Erotická televízna show vyzerá úplne inak v Európe a Japonsku
Bulvárna erotika

Ukázať vlastnú holú pičku či penis celému Slovensku sa ti zdá príliš drsné…?!

Keď sa povie “erotická televízna show”, môžeš si predstaviť všeličo. Na konzervatívnom Slovensku už sa viac ako rok chystá lokálna verzia relácie “Naked attraction”. Tá by určite mala gule (aj doslova), keby sa realizovala. Na podklade našich vlastných informácií máme o tom, žiaľ, vážne pochybnosti. Úplne inak sú na tom diváci v takom Japonsku. Tí majú na výber doslova z niekoľkých desiatok erotických televíznych shows. Spísali sme prehľad šiestich najpikantnejších, ktoré sa nám podarilo vypátrať.

Narážka na odkrytie vlastnej holej pičky alebo penisu pred celou republikou z nadpisu článku je narážkou práve na zmienenú show “Naked attraction”. Na príprave jej slovenského vydania už minimálne rok pracuje istá produkčná spoločnosť. Naše priame info (viď záver blogu) hovorí, že prihlásení účinkujúci boli medzičasom viackrát pozvaní na výberový pohovor. Ten však následne bol – a to rovnako viackrát – zrušený.

V našej konzervatívnej republike je pomerne jednoducho predstaviteľné, že záujemcov o účasť v tomto formáte je prosto primálo. Zúfalo primálo. Ak si pustíš ktorúkoľvek epizódu tejto relácie napr. na YouTube, uvidíš, že účinkujúci – všetci, kandidáti na zoznámenie aj vyberajúci – úplne “nemilosrdne” musia

detailne predviesť svoje pohlavné orgány celému svetu.

V hd rozlíšení. Pre Slovenky a Slovákov zrejme troška príliš drsné. Sme teda zvedaví, či slovenská verzia “Naked attraction” vôbec niekedy vznikne. Ale späť k téme.

Predpokladáme, že do tohto zoznamu by sa dostalo aj zopár ďalších relácií. My sme sa dopátrali informácií o tých nasledovných. Ak vieš o nejakej podobnej, daj vedieť.

Erotická televízna show v našom ponímaní

je taká, kde sa buď aktéri reálne odhaľujú alebo pred objektívom prichádza k nejakej sexuálnej interakcii. Ideálne jedno aj druhé, prirodzene – napodiv, nie je tomu tak vždy. Aj preto sa na prvé miesto * dostala erotická televízna show, ktorá ukazuje nahé zadky. Robí to však spôsobom, ktorý je v skutočnosti pikantný úplne minimálne.

* Shows sme zoradili akoby v opačnom garde: začneme najmenej pikantnou a teda len mierne lascívnou. A skončíme tou najostrejšou, o ktorej vieme.

6. Najjemnejšia erotická televízna show: nájdi zadok

Erotická televízna show, ktorej účastníkmi sú páry. Predstav si stenu z plachty. V nej cca vo výške očí kruhové výrezy, z ktorých trčia… zadky. Maximálne decentným spôsobom, ergo len hladké polgule. Tvojou úlohou je prísť na to, ktorá patrí tvojej partnerke. Zadky si smieš dosýta obzerať, privoniavať či oblízať.

Nájsť ten správny by zrejme nebolo veľkou vedou, ak by bola viditeľná škárka. Konečník, ochlpenie, poťažmo kúsok pičky vlastnej partnerky by celkom určite spoznal každý chlap. Avšak len podľa pokožky – jej farby, vône, štruktúry – a tvaru zadku ide o pomerne obdivuhodný výkon.

5. Vydrž fyzickú bolesť a odhaľ vďaka nej poprsie

Podprsenka na tele slečny je zľahka zviazaná šnúrkami. Rozviazať ich a odhaliť tým prsia dotyčnej môžeš jednoduchým ťahom týchto šnúrok. Háčik je v tom, že to nerobíš rukami. Šnúrky máš pripnuté k telu silnými kolíčkami (podobnými tým na opratú bielizeň). Aby toho nebolo málo, kolíčky máš pripnuté na takých “zaujímavých” miestach ako sú uši, nosné dierky, pery či dokonca bradavky. Je na tebe ukázať, či a aká silná bolesť ti stojí za pohľad na holé cecky.

4. Zberateľská erotická televízna show

Viaceré súťažiace naraz vlastným poprsím zbierajú padajúce a popadané mince. Vyhráva – prekvapivo – účastníčka s najväčším množstvom mincí vyzbieraných za stanovený čas. Pozorovať polohanú babu, ako pobehuje po miestnosti a ceckami loví hotovosť – nuž, pre niekoho je to erotická televízna show. Na Slovensku by sme tomu povedali “zlatokopka v najrýdzejšej forme”. A to bezmála v priamom prenose.

3. Vyškriab sa na vrchol a odhaľ nahé dievča

Popravde, táto erotická televízna show je skôr zábavnou než nejako zvlášť pikantnou. Na takto relatívne vysoké miesto v našom zozname sa dostala vďaka jedinému faktu. A síce, že v jej finále stojí úplne nahá mladá modelka.

Predstav si niečo ako detskú preliezku obliatu mazľavou olejovou hmotou. A na jej vrchole len závesom zakrytú holú slečnu. Muži v plienkach sa pokúšajú vyliezť na klzký povrch tejto strmej šmykľavky, aby následne jednoduchým trhnutím odhalili niečo ako sprchový kút s kompletne vyzlečenou modelkou. Komu zo súťažiacich sa to v stanovenom limite nepodarí vôbec, toho publikum poníži vrhnutím do nádrže s bahnom.

2. Dospievaš pesničku alebo sa vystriekaš?

Nedávno sme písali o divnom, šialenom porne s moderátorkami, ktorých prednes správ je rozptyľovaný chlapmi, čo ich pritom lížu, poťažmo priamo šukajú. Keď však chlap musí formou karaoke odspievať pesničku, zatiaľ čo mu krásna mladá slečna honí… To je zasa trocha iný stupeň televíznej zábavy. Ručná práca sa odohráva za plentou, aby sa táto erotická televízna show mohla vysielať v bežnom čase.

Z tejto show sa nám ako z jedinej podarilo nájsť ukážku online. Správnym prístupom pri tejto “súťaži” určite je urobiť si jasno v športových prioritách. Je pre mňa ako účastníka dôležité vyhrať alebo mi v skutočnosti stačí zúčastniť sa? 🙂

1. Najdrsnejšia erotická televízna show: vojna orgazmov

Jednoznačne najšialenejšia erotická televízna show, akú poznáme.

Dvaja hetero * chlapi si pri nej navzájom fajčia vtáky. Pravidlo je jediné a veľmi prosté: prehráva ten, kto sa urobí. Zámerne nepíšeme “urobí ako prvý”. Ak by totiž dotyčný pokračoval v boji o “druhé miesto”, zrejme by nebol tak úplne “legálnym” či správnym účastníkom tejto show. Ak rozumieš, čo tým myslíme.

* “Preukázať” nejakým spôsobom heterosexualitu účastníka pred jeho vstupom do show môže byť pomerne sporné, samozrejme. Investigatívny tím produkcie však údajne skutočne oslovuje rodinu, kolegov aj kontakty zo sociálnych sietí záujemcu o účasť, či sú presvedčení o jeho sexuálnej orientácii. Na jednej strane to akceptujeme, avšak na druhej… Ktorý muž bez akejkoľvek stopy latentnej homosexuality by sa vôbec kedy podujal na niečo podobné?!

Ako autor tohto textu a admin webu môžem napísať, že som pomerne uletený a dosť bez hanby v tomto kontexte. Verím, že moji priatelia by to potvrdili. Dosť napr. na to, aby som sa reálne uchádzal o účasť v show “Naked attraction”. Vďaka tomu mám prezentované info zo zákulisia. Avšak – a to za akýkoľvek honorár – fajčiť pred zrakom množstva divákov (a navždy na internete) vtáka inému chlapovi? To je už príliš silná káva aj na mňa.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *