Návod na hlbokú fajku - jediný, ktorý spoľahlivo funguje naozaj každému
Erotické pomôcky

Orál ako od kráľovnej porna? Môžeš dlhodobo trénovať, ale ide to aj okamžite!

Keď vraj “Radodajka” nejakým spôsobom umožní ženám spýtať sa jej na niečo, jednou z najčastejších otázok je nasledovná. Či vie robiť tzv. Deep Throat, doslova “hlboké hrdlo”. Ja som si po konzultácii s ňou povedala, že spíšem reálny návod na hlbokú fajku. Najlepšie na tom však je, že za pomoci admina tohto portálu ponúknem pomôcku, vďaka ktorej ho vlastne ani nebude treba študovať! (Aktualizované 07. 02. 2024)

Skutočne funkčný návod na hlbokú fajku

by mal obsahovať hlavne postup, ako sa dá orál do hrdla trénovať, ako ho nacvičiť. Ono je jednoduché strkať si tvrdý penis hlboko do úst alebo vyslovene až do hrdla, keď postrádaš dávivý reflex. Sú ženy, ktoré sa rodia s tým darom. Dokážu si akokoľvek hlboko do hrdla vsunúť v podstate čokoľvek, čo sa im zmestí medzi roztvorené čeľuste (veď uvidíš vo videu v závere blogu). Netuším, ako je to možné – ale je to medicínska resp. fyziologická záležitosť. Buď ju máš alebo musíš trénovať.

A ak sa ti návod na hlbokú fajku študovať nechce,

zožeň si jednoducho Deep Throat Oral Anesthetic Spray od spoločnosti Doc Johnson (ponuku na jeho jednoduchú kúpu nájdeš na konci textu, prirodzene).

Sprej, ktorého pár správne mienených dávok * ti znecitlivie hrdlo. Presne tým istým spôsobom, ako keď si citlivá na zubárovo rýpanie sa v tvojich ústach. Dentista totiž vtedy použije niečo veľmi podobné. Sprej nespôsobí to, že by si necítila penis v hrdle. Cítiť ho budeš, ale nebude ti to vadiť. A čo hlavne, nebude ťa napínať na dávenie. Pokým medzi jednotlivými zasunutiami falusu do tvojho hrdla budeš mať priestor na nadýchnutie, bude to pre teba úplná pohodička. Aj toto – okrem tréningu, ktorý ponúknem o chvíľu – je teda môj skutočný a naozaj funkčný návod na hlbokú fajku.

* Mne osobne funguje dávok päť. Pri takomto použití vydrží 59-mililitrové balenie hrubým odhadom na takých 50 poriadnych vycucnutí môjho frajera. Vo chvíli písania tohto článku máme za sebou sedem použití spreja a nijako brutálne ho z flakónika neubudlo.

Sprej má príjemnú mentolovú chuť, pripomína sirupy na bolesť v krku (čím to bude…) a funguje v podstate okamžite. Treba si ho aplikovať čo najhlbšie do hrdla a to na všetky strany. Vtedy funguje, ako má. Nedokážem napísať, ako dlho pôsobí. Nič podobné som netestovala. Čo však viem je fakt, že účinkuje v podstate okamžite.

Samozrejme, že môj

návod na hlbokú fajku nie je medicínskym návodom!

Môj blog má byť niečím ako recenzia, mojím tipom na riešenie v prípade, že chceš svojmu chlapovi poskytnúť niečo, čo ti nenadelila genetika. Pretože nech ti ten tvoj tvrdí čokoľvek…

Každý muž na svete túži po tom, môcť ti – ako svojej partnerke – vytrtkať ústa presne rovnako divoko a bez akýchkoľvek zábran a obmedzení, ako ťa nakladá na gauči v polohe doggy style, keď prídete nadrbaní z diskotéky. Keď si ráno ani nepamätáš, či ťa naložil klasicky alebo análne. A identifikuješ to až podľa toho, odkiaľ ti sediac na toalete vyteká semeno.

Jasné, že ponúknem aj

mechanický návod na hlbokú fajku, na jej nácvik.

Pre prípad, že nechceš svojim milencom ponúkať poriadny orál iba s pomocou farmakológie. Alebo fajčíš vtáky rada a tým pádom tak často, že by ťa pravidelné nakupovanie spreja zruinovalo. 🙂

Deep Throat nie je (iba) o genetike, ale (aj) o tréningu. Ako už som zmienila: sú ženy, ktoré majú dávivý reflex minimálny alebo žiadny, a údajne ich nie je málo. Také však tento blog nečítajú. Preto ho píšem pre teba, ktorú hlboká (alebo už hlbšia) fajka napína, ale chceš ju tvojmu partnerovi poskytnúť. Apropo, máš za to môj rešpekt a úctu, vážne!

Umenie hlbokej fajky je skutočne len a len o tréningu

Chce to nácvik, trpezlivosť, nevynechávať príležitosti tréningu. Ak tomu budeš venovať povedzme 5 minút denne, do mesiaca si majsterkou a vsunieš si bez mrknutia akýkoľvek kokot do hrdla až po gule. Ak ti to nesúri a pôjdeš na to pohodovo, tak napíšuc “príležitostne”, aj tak to za pár týždňov zvládneš.

Navyše z vlastnej skúsenosti viem, že keď sa dostaneš do istého štádia zvládania hlbokej fajky, začne ťa to fascinovať a tým pádom baviť. Budeš sa chcieť brutálne posunúť. Vtedy výrazne zintenzívniš tréning… a tvoj chlap sa od šťastia zblázni! V takom prípade však pozor na moju poznámku nižšie o výstreku pri hlbokom hrdle.

Reálne tipy na nácvik hlbokej fajky

Ide o to, navyknúť hrdlo na prítomnosť pevného telesa. Sadni si k tomu na 5 minút každý deň, ak chceš skutočne ostro ísť po výsledku, ak si ambiciózna. Zober niektorý z predmetov z mojich inšpirácií nižšie, a trénuj. Pomaly, postupne. Hlbšie a hlbšie. Citlivo a opatrne. Pokojne viackrát denne, samozrejme. Pretrénovať sa nemôžeš, nič ako svalová horúčka a pod. nehrozí.

Pri postupnom tréningu – volám ho “príležitostný” – skúšaj po troškách vždy, keď je to aspoň troška vhodné. Pri umývaní zubov a/alebo čistení jazyka škrabkou zájdi s nástrojom hlbšie. Pohraj sa jemne v ústach (čistými) prstami napr. pri pozeraní tv. Prosto buď kreatívna.

Pomôcky na nácvik: čo je vhodné a čomu sa vyhni

  • Prsty (vlastné): stačí umyť si predtým ruky, inak bez výhrad. Sama si neublížiš.
  • Banán: zvykne sa odporúčať neošúpaný a príp. navlečený do kondómu. Pekná kravina… Určite ošúpaný, ale čo najmenej zrelý. Tvrdosť má vtedy veľmi príjemnú a takú akurát. Mäkký by sa rýchlo rozpadol. Na druhej strane, ak sa ti nebodaj v hrdle zlomí či niečo podobné, neudusíš sa. Môže to byť nepríjemné, ale banán vždy dokážeš čiastočne vykašlať, čiastočne prehltnúť. Banán má úplne minimálnu šancu udusiť ťa.
  • Salám, napr. “točená” = zlý nápad. Konzistenčne výborné a ohromne podobné falusu, samozrejme, a to aj rozmermi. Lenže tu už riziko veľmi nepríjemného dusenia sa v prípade jeho zlomenia v hrdle reálne hrozí. Salám a podobné veci naozaj neodporúčam.
  • Dildo: lepšie je gélové než silikónové. Silikón, nech je na dotyk prstami zdanlivo akokoľvek jemný, je pórovitý. Pri intenzívnom tréningu môže akoby oškrieť hrdlo.

Čo sa

polohy týka, hlboká fajka sa lepšie znáša v záklone.

Ľahni si na chrbát na posteľ alebo gauč. Krk na okraj a zakloň hlavu. Ústna dutina sa ti tak dostane do jednej roviny s hrdlom ako takým. Vtedy je priam radosť zasunúť si čokoľvek bezmála až do pažeráka. Napokon, videla si to v porne. Nefilmuje sa to tak len pre ten efekt, aby babizni stekali sliny do očí, ale aj z tohto dôvodu.

Už som to spomenula vyššie a zopakujem.

Pri reálnej hlbokej fajke opatrne s výstrekom

A to hlavne zo začiatku, keď s tým tvoj chlap (ešte) príliš nepočíta. Ak sa potajme naučíš robiť hlboké hrdlo vyslovene “na pána” a zrazu mu to v reáli predvedieš, môže byť natoľko nadšený, že sa odbaví šokujúco rýchlo. Vtedy pozor, aby do teba aspoň tie úplne prvé, najsilnejšie a najbohatšie dávky nevypustil práve v tej najhlbšej polohe (lebo on bude mať tú tendenciu, je to niečo ako reflex). To však bez predchádzajúceho nácviku sotva zvládneš. Môže sa stať, že obaja budete radi, že si sa doňho pudovo nezahryzla. 🙂

Trocha som to zveličila, samozrejme. Ale úplne príjemné a jednoduché to byť nemusí, najmä ak to príde nečakane pre teba. Lebo on si to užije tak či tak.

Po prvom poskytnutí Deep Throat vysvetli partnerovi,

že si sa to naučila vlastným cieleným tréningom. Len a len kvôli nemu (milosrdná lož, za tú by si v pekle zhorieť nemala). Urob to skôr než začne špekulovať, kto je asi tak tým šťastlivcom, na ktorom si to (v minulosti alebo nebodaj za jeho chrbtom) trénovala.

Posledný neoverený tip nácviku hlbokého hrdla

Údajne pomáha silno zaťať (vlastnú) ľavú ruku v päsť tak, že v nej zovrieš svoj palec. Zaťať tak silno, ako sa dá. Nikto zatiaľ nevysvetlil, akým mechanizmom a prečo to pomáha, no vraj to funguje. Za skúšku nič nedáš – odporúčam však robiť to pri tréningu, nie pri samotnej realizácii s partnerom. Jednak aby nemal dojem, že to robíš úplne šialene proti svojej vôli a jednak aby si omylom nezovrela niečo úplne iné, než ten palec.

Môj návod na hlbokú fajku ukončím filozoficky

Nauč sa robiť hlboké hrdlo sama od seba a poskytni ho partnerovi skôr, než s tou myšlienkou príde on. Sú chlapi, ktorí dokážu byť otravní, neodbytní (divíš sa, ale existujú aj nenásilní a trpezlivý muži: videla som takých v rozprávkach, v sci-fi filmoch…) a sú schopní pokaziť ti celý postoj k tejto praktike. Páči sa mi vyjadrenie českej tvorkyne pornografickej a bdsm kresby Soňe Janusiczovej:

“Dělám i hluboký hrdlo a zbožňuju to. Jsem sice dominantní, ale čas od času se umím sama pokorně oddat a tím pádem se může cokoli. A tím pádem i žaludem až k plicím. 🙂 Jsem ráda i přidusena, podávená. Já v tom mám asi všechno dohromady, ale nejvíc tu psychiku. Udělat partnerovi dobře, předvést se, cítit se pod něčí vládou, trošku té sebedestrukce při dávení, překousnout sama sebe pokud na to nejsem naladěná. Vyloženě fyzický fígle nemám. Vychutnat si to, posunout svý hranice, pokořit něco v sobě. Ale určitě začít po částech. Pokaždé ten žalud pustit o fous dál.”


A ešte sľúbená

ponuka na kúpu Deep Throat Oral Anesthetic Spray

od spoločnosti Doc Johnson. Môžeš si ho na vlastné triko objednať na Ebay, Amazon-e alebo možno aj cez AliExpres. Neodpadni však z výšky poštovného a nebuď sklamaná, ak naň budeš čakať niekoľko týždňov. Ak chceš tento sprej na hlbokú fajku a to osobne v Bratislave, napíš administrátorovi tohto webu, Andymu Morávkovi. (Žiaľ, sprej je k dátumu 07. 02. 2024 vypredaný.) Cena je € 25 v prípade osobného odberu v hlavnom meste alebo € 28 v prípade posielania doporučenou poštou. Platba je možná

  • štandardným prevodom na účet: SK0383605207004200196050;
  • cez PayPal: ja@andymoravek.sk
  • alebo v bitcoine (adresu pošle na vyžiadanie).

V žiadnom prípade nie na dobierku. Všetko ostatné si veľmi jednoducho dohodneš priamo s Andym.

Ešte krátky fórik vo forme videa. Odporúčam zapnúť si audio a pozorne sledovať úplne od začiatku, má to doslova pár sekúnd. Nemusíš sa báť pustiť si to v kancelárii. Technicky vzaté nejde obrazovo ani zvukovo o nič háklivé.


Zdrojom titulnej fotografie je archív administrátora webu. Zatiaľ sa ešte nedá napísať, že by robil skutočnú fototvorbu v pravom zmysle slova. Zatiaľ iba pre vlastnú radosť a zábavu „loví zaujímavé pohľady“.

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *