, že som zmienil aj

pár zbytočných technických rád k holeniu ako takému.

  • Ak sa chystáš odstraňovať dlhší porast, nechoď na to rovno žiletkou. Najprv použi nožnice a potom zostávajúce krátke chĺpky zmäkči. Najlepšie teplou sprchou/kúpeľom. (Tak či tak si šušku určite holíš vo vani alebo v sprchovom kúte.) Vyhneš sa zapáleniu pekných pár korienkov.
  • Venušin pahorok hol zásadne V smere rastu chlpov. Nie PROTI nemu. Zvlášť dôležité je to v prípade, keď nemáš totálne čerstvú, novučkú žiletku. Apropo, ich výrobcovia ťa budú vždy a všade presviedčať, že ideálne je použiť na holenie rozkroku vždy novú násadku. Nezmysel. Je za tým len ich snaha predať ich produkt. Nemá to žiadny logický, zdravotný ani kozmetický dôvod. Kým viac holí než škriabe, je žiletka v poriadku – opakujem V smere rastu chlpov.
  • Pozor na to, aby sa ti pena či iný prípravok na holenie nedostala do pošvy. Je to pre jej mikroflóru čisté peklo. Piss do vagíny je v porovnaní s tým pre ženský organizmus vyslovene liečivom.

Vzory holenia ženského rozkroku oživujem tetovaním…

… konečníka. Doslova. Ťažko uveriteľná praktika, záľuba či priam fetiš? Komu nestačia ako dôkaz, že niečo také existuje, zábery z fotogalérie nižšie, môže si pozrieť video. Galériu odštartujú dva obrázky mierne bizarných úprav ženského rozkroku. Nasleduje, ako už som to zmienil vyššie, vzor vyholenia pičky istej mojej kamarátky. Podľa jej slov, keď vedela, na akú tému píšem blog, prosto sa pre mňa musela odfotiť. A ja sa priznám: nemal som to srdce zdrbať ju za nekvalitné oholenie. Keď už si dala tú námahu vyholiť si taký pekný vzor a takto detailne sa mi odhaliť. 🙂 No a vo finále dva náhľady na análne, poťažmo celkovo tzv. intímne tetovanie. Na tetovanie konečníka.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *