Relaxačné masáže Noli hneď po prvej návšteve mojím košickým favoritom
Recenzie

Uznávam, aj v Košiciach môže otrlý Bratislavčan zažiť skvelé prekvapenie

Paradoxne na Gitku – presnejšie skúsenú dámu, pani masérku menom Margita Jatkovičová – a jej “relaxačné masáže Noli” som nenatrafil po dobu môjho dvojročného pobytu v Košiciach, ale až neskôr. Pri jednom z mojich výletov do metropoly východu. O to viac som však bol po senzuálnej masáži od tejto majsterky relaxu a fyzického uvoľnenia – vrátane toho sexuálneho * – nadšený.

* Snáď však ani nie je potrebné zdôrazňovať, že stále mám na mysli uvoľnenie masážou. Gitka neposkytuje sexuálne služby.

Nemám v úmysle rozpisovať sa o detailoch. Po prvé, nepovažujem to za potrebné. Po druhé, nechcem nikomu narúšať prvok prekvapenia a často vyslovene nečakaného zážitku. Istý som si tým, že

relaxačné masáže Noli v Košiciach som nenavštívil naposledy.

Gitka má skúsenosti a prax, ktorú novým klientom dokladuje certifikátmi na jej vlastnej stránke. Nepochyboval som preto o tom, že budem spokojný. Avšak titulovať relaxačné masáže Noli výrazom “spokojnosť” by bolo podcenením reality. Viac by sa k nej blížilo označenie “nadšenie”. Kam sa hrabú síce možno krásne stavané mladučké masérky s pevnými a ohybnými telami…

V porovnaní so skúsenosťami, ktoré priam kričia z každého Gitkinho dotyku mužského tela, sú mladé baby iba slabým odvarom. Hodným snáď nadšeného pohľadu, no určite nie označenia “kvalitná a pôsobivá senzuálna masáž”.

Zimomriavky a stvrdnutý nielenže penis, ale aj chlpy a vlasy vrátane tých, ktoré nemám, mi

spôsobila hlavne slastná vnútorná masáž prostaty.

Úprimne: ani som o ňu pôvodne nestál. Nie je to úplne môj “šialok kávy”, i keď vôbec sa podobným praktikách a technikám nebránim. Lenže Gitka bez veľkého špekulovania a “maturovania” okolo toho zaútočila veľmi mierne, opatrne a citlivo na tie správne body. A bleskovo ma zlomila. Išla na to tak empaticky a zmyselne, že som ju po pár minútach vonkajšej stimulácie bezmála prosil, aby do mňa už konečne vnikla.

Skúsil som nielen “základnú” masáž prstom. Pretože keď sa tomuto raz chlap poddá… Gitka má celú škálu pomôcok, na výber som mal okrem dilda špeciálne stavaného na hĺbkovú masáž prostaty aj nejaké tie vibračné pomôcky. V prípade, že si vyslovene fanúšikom tohto pôžitku vrátane jeho úžasných (žiaľ, dosť nedocenených) pozitívnych zdravotných účinkov, k dispozícii je aj skutočný strap-on.

Nepoznám a ani už nemám potrebu hľadať na východe lepší salón so senzuálnymi masážami než je

Gitkin salón “relaxačné masáže Noli” v centre Košíc.

Skvelý prístup masérky s fascinujúci skúsenosťami. Široká škála masáží garantujúcich ťažko opísateľný relax. Dobrá poloha neďaleko košického Auparku. A v neposlednom rade (keď aj je to klišé): rozumné ceny. Veľmi príjemný hodinový program pri každej ďalšej mojej návšteve Košíc je istý. Relaxačné masáže Noli majú vo mne stabilného, keď aj iba sporadického, zato o to spokojnejšieho zákazníka.

Ako autora tohto webu ma môžeš vidieť optikou podľa tvojej vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, výrazne potetovaného a holohlavého grázla. Médiami titulovaného guruom erotického priemyslu a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Dá sa však vidieť vo mne aj pokorného a duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Ašpiranta na Kňazovického plaketu za 100 bezplatných darovaní krvi a to iba na Slovensku. Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni - keď aj bez servítky pred ústami, šikovného "textára" - blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Človeka, ktorý vlastný voľný čas venuje zachráneným psíkom, hľadajúcim adopciu… Voľba uhla pohľadu - tak ako podľa môjho osobného presvedčenia všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, prosím, že tvojím výberom hovoríš niečo aj sama/sám o sebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *