Sexuálni roboti bežnou súčasťou našich (sexuálnych) životov už o 10 rokov
Bulvárna erotika

Sexuálny robot s chybou kódovania ti vyšuká mozog z hlavy – možno doslova

Odborníci varujú, že sexuálni roboti s chybami kódovania môžu byť náchylní na násilné správanie voči človeku a to vrátane napr. škrtenia a pod. Niežeby obchod s kybernetickými sexuálnymi kurvičkami * a gigolami na Slovensku zvlášť prekvital. Ale raz to príde, keď to aj môže, resp. určite bude v našej konzervatívnej krajinke trvať o dosť dlhšie. (Aktualizované 15. 11. 2023)

* Na rozdiel od tých reálnych. Napriek proklamovanému konzervativizmu patrí totiž Slovensko medzi špičku v konzumácii sexuálnych služieb v Európe.

Americký (veď ako inak) zberateľ silikónových bábik, realistických umelých “panien” Brick Dollbanger sa obáva drsných následkov,

ak sexuálni roboti, resp. ich výroba a programovanie

nebudú správne a dostatočne regulované. Verí totiž, že relatívne jednoduché chyby kódovania by mohli obrátiť naše kybernetické priateľky obdarené umelou inteligenciou proti nám, ich vlastníkom.

Brick, ktorý má úzke vzťahy s výrobcami podobných zábaviek ako napr. spoločnosťami Realbotix a Abyss, vyslovil vo viacerých vyjadreniach pre isté médium nasledovné obavy:

“Desí ma to na smrť – je to stroj a vždy to bude stroj”

Alebo: “Ak ste videli filmy ako Ex-Machina, možno máte predstavu. Som totiž úprimne presvedčený o tom, že syntetika bude vyzerať veľmi podobne ako v tomto filme,” pokračuje a dodáva tiež:

Sexuálni roboti budú odolnejší ako trénovaný človek

“Namiesto kostí budú mať vysoko odolný plastový alebo hliníkový rám. Budú veľmi silní a nebudú poznať únavu – nezastavia sa, pokým sa im nevyčerpá energia. Ak niečo nedokážete zastaviť projektilom zo zbrane alebo niečím podobným

v prípade, že by sa sexuálni roboti vymkli spod kontroly,

mohlo by to spôsobiť vážne škody.” A zdôraznil: “Jeden riadok zlého kódu, také jednoduché to je. Jeden riadok zlého kódu. Ak urobíte jednu chybu a máte tam nesprávny kód, v závislosti od toho, čo konkrétne ten kód robí alebo kde je, môže sa jednoducho rozhodnúť, že to má urobiť.

Sexuálni roboti budú naprogramovaní, samozrejme

Tiež je viac ako pravdepodobné, že budú komunikovať s cloudovým serverom, aby boli sústavne aktualizovaní. Na to, aby vykonávali akúkoľvek prácu, budú sa musieť spájať so serverom.”

Takéto sexuálne roboty a najmä ich technológia nesmierne rýchlo napreduje. Firma Realbotix pracuje na vybavení týchto robotov umelou inteligenciou a očakáva, že sexuálni roboti

sa stanú bežnou súčasťou našich životov už o desať rokov.

Spoločnosť Cloud Climax predstavila svoju prvú bábiku s “úplnou umelou inteligenciou” a sľubuje, že môže “100 %-ne nahradiť ľudskú intimitu”.

Takže čo teraz, dofrasa – máme sa tešiť na neobmedzenú pichačky bez zábran a hraníc? Na možnosť (legálne) realizovať naše najtajnejšie sny, túžby, poťažmo sexuálne úchylky? Alebo ísť do postele s vedomím rizika niekde vzadu v hlave, čo nám naša kybernetická hračka napr. v momente felatia môže vyviesť…?!

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *