Kvalitnejšia erekcia je snom a túžbou aj tých najlepšie stavaných mužov
Rady a tipy

Za kvalitnou erekciou nie je iba vzrušenie. Potraviny, ktoré jej kurevsky pomáhajú

Už dávno nie sme nastavení na systém, že jeme preto, aby sme prežili. Veľmi často, a teraz v tejto nezmyselnej situácii, keď všetci sedíme doma * a očami terorizujeme každých 30 minút chladničku, je toto pravidlo úplne pochované zaživa. Sme zvyknutí jesť očami a srdcom, nie žalúdkom. Tým sa však kvalitnejšia erekcia dosiahnuť nedá – je mi to ľúto, páni.

* Poznámka editora: autorka má na mysli manipulatívnu aféru s názvom “covid” z rokov 2020 a 2021.

Rýchly a jednoduchý príklad – rozchod, zlomené srdce. Čo ženám ako prvé napadne, že im v tejto ťažkej situácii pomôže? Majú pocit že cukor z 300-gramovej čokolády s karamelom alebo kilovej zmrzliny im zlepí prasknuté črepy a pomôže prekonať aktuálnu situáciu aspoň o 1 percento. Toto je pekný príklad situácie, kde rozmýšľame srdcom a očami. Nie žalúdkom. O tom

ako často myslíme pri výbere jedla na priaznivý účinok

na konkrétne časti tela ani nepíšem.

Zapamätajme si ale jednu vec. Nezáleží na tom, čo jeme. Benefity, ktoré ukrýva každá jedna potravina, čo prejde našim tráviacim traktom, sú komplexné a putujú presne tam, kde ich naše telo najviac potrebuje.

Ešte predtým ako vám tie potraviny prezradím, mám na vás celkom zaujímavú otázku. Ak by ste vedeli, že napr. jablká a mrkva prispievajú ku

zdraviu vašej prostaty a že z nich bude kvalitnejšia erekcia,

zaradili by ste tieto dve suroviny častejšie do svojho jedálneho lístka? Odpoveď možno spolu nájdeme po dočítaní článku. Poďme na to.

1. Špenát = testosterón = kvalitnejšia erekcia

Špenát obsahuje veľa prospešných látok, ktorých výsledným efektom je okrem iného kvalitnejšia erekcia. Varený špenát obsahuje až 66 % dennej dávky kyseliny listovej a tým ho radí medzi jeden z najbohatších zdrojov tejto látky. Jej nedostatok je priamo spojený s erektilnou dysfunkciou.

Tento zázrak je taktiež bohatý na magnézium, ktorý rozťahuje cievy a má vplyv na zvýšenie prietoku krvi. Lepší prietok krvi = kvalitnejšia erekcia. Takže keď ako mužský čitateľ svojej priateľke alebo novej známosti uvaríš špenát, nielenže ti poďakuje ona a jej štíhla línia, ale aj tvoj penis.

2. Jablká ako prevencia proti rakovine prostaty

Pri tomto (ale aj inom) ovocí sa kladie dôraz predovšetkým na šupku, ktorá obsahuje kyselinu ursulovú. Práve o nej bolo preukázané v štúdiách, že zastavuje rast buniek rakoviny prostaty.

Takže, milí páni, keď k masáži prostaty pripojíte aj jedno jablko denne, prepuknutie rakoviny prostaty sa zníži ešte o väčšie percento. (Nebudem uvádzať presné čísla, nie som predsa doktorka.)

3. Populárne avokádo na naštartovanie mužského libida

K tejto informácii priložím iba jednu poznámku: veľmi múdri starí Aztékovia pomenovali strom, na ktorom rastie avokádo, “stromom semenníkov“. Ak sa domnievaš, že iba kvôli podobe avokáda s mužským varlom, nemáš ani len zlomok informácií, ktorými tento starobylý národ oplýval.

4. Na zdravé spermie konzumujte viac mrkvy

Jasné, môj príklad mrkvy a jablka z úvodu nebol až tak veľmi od veci. Prospešné látky – karotenoidy, ktoré obsahuje mrkva, napomáhajú zväčšeniu množstva spermií a taktiež ich “plávaniu”. Múdri vedci hovoria: “Konzumujte viac mrkvy” a majú pravdu. Mal by si ich počúvať.

5. Orechy k netflixu: pistácie, mandle aj vlašské

Po tom, ako vzorke mužov zväčšili dávku týchto orechov na denný príjem 100 g, sa ich kvalita erekcie, schopnosť vyvrcholenia, libido a sexuálne uspokojenie rapídne zvýšilo. Taktiež u nich nastala kvalitnejšia erekcia. Okrem toho zdravé tuky, ktoré obsahuje väčšina orechov, sú dobré na srdce. Tak na čo ešte čakáš?

6. Najlepšie záverom: šálka kávy na lepší sex

Dobrá správa, kávičkári! A myslím tým aj sama seba.

Je preukázané, že 2 až 3 šálky kávy denne môžu byť prevenciou erektilnej dysfunkcie.

Vďaka ti, kofeín! Tvojou zásluhou je kvalitnejšia erekcia istá!

Hneď si idem urobiť jedno espresso a trošku vydráždiť priateľa. Toho z titulnej fotografie, pretože ide o záber z mojej privátnej zbierky v mobile. Pssssst…!

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *