Recenzie prostitútok a kuriev, reálne referencie sexslužieb profesionálok
Recenzie sexslužieb

Ak ťa baví šukať kurvy, mohlo by ťa baviť aj pochváliť sa s tým ostatným čitateľom

Recenzie prostitútok a kuriev * sú veľmi žiadané a vyhľadávané. Nie je totiž ani trocha jednoduché nejaké relevantné, aktuálne a hodnoverné recenzie sexslužieb nájsť. Táto moja ponuka pre pisateľov/tvorcov takýchto recenzií má byť takým základom celej databázy recenzií profesionálok ako ďalšej súčasti a rozšírenia tohto webu.

* Samozrejme, že kurva, prostitútka, profesionálka či “spoločníčka” je v princípe jedno a to isté. Používam dve najbežnejšie označenia tejto profesie čisto z hľadiska seo pre google. Výraz “spoločníčka” dávam v tomto kontexte do úvodzoviek. Pretože profesionálny spoločník je takmer vždy skutočne spoločníkom. V pravom a pôvodnom zmysle toho slova. Avšak “spoločníčka”, poťažmo “luxusná spoločníčka” je na slovenskom trhu len sofistikovanejším označením prostitútky. A teda možno kurvy na vyššej intelektuálnej či inej úrovni – avšak stále kurvy a nie skutočnej spoločníčky.

Žiadané a vyhľadávané sú najmä

recenzie prostitútok a kuriev v Bratislave.

Nakoľko tu je bezkonkurenčne najširší trh sexslužieb, najširšia sieť sexprivátov. Najväčšie množstvo dievčat – a to zo všetkých kútov Slovenska – vykonáva túto profesiu alebo si týmto spôsobom privyrába práve v hlavnom meste. Takmer určite však skôr či neskôr bude niekto hľadať recenzie prostitútok a kuriev aj z iného mesta. Určite mám teda záujem o recenzie prostitútok a kuriev z celej našej republiky.

Ak si inzerát na recenzie prostitútok a kuriev

čítal na “amatéroch”, tak teraz už aj vieš, pre ktorý web by si ich písal. No a tým sa dostávam k ponuke samotnej. Ako si to teda predstavujem…

Ani vlastne sám ešte úplne presne neviem. Popravde, celý tento nápad sa v tejto chvíli len formuje. Siete už rozhodila hlavne “Radodajka” cez jej profil na zmienenom kontaktnom webe. A záujemcovia o písanie recenzií na sexslužby sa hlásia od prvého momentu. Ja však nemám ešte úplne jasno v tom, čo a ako.

V tejto chvíli teda touto formou poskytujem prvotné info prihláseným a medzitým špekulujem. Čo sa však spracovania a zverejnenia recenzií na sexslužby týka, v tom je jasno.

Ty napíšeš recenziu na (akúkoľvek) kurvičku, s ktorou si sa reálne osobne a podľa možnosti iba prednedávnom – aby si to mal v čerstvej pamäti – stretol. A s ktorou si niečo mal. Čokoľvek, čo má súvis s erotikou. Od “najvyššieho” stupňa a teda šukačky ako takej, cez “iba” footjob s výstrekom na jej chodidlá. Až po “najnižší” stupeň: napr. nahá ti pózovala na fotenie erotiky bez tváre do tvojej súkromnej zbierky. Všetko vymenované a čokoľvek medzitým má súvis s erotikou. A preto je to zaujímavou témou na spísanie recenzie prostitútok a kuriev (a amatérskych modeliek).

Ja tvoju recenziu sexslužby upravím po gramatickej stránke a zverejním. Po obdržaní prvých zopár recenzií vytvorím pre ne samostatnú rubriku.

Sú recenzie prostitútok a kuriev honorované?

Na to som v princípe odpovedal v odstavci vyššie. Určite hneď od začiatku publikovania nebudem môcť recenzie sexslužieb honorovať. Táto stránka neprodukuje zisk, aspoň zatiaľ. Určite sa to však raz zmení.

A ak by nie skôr, tak prinajmenšom vtedy začnem už medzičasom overených, hodnoverných a skúsených prispievateľov/recenzentov honorovať. Finančne, pomôckami, zľavami na služby, ktoré ja sám poskytujem, knihami od “Radodajky” a pod.

Musím navštíviť nejaké minimálne množstvo profesionálok do mesiaca, aby som

mohol písať recenzie prostitútok a kuriev?

Určite nie. Ak napíšeš čo len jednu jedinú recenziu na sexslužby, zreferuješ čo i len o jedinom stretnutí s nejakou “normálnou” babenkou, ktorá ti za odmenu urobila fajku… Aj to stačí, aj to je pre mňa zaujímavé a pre tento projekt prínosné.

Ďalšie info pridám postupne a to čoskoro. Spíšem niečo ako návod na napísanie recenzie prostitútok a kuriev. A vytvorím zrejme aj formulár, cez ktorý budeš môcť recenziu na sexslužby napísať a poslať. Zatiaľ poskytnem aspoň kontakt na mňa.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *