Zoznamky ako tinder, badoo, pokec… Manželstvo či šukačka? Alebo nič?!
Bulvárna erotika

Ako to vidím ja: sú tinder, badoo, pokec and co. iba žrútmi voľného času?

Nerozumiem tomu, prečo sa ešte stále u nás na Slovensku berú zoznamky za špinavé a pod úroveň. Fakt, že na ne väčšina ľudí chodí hľadať partnera na občasný a/alebo jednorazový sex predsa neznamená, že svoju úlohu nemôžu zohrávať aj inak. Nuž, môj príbeh to ale nie je.

Ja som na zoznamky naozaj chodila hľadať mužov,

s ktorým si na jednej strane môžem rozumieť, na druhej strane ma budú priťahovať a na strane tretej – majú radi aspoň taký tvrdý sex, ako ho mám rada ja. Myslíš si, že som tam takých našla? Ak tvoja odpoveď je áno, máš pravdu. Ale ak znie tvoja odpoveď nie, aj tak máš pravdu. 

Moje preferencie mužov, ktorým som dala “swipe” doprava, * boli veľmi jednoduché.

  • Musel ma zaujať fotkami – žiadne nahé telá ma nepriťahovali, skôr fotky z ciest po svete, Slovensku, v prírode.
  • Štýlový – rozumej nie drahé značky. Stačilo, ak nemal hráškovo-zelené nohavice a k tomu červené tričko s nápisom. Taktiež ma zaujal aj vkusne zariadený interiér (ak také fotky mal). 
  • Popis v jeho profile – podľa mňa dlhý komentár k vlastnej osobe znie dosť zúfalo. Výnimkou je, ak je presýtený sarkazmom. Vtedy som nemala problém napísať aj ja, z vlastnej iniciatívy. Áno, aj ženy sa vedia samé od seba ozvať, keď im muž dá na to dôvod alebo dostatočne zaujme.

* Vysvetlenie pre tých, ktorí sa až tak nevyznajú v aplikáciách: “swipe” čiže posunutie niekoho profilu smerom doprava spôsobí prinajmenšom na – pod facebook patriacej – platforme tinder to, že “označkuješ” dotyčnú či dotyčného tvojím záujmom. Ak ona alebo on urobí to isté pri zhliadnutí tvojho profilu, príde k “mečnutiu”, zhode (z anglického “match”) a môžete ísť… na rande poťažmo do postele.

Musím priznať, že pri väčšine chlapov zo zoznamky

neprichádzala spočiatku do úvahy možnosť stretnúť sa.

Teda vlastne väčšinou mi to aj tak ostalo. Rôzne povahy, názory, zvyky. Prosto, nemôžeš si sadnúť s každým. 

Z niektorých známostí vznikli fajn kamarátstva, s niektorými som v kontakte aj doteraz. S niektorými som bola v kontakte iba na jednu noc. A s niektorými som si skvelo užila. Ľutujem niečoho? Absolútne vôbec. 

Prvé momenty pri stretnutiach zo zoznamky

boli vždy zvláštne. Či zaujmem ja jeho, či zaujme on mňa. Zistila som ale, že ženy vyzerajú na fotkách lepšie ako v skutočnosti. A pri chlapoch to je presne naopak.

Verím, že každá jedna baba si aspoň raz vypočula vetu od druhého pohlavia pri prvom stretnutí: “Predstavoval som si ťa mierne odlišne.” Alebo: “Na fotkách si vyzerala trošku inak, ako vyzeráš teraz.” Či som v tom sama? Nevadí. Prežijem to.

Vlastne profil tam mám stále. Aj keď tam už chodím iba tak často, asi ako do kostola. Ergo vôbec. Aj keď som maximálne znudená, v karanténe, bez partnera, spoznávať nové známosti cez internetové zoznamky je úplne v poriadku. Mať sex na jednu/pár nocí je taktiež v poriadku. Aj priznať si, že si mal/a obdobie, kedy si na zoznamky chodil/a dennodenne, je v poriadku.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

One Comment

  • peter

    odporúčam skúsiť zoznamku z opačného konca… vážne skús si založiť profil ako muž, daj si tam pár fotiek, primerane vyplň profil…somzrejme normálny priemerný chlap…žiadny mr. olympia ani model. obyčajný človek s obyčajnou prácou. ak sa ti to nechce, dám ti indíciu, čo sa stane. doslova žiadna ti neodpíše. jednine, že sa ulakomíš vyslovene na typy, o ktoré by žiaden ani bicykel neoprel. ( mimochodom, správy od ženy z ničoho nič sa nedožiješ 😀 ) čiže ja vravím: naprostá strata času! 90% žien si tam chodí, len dvíhať ego nič viac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *