Sex počas karantény možno nemáš. Tak sa aspoň priprav do budúcnosti!
Bulvárna erotika

Sexi nápady na prežitie nudy počas štátom nariadeného domáceho väzenia

Každý jeden z nás zažil počas obdobia karantény, zákazu vychádzania atď. aspoň na chvíľu pocit nudy. Neverím, že všetci majú plnú hlavu práce v home office. Takže tu je veľa sexy nápadov ktoré som aj ja praktizovala a praktizujem počas tohto obdobia. Keď sa práve nedal či nedá robiť priamo sex počas karantény.

Moja tipy na náhradu za sex počas karantény

  • Poskladať si nový playlist, na ktorý sa bude dobre robiť sex počas karantény aj mimo nej. Alebo možno nájdeš taký album niekoho iného a iba sa ním inšpiruješ. Výber je na tebe, ale povedzme si na rovinu, kto sexuje najradšej v tichosti? Neviem ako ty, ale ja nie.
  • Premium pornhub zadarmo som tu proste musela spomenúť.
  • Inšpirácia na internete: blogy, instagram, rôzne gify a obrázky s novými polohami a nápadmi nie sú nikdy zlé.
  • Nadviažem na predošlý bod a môj ďalší typ je joga. Má to veľmi blízku súvislosť s polohami z Kámasútry a človek, ktorý je uvoľnený psychicky aj fyzicky, si vie ten sex počas karantény užiť o čosi viac.
  • Nakupovanie nových pomôcok, spodnej bielizne. Keďže teraz veľa eshopov ponúka rôzne zľavové kódy na aktuálnu situáciu, aby motivovalo ľudí si kúpiť nové hračky a oblečenie, toto je ten správny čas. Či máš na programe niečo dôležitejšie?

Tento tip na takmer sex počas karantény

je hlavne pre single čitateľov:

  • To, že nesmieme chodievať von a stretávať sa s kadekým neznamená, že ich nemôžeme aspoň spoznať. Zoznamky rôzneho druhu, pre rôzne typy s rôznymi chúťkami fungujú more than ever!
  • Keď sa so svojim kamarátom/partnerom nemôžeš stretnúť, tak aj sex cez telefón má svoje čaro. Buď kreatívny!
  • Filmy a knihy, či už podľa skutočnej udalosti napr. Radodajka, ktorú dostaneš v tvrdej väzbe alebo ako e-book, ktorý si môžeš ihneď tiahnuť. Alebo dáš prednosť erotike s romantikou na netflixe? Je to na tebe. Máš čas na všetko spomenuté. Stačí sa ti pohodlne usadiť no a… ostatné snáď už poznáš.

Ak tvoja predstavivosť zatiaľ nenarazila na žiadny oporný múr a tie isté

predstavy vieš pomocou písmen dostať na papier,

tak prevádzkovateľ tejto stránky hľadá ľudí na písanie článkov o sexe a taktiež erotických poviedok.

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *