Sex v dlhodobom vzťahu funguje úplne inak ako živočíšne jednorazovky
Bulvárna erotika

Chutí viac živočíšna pichačka alebo dôvera a hĺbkové poznanie partnera?

Je známy fakt, že sex v dlhodobom vzťahu je kvalitnejší, že pri ňom ľudia zažívajú lepšie orgazmy. To myslím v prípade, že sex majú s jednou osobou, s ktorou sú v dlhodobom stabilnom vzťahu. I keď, prirodzene, nič proti úspešnej jednorazovej jebačke…

S partnerom, s ktorým som mala vždy iba určitý zvierací sex, som sa nikdy nestotožnila. Nemala som potrebu sa s ním “pochváliť” dokonca ani svojej najlepšej kamarátke, tobôž nie rodičom alebo inému rodinnému príslušníkovi. Nehľadala som v ňom inteligenciu, zdravé názory a vízie do budúcna. Stačilo mi, že sme obaja chceli rovnakú vec, v rovnaký čas a na rovnakom mieste. A ešte jedna maličkosť – že neprenáša žiadnu otravnú pohlavnú chorobu.

Až do momentu, kedy som zažila sex z lásky s jedným a tým istým partnerom, na ktorom mi záležalo. Špecificky v ten moment, ked’ sme boli obaja v posteli, nahí, mi najviac záležalo na tom, aby som ho uspokojila – najlepšie ako viem. Nemyslela som ani tak na seba ako na neho. Nezaujímal ma môj orgazmus, ak on ten svoj ešte nemal. Neprikladala som dôležitosť môjmu uspokojeniu pred tým jeho. Presne vtedy som sa stala menej sebeckou. A platí to doteraz.

Lebo tak funguje sex v dlhodobom vzťahu

Ďalšia dôležitá vec, ktorú sa pri sexe u mňa zmenila, je komunikácia. Dovtedy som podľa môjho názoru komunikovala tak akurát. Avšak odkedy som vo vzťahu s jedným človekom, komunikácia medzi nami ohľadom sexu a všetkého, čo sa týka sexu, je oveľa intenzívnejšia a pravidelnejšia. Každú novú vec čo skúsime alebo chceme skúsiť, si vykomunikujeme. Bud’ predtým alebo potom.

Pocit, že človek ťa má rád presne takého aký si

Nemusíš pred ním sťahovať brucho, zakrývať nedokonalé časti, s ktorými nie si spokojná a dávať sa do póz, ktoré tvoju postavu opticky menia – k lepšiemu, samozrejme. A tak mi nerobí problém len tak ležať po perfektnom sexe úplne nahá, spotená, alebo sa len tak premávať nahá okolo neho. To isté platí aj pri vyberaní spodnej bielizne. Vyberám si ju na základe toho, či sa mi páči, nie či sa budem páčiť ja jemu v nej. A čo si o mne pomyslí a či bude na mne vyzerať dostatočne dobre, aby som ho vzrušovala. Viem, že nech mám na sebe čokoľvek, stačí, že sa v tom cítim dobre ja.

Nepotrebujem na neho “vytiahnuť všetky svoje zbrane”, len aby som ho zaujala a vykreslila sa v tom najlepšom svetle. Musím byť predsa lepšia ako jeho predošlá frajerka! A teda aj tá predtým… No, teraz to proste viem. Viem, že dôvod prečo je so mnou, je práve ten, že som lepšia ako všetky ostatné. Vybral si mňa.

A v podstate si vybral sex v dlhodobom vzťahu

Experimentovanie sa stalo oveľa jednoduchším a hlavne na všetky veci máme viac času a pokusov. Nefunguje vám niečo, čo chcete obaja skúsiť, na prvýkrát? A čo… Máte ešte nekonečno pokusov. Presne tak sme postupovali pri znovuobjavení čara análneho sexu. Až na 6-ty krát som si ho užila rovnako ako on. A on bol viac spokojný z môjho potešenia ako z jeho vlastného. A o tom je sex v dlhodobom vzťahu, to je na ňom to najlepšie.

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *