Sexuálni roboti bežnou súčasťou našich (sexuálnych) životov už o 10 rokov
Bulvárna erotika

Sexuálny robot s chybou kódovania ti vyšuká mozog z hlavy – žiaľ, doslova

Odborníci varujú, že sexuálni roboti s chybami kódovania môžu byť náchylní na násilné správanie voči človeku a to vrátane napr. škrtenia a pod. Niežeby obchod s kybernetickými sexuálnymi kurvičkami a gigolami na Slovensku zvlášť prekvital… Ale raz to príde, keď to aj môže v našej konzervatívnej krajine trvať o dosť dlhšie.

Americký (veď aký iný) zberateľ silikónových bábik, realistických umelých “panien” Brick Dollbanger sa obáva ostrých následkov,

ak sexuálni roboti resp. ich výroba a programovanie

nebudú správne a dostatočne regulované. Verí totiž, že relatívne jednoduchá “chyba kódovania” by mohla obrátiť kybernetické priateľky obdarené umelou slobodnou vôľou proti ich vlastníkom.

Brick, ktorý má úzke vzťahy s výrobcami podobných zábaviek, napr. spoločnosťami Realbotix a Abyss, vyslovil vo viacerých vyjadreniach pre Daily Star Online nasledovné obavy:

“Desí ma to na smrť. Je to stroj a vždy to bude stroj”

“Ak ste sledovali filmy ako Ex-Machina, možno máte predstavu. Som totiž úprimne presvedčený o tom, že syntetika bude vyzerať veľmi podobne ako v tomto filme.”

“Nebude to niečo, čo by človek mohol udrieť rúrou a ono sa to rozpadne. Vždy som hovoril, že keď syntetická látka dokáže podporiť, obnoviť samu seba, bude oveľa silnejšia ako obyčajný človek.”

“Sexuálni roboti budú odolnejší ako trénovný človek”

“Namiesto kostí budú mať vysoko odolný plastový alebo hliníkový rám. Budú veľmi silní a nebudú poznať únavu – nezastavia sa, pokým sa im nevyčerpá energia.”

“Ak to nedokážete zastaviť projektilom zo zbrane alebo niečím podobným

v prípade, že by sa sexuálni roboti vymkli spod kontroly,

mohlo by to spôsobiť vážne škody.” A dodal: “Jeden riadok zlého kódu, také jednoduché to je – jeden riadok zlého kódu.”

„Ak urobíte jednu chybu a máte tam nesprávny kód a zasiahne tento nesprávny kód, v závislosti od toho, čo robí alebo kde je alebo v mnohých iných prípadoch, môže sa jednoducho rozhodnúť, že to má urobiť. ,

“Sexuálni roboti budú naprogramovaní

a je viac ako pravdepodobné, že budú reagovať na cloudový server, aby boli sústavne aktualizovaní. Na to, aby vykonávali akúkoľvek prácu, budú sa musieť prepojiť so serverom.”

Technológia sexuálnych robotov rýchlo napreduje. Pravidelne sa uvoľňujú aktualizácie. Realbotix pracuje na vybavení týchto robotov umelou inteligenciou a očakáva, že sexuálni roboti

sa stanú bežnou súčasťou našich životov už o desať rokov.

Spoločnosť Cloud Climax predstavil svoju prvú bábiku s “plnou umelou inteligenciou” a sľubuje, že môže “100 %-ne nahradiť ľudskú intimitu”.

Takže čo teraz, dofrasa – máme sa tešiť na neobmedzenú pichačky bez zábran a hraníc? Alebo sa máme desiť, čo nám naša kybernetická hračka napr. v momente felatia môže vyviesť…?!

Médiá mi prisúdili titul "guru erotického priemyslu na Slovensku". Po bezmála 20-ich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka", "znalca" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Okrem toho sa však považujem aj za blogera a tak trocha za spisovateľa. Píšem od strednej školy. Nakoľko vysvitlo, že ma to nielenže baví, ale som v tom aj kurva dobrý - robím to teraz na zákazku. Stal som sa excelentným copywriterom za rozumné náklady, pretože ma to nemusí živiť a stále to vnímam ako platené hobby. Ergo som človekom, ktorý vie nielen o čom píše, ale hlavne ako to napísať tak, aby si to ty ako čitateľ na internete vôbec našiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *