Kamagra ako skvelý pomocník - rozhovor s jej reálnym užívateľom
Erotické pomôcky

Za bombastickým precítením sexu musí slovenský chlap vybehnúť do cudziny

Kamagra je liečivo, ktorého účel zrejme nikomu netreba zvlášť vysvetľovať. Keďže admin a tvorca tohto webu má kamaráta, ktorý ju “rekreačne” užíva, trocha ho pre čitateľov profesionálok vyspovedal. Zaujímal ho reálny efekt kamagry, vedľajšie účinky ako aj možnosti jej kúpy u nás. Nakoľko na rozdiel od mnohých iných prípravkov na pomoc proti ťažkostiam s potenciou nie je kamagra, bez ohľadu na jej nespochybniteľné fungovanie, na Slovensku oficiálne uznaným liečivom.

Martina, Slováka dlhodobo žijúceho v Spojených štátoch,

spovedá Andy Morávek, médiami titulovaný “guruom erotického priemyslu na Slovensku”.

Andy: “Martin, začnime úplne od základu: čo vlastne kamagra spôsobuje?”
Martin: “No erekciu ako drevo, kamarát. (Smiech.) Ale vážne…

Vytlačíš si do úst obsah balíčka kamagra oral jelly a keď sa ťa potom asi po pätnástich minútach partnerka dotkne, stane sa z teba zviera. Stvrdne ti ako ešte nikdy, aj keby si nechcel. Cítiš sa ako boh sexu – máš pocit, že ti bude stáť celú noc.”

Andy: “Fúha. Až závidím. Priznám sa, vyskúšal by som to nesmierne rád, má to však dva háčiky. K jednému sa vrátim neskôr, tým druhým je povesť podobných prípravkov. Počul som totiž, že po nich zvykne rozbolieť hlava. Je to pravda? Aká je tvoja skúsenosť?”
Martin: “Stáva sa to. Ale dá sa s tým niečo robiť a hlavne – ono je to toho naozaj hodné.

Sex, ktorý ti kamagra umožní, za istý nekomfort stojí

Bolesť hlavy, ak vôbec nejakú pocítiš, skôr či neskôr odoznie. Ale spomienky na šukačku tvojho života ti zostanú navždy. O tom určite netreba žiadneho chlapa presviedčať. A baby, ktoré si taký sex so svojím chlapom užijú, už vôbec.”
Andy: “Tomu asi verím. Mimochodom, vieš, na čo

bola kamagra vlastne vymyslená, za kým účelom

je produkovaná? Asi nie iba pre zábavu, ako ju ty používaš… Alebo teda aspoň to tak tvrdíš…”
Martin: “Ja som bol zvedavý, čo vlastne užívam. Trocha som pátral.

Kamagra teda vlastne nie je vyslovene iba na zábavu, má aj pomerne zaujímavý a dôležitý zdravotný účel.”
Andy: “Počuj,

na Slovensku však kamagra nie je bežne na predaj.

Vieš prečo? Ak som teda správne informovaný.”
Martin: “Informovaný si, žiaľ, naozaj správne. Tu u vás * je zrejme farmakologické lobby natoľko silné, že bez väčších problémov kúpiš známu modrú tabletku. Aj bez predpisu, skúšal som to. Kamagra je však pod nejakou kliatbou, haha. Jej dovozca zjavne slabo korumpuje. Ale stačí vycestovať do ktoréhokoľvek susedného štátu. V Rakúsku a Maďarsku ju kúpiš bez problému, to viem určite. V Česku tiež, pokiaľ viem. Poľskom a Ukrajinou si nie som istý, ale domnievam sa, že aj tam.”
Andy: “Rozumiem. Nuž, o nezmyselných slovenských zákonoch mám ja na mojom súkromnom blogu celú sekciu. Tak vďaka za rozhovor, Maťo.”

* Martin v tejto odpovedi naráža na fakt, že on si v USA kamagru aj akýkoľvek iný produkt na podporu erekcie bez problému objednáva cez internet. I keď aj u nás túto možnosť ponúka napr. spoločnosť HARDEREX na jej webe. Čím v žiadnom prípade nikoho nenavádzame na kúpu, prirodzene. Iba informujeme.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *