Priemerný počet sexuálnych partnerov - vec pikantná a háklivá
Bulvárna erotika

Sme si istí, že ani len netušíš, kto je našou sexuálne najaktívnejšou celebritou

Pamätáš si “teóriu sexuálneho správania sa” z filmu “Prci, prci, prcičky”? Podľa nej ak muž uvádza počet jeho sexuálnych partneriek, je potrebné vydeliť ho troma. Naopak, keď žena uvedie počet milencov, je potreba trojnásobne ho znásobiť. Dnes sa spolu pozrieme na pár známych mien, ktoré mierne prekračujú priemerný počet sexuálnych partnerov. Ktoré v posteli vystriedali toľko partnerov a/alebo partneriek, že aj keby sme ich hneď krátili tými troma, tak nám kalkulačka povie: “Čo ti jebe, kámo, toto už je fakt moc.”

Začneme rovno ostrou upútavkou: vo finále blogu ti prezradíme, ktorá zo žijúcich slovenských alebo českých celebrít je podľa našich zistení špičkou v počte sexuálnych partnerov. Garantovať môžeme jedno: budeš sa diviť aj ušami! Toto meno by ti zrejme vo sne nenapadlo. Navyše sa dotyčná hviezda hrdí hneď dvoma prvenstvami v sexuálnom kontexte (pretože tým šoubiznisovým sa tento web celkom určite zapodievať nebude).

Priemerný počet sexuálnych partnerov je rozdielny

podľa pohlaví celebrít. Pôvodným zámerom článku preto bolo prísť v dvoch dieloch. Rozdeliť zoznam na ženské a mužské hviezdy s najväčším počtom milencov. Väčšina ženských celebrít však o takýchto záležitostiach buď striktne mlčí alebo keď tak uvádza priemerný počet sexuálnych partnerov niekde na úrovni od 5 do 50. Čo nie sú zaujímavé čísla… Príkladom je zopár nižšie spomenutých.

Mariah Carey: údajne iba 5 sexuálnych partnerov

Slávna speváčka v roku 2009 pre populárny magazín People prezradila, že počas života spala len s piatim mužmi. Aj keby sme to po vzore z filmu “Prcičky” vynásobili troma, dostaneme sa k číslu 15. To je na celebritu jej veľkosti naozaj až (ne)kresťansky nízke číslo. Na druhej strane, ak by Mariah vyhlásila, že spala povedzme s niekoľkými stovkami chlapov, jej povesť sladkej popovej hviezdy by zrejme veľmi utrpela. Takže otázka do pléna – veríme jej?

Počet sexuálnych partnerov Lindsay Lohan: 36

Aj (alkoholovými) škandálmi známa herečka sa mala počas života vyspať s tridsiatimi šiestimi rôznymi mužmi. Boom okolo nej nastal pred pár rokmi, kedy jej vlastný zoznam milencov unikol na verejnosť. Obsahoval podobne hviezdne mená ako to jej vlastné: Zac Efron, Justin Timberlake, Adam Levine či Joaquin Phoenix.

Janice Dickinson: viac ako tisícka partnerov

Zo známych žien sa svojou promiskuitou netajila napríklad niekdajšia svetová topmodelka Janice Dickinson. Tá spala s mnohými známymi mužmi a raz o sebe dokonca vyhlásila, že ich bolo dokopy cez 1000. “Bola som asi najdivokejšou modelkou všetkých čias,” povedala o sebe dnes už 67-ročná Američanka.

V tejto súvislosti sa nedá nespomenúť ďalšie dve (relatívne) známe baby. Keď aj ich priemerný počet sexuálnych partnerov je technicky vzaté prinajmenšom diskutabilným. Z veľkej časti totiž v ich prípade ide skôr o pracovné úspechy. Prvou z nich je sexpracovníčka z Austrálie menom Gwyneth Montenegro, ktorá sa hrdila informáciou, že ju dalo dolu viac ako desaťtisíc mužov a ich počet stále rastie. Milenci jej pribúdajú najmä v obchodnom kontexte, keďže už viac než 15 rokov robí prostitútku.

Priemerný počet sexuálnych partnerov tvrdo rozbíja

druhá celebrita, pornoherečka Lisa Sparks. Tá dokonca drží oficiálny rekord za to, že ju za jediný deň pretiahlo cez 900 rôznych mužov. Stalo sa tak počas podujatia “Eroticon” v susednom Poľsku ešte v roku 2004. Počet jej sexuálnych partnerov v priebehu 24 hodín bol presne 919.

Už len muži… John Oates: celé “tisícky” žien

Legendárny muzikant z jachtárskeho rockového dua Hall & Oates sa priznal, že počas najväčšej slávy jeho skupiny mal “tisícky” sexuálnych partneriek. Vyhlásil to pre New York Post, pričom dodal, že ak niekto nežil v 70-tych a 80-tych rokoch ako rocková hviezda, nemá šancu pochopiť, aké to bolo. John Oates spomína, že v tej dobe neboli sociálne siete, mobily a pod., preto nikto nikdy nemohol dokumentovať všetko, čo sa dialo.

John priznal, že mal aférky s tisíckami dievčat v rôznych mestách. Mnohé z nich boli dokonca vo vzťahu a väčšinou to fungovalo tak, že si s danou kočkou užil a potom ju 6 až 7 mesiacov nevidel, kým mesto nenavštívil znova.

Hugh Hefner udáva viac ako tisíc žien

Dnes už nebohý zakladateľ magazínu Playboy poskytol v roku 2013 rozhovor časopisu Esquire. V ňom dostal otázku, koľko mal počas života sexuálnych partneriek. Legendárny Hugh, ktorý je dodnes vzorom pre mnohých chlapov na svete, uviedol, že si je istý, že ich bolo viac ako tisíc. Ku cti mu slúži, že podľa vlastných slov nepodvádzal, keď bol ženatý. Nezabudol však dodať, že keď ženatý nebol, veľmi rád si to vynahradil. Len pre úplnosť uvedieme, že ženatý bol trikrát.

Dennis Rodman, Dustin Diamond, Jack Nicholson: 2000

Legendárny basketbalový obranca tímov NBA Detroit Pistons a Chicago Bulls, Dennis Rodman mal počas svojho búrlivého života spať s viac ako dvetisíc ženami. Samotná legenda NBA sa k tomuto číslu vyjadrila nasledovne: “Väčšina z nich boli zlatokopky alebo ešte niečo horšie.”

Dustin Diamond bol známy americký herec a stand-up komik, ktorý zomrel vo februári 2021. Ešte počas jeho života priznal – a bolo to o ňom všeobecne známe – že stihol mať sex s viac ako 2000 rôznymi partnerkami.

Legendárny herec Jack Nichoilson povesť svojrázneho chlapíka nepoprel ani vtedy, keď sa ho pýtali na počet sexuálnych partneriek. “Nepočítal som to,” vyhlásil. “Ide však o ženy akéhokoľvek veku. Ich matky. Niekedy ženy aj s ich matkami,” povedal Nicholson. Fámy hovoria, že Jack “prekoprcol” v posteli určite citeľne cez 2000 rôznych žien. 

Lamar Odom: 2000 basketbalových bodov

Známy basketbalista, ktorý s Los Angeles Lakers vyhral v rokoch 2009 a 2010 titul v NBA. Vo svojej knihe “Darkness to Light: A Memoir” uvádza veľa pikantných detailov o živote hviezdy NBA. Drogy, peniaze, závislosť, sláva a samozrejme sex. V knihe napísal, že počas svojho športového vrcholu pretiahol

a teda priemerný počet sexuálnych partnerov prekročil

o viac než 2000 žien. Väčšinu z nich vraj tvorili striptérky a bolo ich dovedna toľko, že to nevie presne spočítať. Tu stojí za zmienku, že tento 2,09 cm vysoký hráč podvádzal aj svoju slávnu manželku Khloé Kardashian. Tá časom jeho neveru odhalila, čo sa následne vo veľkom prepieralo v bulvári.

Julio Iglesias: 3000 žien za dekádu (?!?!)

Julio je otcom dnes už podstatne známejšieho popového speváka Enrique Iglesiasa. Je to španielsky spevák a bývalý špičkový futbalista. Svojho času bol vychýreným milovníkom žien a v jeden čas dokonca vyhlásil, že ich pretiahol až tritisíc za jedno desaťročie. Jeho manažér Alfredo Fraile upravuje počet Iglesiasových mileniek zhruba na polovicu z magických 3000. Či na jedno desaťročie alebo “len” 1500 žien celkovo, to Alfredo bližšie neupresnil.

Mick Jagger: asi 4000 žien plus množstvo mužov

Legendárny spevák kapely Rolling Stones si užíval divoké sexuálne večierky. Christopher Andersen, autor jeho životopisnej knihy “Mick” uviedol, že spevák počas života vystriedal viac než 4000 sexuálnych partneriek. Taktiež tam mali byť aj nejakí muži, keďže samotný muzikant sa svojho času vyjadril, že “každý je v podstate bisexuál.” Andersen tiež v knihe zverejnil, že Mick Jagger a ďalší známy spevák David Bowie spolu navštevovali gay bary a že Jagger mal mať pomer napríklad aj s Andym Warholom.

Charlie Sheen alias Charlie Harper: 5000 žien

Priemerný počet sexuálnych partnerov - vec pikantná a háklivá

Hviezda – tá pôvodná – seriálu “Dva a pol chlapa” mal so seriálovým Charliem Harperom spoločných hneď niekoľko vecí. Jednou z nich bola záľuba v alkohole a iných návykových látkach, tou druhou slabosť pre ženy. Samotný Charlie Sheen údajne počas života vystriedal viac ako päťtisíc sexuálnych partneriek. V istom interview sa Charlie vyjadril, že najradšej mal trojku s dvoma ženami. A tiež vraj bol v posteli taký dobrý, že ho volali “The Machine” – mašina.

Gene Simmons: rovnako päťtisíc žien

Frontman legendárnej kapely The Kiss Gene Simmons povedal, že počas života mal sex so zhruba 5000 ženami. Sám svoje radovánky okomentoval tak, že kým niektorí si najviac užívali drogy, on pre zmenu sex. Častokrát to nebol sex iba vo dvojici, nakoľko mu spoločnosť robievala jeho vtedajšia priateľka Shannon, s ktorou sa neskôr aj oženil. O podobnej manželke určite sníval vyššie uvedený Charlie Sheen.

Ric Flair a jeho údajných 10 000 žien 

Známy wrestler s vlastným menom Richard Morgan Fliehr priznal, že počas života stihol “prekoprcnúť” až desaťtisíc rôznych báb. Na svoju obhajobu však dodal, že odkedy je vo vzťahu so svojou dnes už manželkou Wendy, žiadny ďalší skalp do tejto veľkolepej zbierky nepridal.

Priemerný počet sexuálnych partnerov: 12 275

Warren Beatty – skutočne precízny chlapík. Vo svojej autobiografii napísal, že sa vyspal presne s 12 275 rôznymi ženami. Jednoznačne mu gratulujeme k naozaj obdivuhodne vysokému číslu. Najmä však k trpezlivosti dokumentovať ich všetky a počítať.

Pretože priznajme si takto verejne a nahlas: nie je to po prvej tisícke pičkových skalpov už úplne jedno…? Haha.

Wilt Chamberlain: 20 0000 žien

Bývalý hráč NBA vydal v roku 1991 knihu, v ktorej verejnosť informuje, že sa počas života vyspal s dvadsaťtisíc rôznymi ženami. Podľa jeho slov mu to vychádzalo tak, že

priemerný počet sexuálnych partnerov vo všedný deň

znamenal v jeho prípade jednu alebo dve nové ženy. Pričom dialo sa to takto zhruba od jeho 15-tich rokov.

No a zostávajú nám už len dve prekvapenia na záver. Najprv jedno zahraničné a potom to v úvode textu sľúbené slovensko-české.

Fidel Castro: cca 35 000 sexuálnych partneriek

Mnohí by určite boli za najväčších milencov histórie považovali Sheena, Rodmana či Iglesiasa. A nebolo by sa tomu čo diviť. Pomyselný trón v počte sexuálnych partneriek im však vyfúkol kubánsky komunistický diktátor Fidel Castro. Ten počas svojho života údajne oprel až 35 000 rôznych žien, čo už je teda naozaj výkon bezmála nadľudský. Nie však neuveriteľný. O revolucionársky založených dievčatách a ženách je naprieč históriou známe, že šukali a šukajú prvú ligu. Fidel to teda z hľadiska obstarávania materiálu ani nemusel mať zvlášť náročné. Na rozdiel napr. od admina tohto webu (i keď nie autora tohto článku) Andyho Morávka – zoznamovanie sa so ženami tomuto “guruovi erotiky” funguje o poznanie komplikovanejšie.

Priemerný počet sexuálnych partnerov u nás,

berúc do úvahy celý bývalý spoločný štát Česko-Slovensko…

Vsuvka: vieme si predstaviť, že – ak sa bavíme o pravdepodobnejšej a teda mužskej hviezde – tipuješ Karla Gotta (ten však už nežije) či Janka Koleníka (v jeho prípade je zasa verejným tajomstvom homosexuálna orientácia). Radšej si teda sadni.

… s obrovským prehľadom valcuje popový spevák s jedinečným a nenapodobiteľným chrapľavým hlasom. Vzhľadovo možno nie zvlášť atraktívny, no o to sexuálne aktívnejší. Jeho najväčšie hity ako “Tisíckrát krásnejší”, “Snad jsem si ji měl všímat víc” či “Kde jsi” pochádzajú síce z rokov 70-tych až 80-tych. Prinajmenšom z počutia ich však pozná aj dnešná mládež. Dalibor Janda je – podľa nášho názoru – nekorunovaným

kráľom sexuálnych zvodcov v slovensko-českom regióne.

A nehrdí sa len týmto jedným prvenstvom. Klebety šepkajú, že ak náhodou nie je úplne najobdarenejším, tak určite patrí aspoň medzi absolútnu špičku v našom šoubiznise, čo do veľkosti mužskej pýchy. Obe tieto informácie máme potvrdené aj súkromným, veľmi spoľahlivým zdrojom. Osobne sa totiž poznáme s prevádzkovateľom hotela na východe, v ktorom Dalibor počas jeho turné po Slovensku pravidelne prespával. A že toho teda údajne veľa nenaspal – on ani jeho ženské návštevy.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *