Amanda Gryce trpí fascinujúcou chorobou: nespočetnými vrcholmi
Bulvárna erotika

Kedy už porekadlo “dobrý orgazmus nikdy nie je zlý” prekračuje všetky medze

Kým niektoré ženy pri svojom partnerovi pravidelne orgazmus iba predstierajú, Amanda Gryce zo slnečnej americkej Floridy má úplne iný problém. Táto žena je na internete známa ako dievča s päťdesiatimi orgazmami.

Floriďanka Amanda Gryce je príťažlivá bruneta,

ktorá má od detstva netradičný problém. Začalo sa to v ranom školskom veku, jej šiestich alebo siedmich rokoch. Kedy mladé dievča, resp. doslova ešte dieťa vlastne vôbec netušilo, čo sa deje ani že niečo nie je v poriadku. Doteraz jej lekári nedokázali pomôcť. Táto žena totiž trpí vzácnou chorobou, kvôli ktorej

prežíva až 50 nekontrolovateľných orgazmov denne.

Nečakané a nechcené vyvrcholenie jej môžu priniesť napríklad obyčajné vibrácie telefónu, príjemná hudba alebo aj cestovanie.

Najskôr si ešte ako mladučká myslela, že je posadnutá sexom a bála sa o tom s kýmkoľvek hovoriť. Až neskôr sa dočítala, že existuje takáto choroba.

Tá sa odborne nazýva porucha alebo syndróm permanentného sexuálneho vzrušenia, často býva označovaná anglickými skratkami PGAD či PSAS.

Pri dôkladnejšom pátraní sme sa dočítali o viacerých ženách, ktoré trpia rovnakým syndrómom. Niektoré z nich údajne prežívali až 90 orgazmov denne. Bohužiaľ, táto choroba sa zatiaľ nedá úplne vyliečiť a pre ženy je skôr príťažou než slastným uvoľnením (akým je napr. análny orgazmus). Istá Gretchen Molannen takisto z Floridy dokonca situáciu už nezvládala natoľko, že vo veku 39 rokov

pre toto ochorenie/poruchu spáchala samovraždu.

Podobné myšlienky priznala aj Amanda Gryce, ale jej príbeh je – aspoň nateraz – pomerne veselší. Napriek svojmu handicapu si totiž našla milujúceho priateľa. Pravidelne podstupuje poradenstvo so svojím lekárom a tiež terapie. Dôležitou súčasťou liečby je však vyhýbanie sa sexu. Takže

Amanda Gryce síce prežíva 50 orgazmov denne,

no so svojím priateľom ani jeden. Kvôli jej chorobe musia totiž žiť bok po boku v celibáte.

Nuž, doteraz sme verili tomu, že dobrý orgazmus nikdy nie je zlý. A sme si pomerne istí, že presviedčať o tom práve čitateľov tohto webu určite netreba. Ako sa však zdá, naozaj úplne každé pravidlo má svoju výnimku.


Na titulnej fotografii je reálna slovenská amatérska modelka Leia. Mnohé destinácie či lokácie, na ktorých ju uvidíš, určite poznáš. Autorom fotografie je admin webu Andy Morávek. Ten netvrdí, že by produkoval skutočnú fototvorbu – podľa vlastných slov skôr “iba loví zaujímavé pohľady”.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *