Masturbátor pre muža ako jediná reálne fungujúca pomôcka pre pánov
Recenzie

Ako som si raz povedal, že už sa mi nechce stále si iba primitívne honiť rukou

Som dlhodobo single. Tak som si jedného pekného rána povedal, že by mi asi dobre padla zmena. Že by som si to mohol aspoň občas urobiť inak než jednoducho rukou. A že by som si teda mohol zaobstarať nejaký šikovný masturbátor pre muža.

My, chlapi sme v tomto zmysle všeobecne v porovnaní so ženami výrazne diskriminovaní. Nástrojov, pomôcok, prístrojov, zariadení, strojov, doplnkov atď., atď. – prosto predmetov, ktoré žene môžu pomôcť k rozkoči alebo k orgazmu je priam nepredstaviteľné množstvo. Ani prevádzkovatelia tých najlepších sexshopov často nepoznajú a nemajú v sortimente všetko, pomocou čoho žena môže masturbovať. Na druhej strane

masturbátor pre muža je jednou z mála vecí,

ktorými si môže pomôcť chlap. Technicky vzaté asi všetko, čo existuje na pobavenie pre muža, má automaticky aj ženskú verziu. Naopak to však ani omylom neplatí. Chápem, že obrovskú rolu v tom zohráva fakt, že muž má len jednu dieru, ktorú si môže – avšak ani zďaleka nie vždy chce – stimulovať. Zatiaľ čo žena má tri. * Ale aj tak sa ako ukrátený príslušník mužského pohlavia cítim dotknuto.

* Kto pochybuje o fakte, že nejaká žena má chuť, záujem či potrebu stimulovať si pomôckou ústa (análne milovanie sem teraz ťahať vôbec nebudem), ten má zrejme len nedostatok skúseností. Istá moja bývalá priateľka sa išla, ako sa hovorí, utĺcť za tým, mať pri šukačke niečo v puse. A boli by jej stačili prsty, keby mi jedného dňa nenapadlo kúpiť jej dva malé silikónové kokotíky. Ako prekvapenie pre ňu prilepil som ich prísavkami kúsok od seba cca vo výške môjho penisu na sklo sprchového kúta. Potme som ju doň doviedol a po tom, ako som ju chvíľu nechal fajčiť môj (pekný, obrezaný a čo sa veľkosti týka veľmi seriózne stavaný, ha) nástroj, presunul som jej hlavu k tým dvom. Nevedela, čo skôr:

ako v porne sala na striedačku všetky tri falusy.

Dva, ktoré práve nemala v ústach, poctivo honila rukami. Keď som ju potom naložil odzadu a nechal ju cmúľať tie silikónové, odbavila sa za čľapkania jej pretekajúcej pičky. Odvtedy o „kokotík do pusy“ žiadala veľmi často.

Googlil som a do oka mi padol relatívne nový eshop s erotickými pomôckami. Keďže je prehľadný a maximálne intuitívne usporiadaný, doslova pár kliknutiami som prišiel na to, že má v sortimente aj masturbátor pre muža. Lebo rôzne panny a podobne ma nikdy zvlášť nelákali – mal som záujem o niečo malé, skladné, šikovné a podľa možnosti anatomicky čo najpresnejšie. Pretože jednoducho zbožňujem pičky aj zadočka a chcel som pomôcku, ktorá mi – keď aj len v silikónovej forme – umožní aspoň fiktívne aj toto.

Našiel som vibračnú silikónovú vagínu

v praktickom „cestovnom“ prevedení. O vibrácie som pôvodne ani príliš nestál, to bol len príjemný bonus za veľmi rozumnú cenu. Potrebná batéria dokonca v cene. Ďalšími pár kliknutiami bola umelá pička objednaná a o dva dni som ju mal doma. Opisovať detailne použitie je asi zbytočné. Verím, že každý zástupca oboch pohlaví si hravo dokáže predstaviť,

ako taký masturbátor pre muža funguje.

Prirodzene, potrebný bol lubrikant a v mojom prípade aj dobré porno.

Vibrujúca silikónová pošva v jednej ruke, moja extrémne citlivá bradavka pod prstami druhej ruky… Budem úprimný: pri tom, nakoľko som zvyknutý robiť si to sám rukou a to často aj ako finále sexu – ani som vlastne neveril, že sa do mojej novej umelej vagíny vôbec dokážem urobiť. Ale naplnil som ju semenom, len to tak mliaskalo. 😀

Samozrejme, prepláchnutie teplou vodou pre dokonalé vyčistenie bolo hračkou. Ale to som urobil až ráno. Také parádne odbavenie sa ma totiž rovno uložilo do postele. Ledva som vypol laptop s ešte stále bežiacim péčkom.

Nabudúce si z PinkLover objednám vibračnú kačičku do vane. Odskúšam ju najprv sám na mojich už zmienených super citlivých bradavkách. A následne ju posuniem ako

obrovsky nápaditý a vtipný erotický darček

nejakej liberálnej kamarátke na narodeninovej párty. Som si výrazne istý, že tým veľmi dobre pobavím celú spoločnosť.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *