Černošská prostitútka Suzan, exkluzívna rarita bratislavského sexbiznisu
Recenzie sexslužieb

Suzan – mladučká, no najmä exkluzívna černošská prostitútka v Bratislave

Pôvodne som mal v pláne si dnes zopakovať stretnutie ešte z minulého roka s veľmi krásnou shemale Melissou (26). Ľahko ju každý nájde online, teda ak sa práve nachádza na Slovensku. Žiaľ, asi ešte ráno spala a tak zrušila môj nedočkavý telefonát. Keďže chcem, aby boli moje recenzie aktuálne, spomeniem ju a všetko o nej až po stretnutí. Dnes to teda nakoniec bude černošská prostitútka Suzan, o kom napíšem recenziu/referenciu. (Aktualizované 02. 01. 2024)

Recenzie reálnych slovenských kurvičiek sú po pornoherečkách slovenského pôvodu ďalšou novinkou tohto webu. Ak máš záujem prispieť tou tvojou, príp. stať sa pravidelným prispievateľom, píš na recenzie@profesionalky.sk.

Ráno, krátko pred 8:00 veľa dievčat – teda aspoň v Bratislave – nepracuje. Napriek tomu, že majú uvedené, že sú “nonstop”. No jedna mi predsa len padla do oka.

Černošská prostitútka Suzan, Bratislava-Staré Mesto

Podľa profilu * 24 rokov a 155 cm, 55 kg. Prsia skôr 2-ky než uvedené trojky, zato pevné a krásne stojacie. Nádherná ako reklama na čokoládu. A keďže som ešte nikdy naživo nevidel, ako vyzerá “ružová vaňa k čiernym kachličkám”, okamžite som ju vytočil.

* Žiaľ, zmienený profil je v tejto chvíli neaktívny. Ak sa nám podarí získať info, text opätovne aktualizujeme. Článok pokračuje pod obrázkami.

Na moje prekvapenie mi

černošská prostitútka Suzan zdvihla ihneď.

Pochopil som, že so slovenčinou sa s ňou ďaleko nedostanem a prekvapila ma zrozumiteľnou angličtinou. Napriek tomu, že bolo ani nie 7:30, do 15 minút sa nachystala a bola pripravená. Rajská 6, to som ako rodený Bratislavčan našiel okamžite a o 15 minút som sa so Suzan zrazil pred domovými dverami.

Niekto mi kedysi vravel, že černosi majú iný pach

ako my. Mal som trošku obavu. Po prebehnutí trošku ošarpaným dvorom sme skončili pred bytom na 2. poschodí, ktorý mal na môj vkus veľmi málo nábytku, prakticky skoro žiaden. Ale izba s posteľou, príjemnými závesmi a ňou už iba v červenej bielizni ma preniesli úplne iným smerom.

Na otázku na ako dlho som povedal na pol hodinu. Cena

“bez čepičky” síce zdvihla náklady z uvádzaných € 60

za 30 minút o € 40, no napokon sa černošská prostitútka Suzan uspokojila aj s mojím o € 10 lacnejším návrhom. * To už tam stála úplne nahá. Mala absolútne dokonalý každý centimeter tela.

* Poznámka admina pre presné pochopenie. černošská prostitútka Suzan poskytla teda Marekovi kompletný polhodinový sex s fajkou a lízaním, všetko bez kondómu a to za finálnu cenu € 90.

Ešte stále v mylnej obave z iného pachu afroameričanov som k nej privoňal. Najskôr k pokožke tmavej ako noc. Príjemne voňala. Presunul som sa teda tam, kde sa skrývala najružovejšia časť jej božského tela. Privoňal som zasa, krásne voňala a ešte lepšie chutila. Mnohé naše ženy sú na tom oveľa horšie – a to sme na ich vôňu zvyknutí. 

Popravde, 

černošská prostitútka Suzan má jednu z najkrajších

postáv do detailu, aké som v Bratislave na sexprivátoch videl. Trochu som sa tešil na černošské chĺpky medzi nohami, no bola detailne a až prirodzene hladká úplne všade. Mala až pritesný a uzučký anál, no špičkou jazyka sa dalo dostať riadne hlboko. Aj ten bol sladký a voňavý. Postava až detsky dokonalá s ženskými krivkami. Vlasy vlnité aj keď kučeravé.

A obrovské pery, ktoré úžasne vsali celý penis

Skrátka, zatiaľ topka. Takže pre tento raz pomaly končím. Černošská prostitútka Suzan bola úžasná. Určite sme sa nevideli dnes naposledy.


Dva záverečné dodatky administrátora. Po prvé, text prešiel editáciou, avšak iba v mikroskopickej miere. Boli odstránené len evtl. gramatické chyby a mierne doladené niektoré formulácie za účelom lepšej pochopiteľnosti. Priame vsuvky redakcie sú jasno označené. A po druhé, profil tejto profesionálky, rovnako ako prevažná väčšina, sa v detailoch zjavne inšpiroval naším pôvodným profilom špičkovej prostitútky. Mnohé konkrétne formulácie sú doslovne skopírované. Je to úplne v poriadku, samozrejme – radi sme inšpiráciou.

Mám 43 rokov a v písaní recenzií na bratislavské kurvičky mienim veselo napredovať. S návštevami privátov a službami s tým spojenými skončiť tak skoro určite nemienim. Dokonca ich začnem vykonávať tematicky, teda jednu po druhej. Kým ich nevyskúšam všetky!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *