Časovaný sex: erotická hra pre páry, jednoduchá aj pekelne náročná naraz
Bulvárna erotika

Hra na časovaný sex – alebo zopár päťminútovkami k úžasnému orgazmu

Pre páry, ktoré sa chcú skutočne BAVIŤ sexom v tom najpôvodnejšom zmysle slova, som vymyslela – resp. skúsenosťou sa vyformovalo – niečo ako hra. Od oboch účastníkov vyžaduje veľký kus chute zabávať sa tou najkrajšou párovou formou. A chce to aj trochu odvahy a dávku odhodlania. Je to hra, ktorá je úplne jednoduchá aj pekelne náročná zároveň. Nazvala som ju “časovaný sex”.

Prečo je “časovaný sex” jednoduchý aj náročný

zároveň?! Jednoduchým je postup, príprava a pomôcky. Potrebný je totiž len lubrikačný gél a stopky v mobile.

Postup je nasledovný:

  • Ona si do pičky aplikuje alebo nechá si aplikovať lubrikačný gél.
  • Účinnou manipuláciou (predpokladám, že obaja partneri vedia ako na to) vzruší svojho partnera a nechá ho do seba vojsť.
  • V tej chvíli alebo tesne pred samotným vniknutím spustí jeden z dvojice vopred pripravené odpočítavanie v trvaní piatich minút. *

* Ak je to pre niekoho príliš dráždivé a tých päť minút je priveľa, treba stanovený čas skrátiť na 3 alebo na 2 minúty. Ak je to stále priveľa, tak pre mňa za mňa na minútu… Do minúty sa snáď neurobí nikto, kto vôbec pozná túto moju webstránku. A pod “nikto” myslím chlapa. Ono ak by sa snáď “priebežne” odbavila žena, v princípe by sa nič tragické nestalo.

Práve od toho názov “časovaný sex”

Počas tohto času partneri bez zábran súložia, ale v žiadnom prípade sa ani jeden z nich nesmie urobiť. V momente vypršania času chlap OKAMŽITE vychádza zo ženy a dajú si pauzu minimálne pol hodinovy – ale pokojne aj pol dňa. A postup sa opakuje.

Ideálne je začať vždy v inej polohe a rovnako ideálne je

zotrvať v nej zakaždým celých päť minút.

Resp. ten stanovený čas, ja vychádzam z mojej predstavy päťminútovky. Možné ale je, že som pri jej stanovení vychádzala zo skúseností s takými tými nabíjačmi, ktorí sú schopní trtkať ako stroje takmer neobmedzene dlho. Pričom veľmi otázne je, nakoľko si to ktorý spomedzi aktérov takej šukačky užíva… Takto divoko a naozaj veľmi dlho často sexujú chlapi s obriezkou.

Celú túto päťminútovku je potrebné zopakovať prinajmenšom trikrát v priebehu dňa. Až potom, po ďalšej aspoň 30-minútovej pauze, pokračovať normálnym sexom do vyvrcholenia.

Čím viackrát sa tento časovaný sex podarí páru v priebehu dňa zopakovať, tým zaujímavejší a

intenzívnejší orgazmus celkom určite obaja zažijú.

Ona ako ženská polovica z páru zažije možno podobne intenzívny orgazmus, aký sa dá dosiahnuť napr. análnym fistingom.

Možno ako žena protestuješ, že sa nedokážeš takto jednoducho a na povel vrhnúť do sexu. Okamžite, bez prípravy, bez predohry a bez zvlhnutia. Avšak zvlhnutie je plnohodnotne nahradené lubrikantom. No a naučiť sa spontánne a bez prípravy si to so svojím partnerom rozdať, to nemôže byť nikdy na škodu. Každá rozumná žena to bude v živote vedieť veľmi prakticky využiť. A každý rozumný chlap to ocení.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *