Čertovo kolo/cigánsky trojboj - ak aj túto techniku poznáš, sotva si ju zažil
Bulvárna erotika

Existuje absolútne minimálna šanca, že zažívaš sexuálnu techniku “čertovo kolo”

S výrazom čertovo kolo (cigánsky trojboj) som sa stretol po dlhých rokoch. Netuším, kde ho chalani z Európy 2 vykopali. Obzvlášť najmladší Oliver, ktorý sa zdá byť priam špecialistom naň a diskutuje o ňom s každým, s kým sa dá. Je to označenie sexuálnej techniky, * ktoré sa používalo kedysi dávno. Aj to výrazne častejšie v staršej verzii “cigánsky trojboj” než v novej “čertovo kolo”. A verím, že nikto nie je natoľko úbohý, aby sa mu výraz “cigánsky” v tomto kontexte zdal rasistickým. Bolo by to rovnako smiešne, ako keby sa za rasistické či národnostne diskriminačné malo považovať označenie “slovenská hádzaná”.

* Techniky, nie praktiky. Ako vysvetlím, ide totiž o spojenie viacerých praktík do jednej techniky.

Čo to teda čertovo kolo, cigánsky trojboj vlastne je?

Trojboj je jasný. Čertovo kolo, cigánsky trojboj je šukačka v štýle huba-piča-riť. S tým, že poradie a frekvencia striedania nehrajú žiadnu rolu. Inými slovami súlož, počas ktorej jednorazovo príde alebo priebežne prichádza k prestriedaniu všetkých troch štandardne a bežne na sexuálnu aktivitu používaných telesných otvorov ženského tela.

Prečo sa práve rómskej komunite prisudzuje toľko fantázie a nápaditosti v používaní/spájaní (týchto) sexuálnych praktík – to netuším. Na druhej strane – a uvedomil som si to doslova a do písmena v tejto chvíli, pri písaní tohto blogu – chodil či aspoň dlhodobo som spával s dvoma polorómkami. A práve jedna z nich bola tou, ktorá ako prvá v mojom živote nemala problém vziať do úst penis, ktorý som jej práve vytiahol zo zadku. Hm. Ergo, možno sa nakoniec

čertovo kolo/cigánsky trojboj nazýva úplne príznačne.

Niet sporu o tom, že ide o techniku kontroverznú. Orálny a klasický, čiže vaginálny sex sú záležitosťami, pri ktorých nie je čo riešiť. Análny sex sám o sebe je témou večne diskutovanou. Témou, resp. praktikou, ktorú polovica žien (o postoji mužov nemusíme diskutovať) miluje a druhá polovica nenávidí. Problémom je spojenie týchto troch praktík do jednej a to súčasne prebiehajúcej techniky.

Vytiahnuť partnerke falus zo zadku a šupnúť jej ho (naspäť) do pošvy – to znesie a akceptuje malá časť žien, ktoré majú minimum zábran. Ale vziať si penis práve vytiahnutý z konečníka – keď aj vlastného – rovno do úst… To už chce gule – a to riadne. Také má žien štatisticky vzaté naozaj len zopár.

Čertovo kolo, cigánsky trojboj

nie je veru technikou spontánnou, vyžaduje prípravu.

Alebo aspoň uvedomelý prístup, zvažovanie či plánovanie vopred. Ak chce totiž dvojica túto techniku praktizovať, musí si vopred rozmyslieť, akú lubrikáciu konečníka pre análny sex použije. Je len veľmi málo bežných lubrikačných gélov, ktoré majú akceptovateľnú chuť alebo sú vyslovene stavané na oblizovanie. V skutočnosti páry, ktoré sú natoľko odviazané a/alebo zohrané, že čertovo kolo/cigánsky trojboj praktizujú, takmer určite spravidla používajú kozmetickú vazelínu. V blogu s tipmi a radami k análnemu sexu vysvetľuje “Radodajka”, ako a prečo ju používa ona. Takúto vazelínu nie je problém vziať do úst. Niežeby bola vyslovene chutnou. Je však jedlá. A vynikajúco funguje v kombinácii so slinami. S tými, ktorými si skúsený partner priebežne lubrikuje penis vnikajúci do vazelínou vopred vymazaného análu.

Na čertovo kolo, cigánsky trojboj som sa spýtal kamošky,

ktorá miluje sex. Vo svojich 40 a niečo rokoch mala nespočet partnerov. Ktorá sa zúčastnila nesčíselného množstva swingers a podobných akcií. Prekvapilo ma, že nepoznala ani jeden z dvoch uvedených názvov. S technikou huba-piča-riť ako takou však nemala a nemá ani najmenší problém. Podobne ako ja či napr. “Radodajka” Diana nerozumie ženám, ktoré si na jednej strane “chcú udržať chlapa takmer za každú cenu” a na strane druhej “by nikdy v živote nespravili niečo takto nechutné”. To je tak milo kontroverzný až nepochopiteľný postoj, že sa usmievam aj pri písaní týchto viet. 🙂

O technike čertovo kolo/cigánsky trojboj a rôznych jej aspektoch by sa asi dalo pomerne dlho písať a/alebo debatovať.

Zbytočnou by bola diskusia o tom, či sa mužom páči

Väčšina chlapov slintá nad ňou, ak sa objaví v práve sledovanom porne. A len o máličko menšia väčšina mužov netuší, či a nakoľko ju zbožňuje v realite. Väčšina pánov ju totiž naživo nikdy nezažije. Smutný to svet.


Tento blog vychádza cielene mimo poradia a teda nie v stredu, ako sa to stalo naším štandardom. Reaguje na uvedený rozhlasový seriál vychádzajúci aj vo forme podcastu. A na titulnej fotografii z fototvorby Andyho Morávka si slovenská modelka erotiky síce tak trocha zakrýva ústa, inak nám však v legálnej miere predvádza diery z čertovho kola. Spôsobom, že ich vidno a zároveň nevidno. Všetci však vieme, že tam sú…

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *