Recenzia tantrickej masáže od jednej z mála certifikovaných masérok
Recenzie sexslužieb

Najkomplexnejšia tantrická a nuru masáž v Bratislave má názov „DeLuxe“

Ak by moja hypotetická domáca úloha znela „trojslovná recenzia tantrickej masáže“ od certifikovanej tantra masérky Nicol, nepoužil by som to bežné klišé spojenie „eroticky ladená masáž“. Napísal by som niečo ako „prekvapivé prebudenie citlivosti“.

Nicol v jej salóne v Petržalke štandardne ponúka tantrickú masáž a footjob, ako aj masáž prostaty, nuru, senzuálnu, párovú masáž a tiež foot fetish. Jej najväčšou a najzaujímavejšou špecialitou je však masáž nazvaná „DeLuxe“.

Komplexná masáž „DeLuxe“ od tantra masérky Nicol je vlastne kombináciou tantrickej masáže (celého tantrického rituálu) s nuru masážou (telo na telo) a na želanie * aj s vyvrcholením na záver.

* Výstrek skutočne nie je samozrejmým, „povinným“ ani nevyhnutným. Skutočný znalec a fajnšmeker tantry ako techniky relaxačnej a techniky precítenia energií totiž (údajne a pre mňa prekvapivo) na orgazme netrvá, skôr naopak.

Táto moja recenzia tantrickej masáže

vznikla bezprostredne po „DeLuxe“ masáži, ktorú som absolvoval koncom roka 2020. Nižšie vysvetlím môj vzťah k Nicol ako masérke venujúcej sa skutočnej tantre, k masérke s certifikátom na tantrické masáže z jednej z najlepších a najznámejších masérskych škôl na Slovensku.

Dobrá recenzia tantrickej masáže má byť detailná

Ja ale nechcem popisovať všetky kroky, celý postup a každý dotyk bratislavskej tantra masérky Nicol. Príde mi to zbytočné až kontraproduktívne. Za dôležité považujem opísať moje dojmy.

A mojimi hlavnými dojmami sú po prvé, zimomriavky a neskutočne príjemná triaška aj na takých miestach na tele, kde som ani netušil, že to vôbec ide. A po druhé, hlboké a omamné uvoľnenie celého tela – na viackrát a viacerými technikami. Plus celkovo mega príjemný zážitok. Ver či nie, vyvrcholenie na záver pre mňa po celom tomto zážitku zrazu už nebolo až takým dôležitým.

Ale neodmietol som ho, samozrejme. Jednak som single a teda nemal som žiadny dôvod povedať „nie“ ani masáži penisu. Jednak by som bol predsa len odchádzal dosť nadržaný, čo nie je tak celkom ideálne. Napriek tomu, že nabitie takto kumulovanou sexuálnou energiou vie byť veľmi inšpiratívne – čo odborníci a znalci skutočnej certifikovanej tantrickej masáže veľmi dobre vedia. A jednak som chcel po dlhej dobe zažiť príjemné odbavenie sa aj inou rukou než vlastnou či nejakým masturbátorom pre muža.

„DeLuxe“ masáž od bratislavskej masérky Nicol

obsahovala naozaj úplne všetko:

  • priestor na úrovni: salón v Petržalke, vybavený všetkým od príjemnej recepcie, cez sprchu až po skutočný masérsky stôl – keď aj nie použitý a použiteľný pri tantra masáži, samozrejme, tá sa z technických dôvodov zásadne robí na matraci na zemi (viď foto na konci článku);
  • intímne prítmie, svetlo sviečok, vôňa vonného oleja alebo tyčinky (nepýtal som sa), nevtieravá relaxačná hudba (ktorá je často klišé, ale v tomto prípade padla a padá na veľmi úrodnú pôdu), chýbal snáď len zurkot fontánky, čo je zrejme aj jediné mínus celého zážitku – ak sa toto vôbec za „mínus“ dá považovať;
  • príjemný matrac, pohodlný, čisto povlečený plus čistá dečka len pre mňa;
  • no a potom už len certifikovaná tantra masérka, ktorá sa nehrá na „tantru“, ale vezme ťa do rúk – obrazne aj doslova – a presne vie, čo každý jej dotyk na tvojom tele spôsobí. *

* A to v prípade masérky Nicol bez ohľadu na pohlavie. Ponúka totiž masáže aj párom a dokonca aj masáže s garantovaným orgazmom sólo ženám. O tom niekedy v budúcnosti napíšem viac, je to pre mňa osobne fascinujúca téma.

Zažil som všetky formy a spôsoby tantrickej stimulácie

Od jemnučkých dotykov končekmi prstov pri úvodnom uvítacom rituáli, cez pierka, teplučký mokrý uteráčik a kožušinku až po dlane klzké od kokosového oleja. Zažil som nuru masáž telo na telo.

Recenzia tantrickej masáže od jednej z mála certifikovaných masérok

Sprcha pred masážou je pri Nicol pomerne nevyhnutnou súčasťou celého rituálu. Ako na strane klienta, ktorého má okrem fyzickej očisty aj prehriať a pripraviť na uvoľňujúce pokračovanie. Tak na strane masérky pre pocit 100 %-nej hygieny, ktorý ona svojmu zákazníkovi vždy nevyhnutne poskytne. Sprchu po masáži, ktorá mi bola rovnako ponúknutá, som odmietol. Nechal som kožu prakticky celého môjho tela hýčkať kvalitným kokosovým olejom, ktorý Nicol pri masáži používa.

Nevidím dôvod skrývať, že som tvorcom a administrátorom webstránok masérky Nicol. Pretože okrem pôsobenia v erotickom priemysle sa venujem aj písaniu textov na zákazku a okrajovo aj tvorbe wordpress webov.

Moja recenzia tantrickej masáže je objektívnou

a reálne opisujúcou môj zážitok aj napriek tomuto faktu. V rámci odmeny za moju prácu pre Nicol mi táto neskutočne príjemná a inteligentná dáma ponúkla totiž aj príležitosť zažiť jej najkomplexnejšiu službu s názvom „Masáž DeLuxe“. No a mne ako copywriterovi po absolvovaní tohto zážitku prosto nedalo nepodeliť sa o dojmy. Napriek tomu, že to nebolo vopred dohodnuté.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *