Análny orgazmus nezískava len kvalite, ale aj na popularite a frekvencii
Bulvárna erotika

Prieskumy hovoria jasnou rečou: aby si zažila orgazmus roka, stačí odviazať sa

Budem úprimná: myslela som si, že som v téme análneho sexu zožrala všetku múdrosť sveta. Fakt, že análny orgazmus dosahuje aj dosť iných žien, mi bol známy, samozrejme. Trocha som však pátrala a bola som až šokovaná – v tom najlepšom možnom zmysle toho slova – že ho dosahuje brutálne väčšie množstvo najmä mladých dievčat, * než by som kedy bola tipovala.

* Za skutočnosťou, že sa análny orgazmus tak “rozšíril” zvlášť medzi mladými babami, nie je žiadna záhada. Napriek relatívne menšiemu množstvu skúseností v kvantitatívnom zmysle sú dnešné dievčatá a ženy cca do 30 rokov podstatne prístupnejšie experimentovaniu. Zdôrazňujem to “dnešné”, pretože ani omylom tomu tak nebolo vždy.

Pátrala som po štatistikách dokladujúcich, ako je to so ženami praktizujúcimi análny sex na Slovensku.

A aké percento z nich dosahuje aj análny orgazmus

To som však, žiaľ, nezistila.

V našej konzervatívnej krajine je s prieskumami sexuálneho rázu zjavne problém. Po vydaní mojej druhej knihy “Kupliarka” a po tom, ako na nej čo-to zarobím, zrejme zafinancujem niečo podobné ja sama.

Predstavu som si teda musela urobiť na podklade zahraničných zdrojov. Tie uvádzajú, že od roku 1991 čiže za ostatných 30 rokov sa percento žien vo veku od 20 do 25 rokov, ktoré tvrdia, že praktizujú či aspoň

skúsili análny sex, zdvojnásobilo na 40 percent.

Percento žien vo veku 20 až 40 rokov, ktoré tvrdia, že to zvládli v priebehu roka 2020, * sa zdvojnásobilo na viac ako 20 percent.

* V tej(to) dobe sa bezmála všetko dáva(lo) do súvislosti s kovidom. Pevne však dúfam, že análny orgazmus s ním nikto spájať nebude.

Aj pre mňa takmer neuveriteľných 94 percent žien uvádza, že dosahuje análny orgazmus. Je to citeľne vyššia miera uspokojenia než akú uvádzajú ženy pri sexe klasickom, poťažmo orálnom.

Čo za tým môže byť? Veď zo zrejmých dôvodov by človek očakával, že análny sex bude v priemere menej atraktívnym a uspokojivým ako sex vaginálny alebo orálny. Predstavovala som si, že dosiahnutie uspokojenia vedie ženy k análnemu sexu a nie naopak. Že inými formami (vaginálnym sexom, cez cunnilingus či anilingus, prstovaním alebo úplne inak) vyvolané orgazmy viedli ženy k “ochote” vyjsť v ústrety partnerovi pri jeho túžbe po análnom styku.

Mea culpa. Podcenila som skutočnosť, nakoľko tzv. mainstreamovým čiže

takým “hlavnoprúdovým” sa análny sex stáva či stal.

Zaujímavým je v tejto súvislosti údaj, pre akú skupinu je análny sex prirodzenejším. Totiž v partnerstve ergo v pevno zväzku žijúce ženy vo veku 20 až 25 rokov iba v dvadsiatich percentách uvádzajú, že v období predchádzajúcich troch mesiacov sa venovali tejto zábave. Zatiaľ čo medzi “voľne” žijúcimi dievčatami (bez vzťahu, s kamarátom s benefitmi a pod.) malo análny sex v rovnakom období o niečo viac ako dvojnásobné množstvo.

Prečo – vďakabohu a zároveň konečne – získava

šukačka do zadočka (a s ňou aj análny orgazmus)

v takej veľkej miere na popularite? Istý magazín životného štýlu pátral po teóriách v radoch svojich čitateľov a blogerov. Spracovala som zopár kvázi najrozumnejších a najviac akceptovateľných teórií. V tomto blogu prinášam prvých päť z nich.

1. Análny sex spôsobuje (análny) orgazmus

Na zahraničných “lifestylových” fórach nebýva problém nájsť komentáre žien, ktoré sa rady priznávajú k praktizovaniu análneho sexu. Zhruba polovica z nich dosahuje análny orgazmus. Niekto by mohol a určite bude namietať, že môže ísť o fejky a/alebo rôznych, spravidla mužských trollov. Nemyslím si to. V prípade mnohých profilov ide ženy s reálnymi menami a dopátrateľnými profilmi na sociálnych sieťach atď. Ono ešte ak by išlo o politiku – povedzme. Ale kvôli análnemu orgazmu si takúto námahu žiadni “špióni” či provokatéri celkom určite nedávajú.

Stále ešte mnoho žien nemá rado, nechce alebo nerobí análny sex. Údaje naznačujú, že ich je (stále ešte) väčšina. Je však zjavné, že nielenže ženské orgazmy “spôsobujú”, možno kvázi vyvolávajú análny sex, ale aj naopak. To je absurdná predstava a ja osobne považujem tieto zdroje za hodnoverné.

2. Orgazmy zvyšujú ochotu žien vyskúšať análny sex

Mohlo by sa zdať, že ide o obojstranný efekt: ženy, ktoré dostali, čo chceli/potrebovali, sú prístupnejšie plniť priania svojim partnerom. Čiže v tomto kontexte poskytnúť im análny sex.

Niekomu to môže znieť príliš obchodne a bude namietať, že predsa partnerky neposkytujú služby v štýle “niečo za niečo”. To (iba v tomto kontexte) netvrdím, i keď určite netvrdím ani opak.

Faktom zostáva, že takmer všetky ženy, ktoré uviedli uskutočnenie análneho sexu počas ich ostatného milovania, uviedli, že sa – spravidla pred ním – venovali aj iným praktikám. Pri ktorých aj dosiahli vyvrcholenie, príp. si “počkali” na análny orgazmus. To v prípade tých, ktoré (už) vedeli, že ho dosiahnu.

3. Orgazmy zvyšujú ochotu žien vyskúšať análny sex

A to spätne zasa (len) spôsobuje orgazmus. Teórie 1 a 2 sa navzájom nevylučujú, práve naopak. Zástancovia tejto teórie v podstate potvrdili teóriu prvú, druhú alebo obe. Iba u máloktorej ženy – o mužoch ani nepíšuc – vyvrcholenie nepodnieti záujem a túžbu po (ďalších) sexuálnych dobrodružstvách. Medzi ktoré análny orgazmus nesporne patrí.

4. Orgazmus spôsobí uvoľnenie a tá uľahčí análny sex

Táto teória je tak napíšuc psychologická aj fyzická. Ak žena nedosiahla vyvrcholenie, je menšia pravdepodobnosť, že bude patrične uvoľnená. Z toho plynie menší záujem o análny sex. Prieskumy o nedávnych alebo ostatných sexuálnych skúsenostiach potvrdzujú, že k análnemu sexu sa hlásia spravidla ženy, ktoré predtým mali orgazmus.

5. Dobrodružstvo “má na svedomí” orgazmy a análny sex

Páry, ktoré majú konsenzuálny, hravý a otvorený sexuálny život, majú tendenciu robiť veci, ktoré vedú k tomu, že ženy v týchto vzťahoch (bežne) dosahujú vyvrcholenie. Takéto páry viac experimentujú. Ergo nevyhnutne skúšajú – a často zisťujú, že ich veľmi baví – aj análny sex.

Táto teória zodpovedá zisteniam z ďalšieho prieskumu. Ten tvrdí, že “väčšia rozmanitosť správania sa priamo súvisí s jednoduchším dosahovaním orgazmu”. Zatiaľ čo takmer všetky ženy, ktoré mali pri ostatnom styku (aj) análny sex, hlásili aj iné sexuálne aktivity. Naopak, takmer polovica žien, ktoré mali sex vaginálny, neuviedla okrem toho žiadne iné sexuálne činnosti.

Vyvstáva tu logická otázka, či je v hre skutočne dobrodružstvo. Či nie je vaginálny sex jednoducho všeobecne uspokojivejší a je teda menej pravdepodobné, že by ženy potrebovali niečo ďalšie…


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *