Recenzia tantrickej masáže od jednej z mála certifikovaných masérok
Recenzie sexslužieb

Najkomplexnejšia tantrická a nuru masáž v Bratislave má názov “DeLuxe”

Ak by moja hypotetická domáca úloha znela “trojslovná recenzia tantrickej masáže” od certifikovanej tantra masérky Nicol, nepoužil by som to bežné klišé “eroticky ladená masáž”. Napísal by som asi skôr niečo ako “prekvapivé prebudenie citlivosti”. (Aktualizované 17. 09. 2023)

Žiaľ, ku dňu aktualizácie tohto textu Nicol tantrickú a nuru masáž NEPONÚKA. Jej služby sú pre túto chvíľu nedostupné, preto v texte ani nenájdeš žiadny priamy kontakt na ňu.

Nicol štandardne ponúka tantrickú masáž a footjob. Samozrejme, rovnako aj masáž prostaty, nuru, senzuálnu, párovú masáž a tiež foot fetish. Jej najväčšou a najzaujímavejšou špecialitou je však masáž nazvaná “DeLuxe”. Komplexná masáž “DeLuxe” od tantra masérky Nicol… To je vlastne kombinácia tantrickej masáže (celého tantrického rituálu) s nuru masážou (telo na telo). Samozrejme, na želanie * aj s vyvrcholením na záver.

* Výstrek skutočne nie je samozrejmým, “povinným” ani nevyhnutným. Skutočný znalec a fajnšmeker tantry ako techniky relaxačnej a techniky precítenia energií totiž – údajne a pre mňa osobne trocha, i keď nie úplne prekvapivo – na orgazme netrvá. Často práveže skôr naopak.

Táto moja recenzia tantrickej masáže

vznikla bezprostredne po “DeLuxe” masáži, ktorú som absolvoval koncom roka 2020. Nižšie vysvetlím môj vzťah k Nicol ako masérke venujúcej sa skutočnej tantre. K masérke s certifikátom na tantrické masáže z jednej z najlepších a najznámejších masérskych škôl na Slovensku.

Dobrá recenzia tantrickej masáže má byť detailná

Ja ale nechcem popisovať všetky kroky, celý postup a každý dotyk bratislavskej tantra masérky Nicol. To sa mi zdá zbytočné až kontraproduktívne. Za dôležité považujem opísať moje dojmy.

A mojimi hlavnými dojmami sú po prvé, zimomriavky a neskutočne príjemná triaška aj na takých miestach na tele, kde som ani netušil, že to vôbec ide. A po druhé, hlboké a omamné uvoľnenie celého tela – na viackrát a viacerými technikami. Plus celkovo mega príjemný zážitok. Ver či nie, vyvrcholenie vo forme výstreku na záver pre mňa po celom tomto zážitku zrazu už nebolo až takým dôležitým.

Ale neodmietol som ho, samozrejme. Jednak som single a teda nemal som žiadny dôvod povedať “nie” ani na masáž samotného penisu. Jednak by som bol predsa len odchádzal dosť nadržaný, čo ja osobne nepovažujem za ideálne. Napriek tomu, že nabitie takto kumulovanou sexuálnou energiou vie byť veľmi inšpiratívne. Čo, mimochodom, odborníci a znalci skutočnej certifikovanej tantrickej masáže veľmi dobre vedia. A jednak som chcel po dlhej dobe zažiť príjemné odbavenie aj inou rukou než (iba) vlastnou. Príp. nejakým tým masturbátorom pre muža.

“DeLuxe” masáž od bratislavskej masérky Nicol

obsahovala naozaj úplne všetko.

  • Priestor na úrovni: salón (vtedy, to už dnes neplatí) v Petržalke, vybavený všetkým od príjemnej recepcie, cez sprchu až po skutočný masérsky stôl. Keď aj nebol a nebýva použitý a použiteľný pri tantra masáži. Tá sa z technických dôvodov zásadne robí na matraci na zemi (viď foto nižšie).
  • Intímne prítmie, svetlo sviečok, vôňa vonného oleja alebo tyčinky (nepýtal som sa). Nevtieravú relaxačnú hudba (ktorá je často klišé, ale v tomto prípade padla a padá na veľmi úrodnú pôdu). Chýbal snáď len príslovečný zurkot fontánky, čo je zrejme aj jediné mínus celého zážitku. Ak to vôbec niekto dokáže za “mínus” dá považovať.
  • Príjemný matrac, pohodlný, čisto povlečený. Plus čistá dečka len pre mňa.
  • No a potom už samotnú certifikovanú tantra masérku. Ktorá sa na “tantru” nehrá, ale vezme ťa do rúk – obrazne aj doslova – a presne vie, čo každý jej dotyk na tvojom tele spôsobí. *

* A to v prípade masérky Nicol bez ohľadu na pohlavie. Ponúka totiž masáže aj párom a dokonca aj masáže s garantovaným orgazmom sólo ženám. O tom niekedy v budúcnosti napíšem viac, je to pre mňa osobne fascinujúca téma.

Zažil som všetky formy a spôsoby tantrickej stimulácie

Od jemnučkých dotykov končekmi prstov pri úvodnom uvítacom rituáli. Cez pierka, teplučký mokrý uteráčik a kožušinku až po dlane klzké od kokosového oleja. Zažil som nuru masáž telo na telo.

Recenzia tantrickej masáže od jednej z mála certifikovaných masérok

Sprcha pred masážou je pri Nicol pomerne nevyhnutnou súčasťou celého rituálu. Ako na strane klienta, ktorého má okrem fyzickej očisty aj prehriať a pripraviť na uvoľňujúce pokračovanie. Tak na strane masérky pre pocit 100 %-nej hygieny, ktorý ona svojmu zákazníkovi vždy nevyhnutne poskytuje. Ponúkla mi sprchu aj po masáži, tú som však odmietol. Nechal som kožu prakticky celého môjho tela hýčkať kvalitným kokosovým olejom, ktorý tantrická masérka Nicol pri masáži používa.

Nevidím dôvod skrývať, že som istý čas bol tvorcom a administrátorom webstránok masérky Nicol. (Kým existovali.) Pretože okrem pôsobenia v erotickom priemysle sa venujem aj písaniu textov na zákazku a okrajovo aj tvorbe wordpress webov.

Moja recenzia tantrickej masáže je objektívnou

a reálne opisujúcou môj zážitok aj napriek tomuto faktu. V rámci odmeny za moju prácu pre Nicol mi táto neskutočne príjemná a inteligentná dáma ponúkla totiž aj príležitosť zažiť jej masáž v realite. Vo forme jej najkomplexnejšej služby s názvom “Masáž DeLuxe”. No a mne ako copywriterovi po absolvovaní tohto zážitku prosto nedalo nepodeliť sa o dojmy. Napriek tomu, že to – zasa použijem frázu ver či never – nebolo vopred dohodnuté.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *