Erotický projekt "Love Cloud" ti ponúka sex na palube lietadla
Bulvárna erotika

Súložiť na palube lietadla za letu a bez rizika? Las Vegas ponúka aj túto možnosť

Americké mesto Las Vegas v štáte Nevada je známe ako mesto hazardu či mesto hriechu. Dnes sa spolu bližšie pozrieme na zaujímavý erotický projekt “Love Cloud” používajúci aj názov Mile Hight Club Flight Las Vegas.

Ako sa dalo prečítať si pred časom v našom blogu – Mile High Club je vlastne slangový výraz pre ľudí, ktorí už aspoň raz v živote

vykonávali sex v lietadle priamo počas letu.

Možno už vtedy ti napadlo, že by mohlo byť vzrušujúce stať sa súčasťou tohto špeciálneho sexuálneho klubu. V spomínanom americkom meste Las Vegas sa naskytá jedinečná príležitosť, ako si tento sen splniť. Navyše v bezpečnom súkromí. * Nie je to práve najlacnejšia záležitosť, ale jedinečná jebačka spravidla niečo stojí.

* Fakt je, že práve tento atribút má aj istú negatívnu stránku. Je ňou strata adrenalínu z rizika odhalenia milencov. Tá existuje len pri sexe na letiacej toalete. Alebo, nebodaj, v ešte divokejšom a riskantnejšom zákutí lietadla napr. počas nočného letu.

Erotický projekt “Love Cloud” – “Oblak lásky”

alebo tiež Mile High Club Flight Las Vegas.

Projekt, kde si za 995 amerických dolárov vieš splniť erotickú fantáziu o dobrom sexe na palube lietadla priamo za letu. Za túto sumičku, ktorá v prepočte vychádza na cca tisíc eur, si na 45 minút berieš do prenájmu špeciálne súkromné lietadlo. Pripravené, zariadené a prispôsobené presne na to, aby v ňom ľudia mohli mať sex.

V podstate máš v lietadle luxusne zariadenú hotelovú izbu s honosnou manželskou posteľou a s kompletným zariadením.

Firma prevádzkujúca erotický projekt Love Cloud

ponúka za príplatok aj služby ako jedlo do lietadla, dlhší pobyt na palube, ergo dlhší let, dovoz limuzínou až k lietadlu a iné.

Zakladateľom projektu je pilot Andy Johnson. Tento 40-ročný chlapík tvrdí, že najväčší záujem je stále o spomínaný základný štandardný 45-minútový let. Ako sme zmienili vyššie, tento “špás” stojí v základnej ponuke pre dve osoby cca € 1.000. Ak si to chcú na palube rozdať tri, štyri alebo viac osôb, príplatok je € 200 na hlavu.

Erotický projekt “Love Cloud” má isté špecifikum

Podľa slov zakladateľa, ktorý je zároveň aj jedným z aktívnych pilotov, je na tejto práci najpríjemnejší fakt, že ľudia s úsmevom vchádzajú dnu do lietadla. No s ešte väčším úsmevom z neho vychádzajú. Zaujímavosťou tiež je, že sám Andy Johnson svoje lietadlá nazýva “kobercami lásky”.

Prestížny magazín New York Times urobil nedávno rozsiahly článok o tom,

ako Mile High Club Flight Las Vegas funguje

a akí ľudia jeho služby využívajú. Z prieskumu medzi klientmi a personálom vychádza, že najčastejšie si let objednávajú páry. Za účelom okorenenia sexu vo dvojici, príp. aby si dopriali nový štart či relax a uvoľnenie po ťažkom období.

Existujú tri základné skupiny

ľudí, ktoré navštevujú erotický projekt “Love Cloud”.

  • Prvá je zložená z ľudí, ktorí chcú do Mile High Clubu vstúpiť ako začiatočníci v sexe na palube lietadla počas letu.
  • Druhú pre zmenu tvoria osoby, ktoré v klube už sú, no vstúpili doň dávnejšie. A chcú si to zopakovať. Častokrát pre už spomínané súkromie, avšak aj pre pohodlie poskytujúce viac možností.
  • A treťou skupinou sú fanúšikovia adrenalínovej zábavy, ktorým okolnosti (alebo prosto nie dosť veľké gule) neumožnili zažiť “reál”. Teda mať sex počas bežného letu kamkoľvek.

Poznámka admina webu: Osobne si viem predstaviť ešte štvrtú skupinu. Vidím v nej aj sám seba… Totiž ľudia, ktorí takýto zážitok chcú darovať niekomu, na kom im záleží. (Za predpokladu, že spolu majú alebo aspoň chcú mať sex, samozrejme.)

Web New York Post zasa pre zmenu pre zmenu zverejnil video dvojice, rozdávajúcej si to na palube počas letu a za prítomnosti ďalších cestujúcich.

Drobné upozornenie pre potenciálnych záujemcov,

ktorí si sex radi okorenia aperitívom. Jediným povoleným alkoholom na palube je šampanské. No a termín letu si môžeš rezervovať cez oficiálnu webstránku projektu.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *