Intímne holenie - ďalších pár vzorov a presný návod na ich vytvorenie
Poradňa pre ženy a páry

Nezáviď pornoherečkám zaujímavé vzory holenia v rozkroku. Prinášame návod

Nezáleží na tom, či si žena alebo chlap. Určite dbáš o to, aby tvoj rozkrok fungoval dobre a vyzeral ešte lepšie. Dnes prinášame inšpiráciu na tri vzory pre intímne holenie, ktorými môžeš svojho sexuálneho partnera alebo partnerku veľmi milo prekvapiť. Alebo by tomu tak aspoň malo byť.

Holenie chĺpkov do rôznych tvarov je najmä doménou žien. Existuje veľmi veľa trendov a vzorov holenia v oblasti intímnych partií. Tie najznámejšie sme ti už predstavili v staršom článku. Dnes preto pre zmenu predstavíme

tri netradičné vzory pre intímne holenie.

Prekvap svojho manžela alebo svoju milenku estetickou zmenou v rozkroku a oživ tak vaše spoločné sexuálne radovánky.

Srdiečko 

Áno, áno, jasné – môže to znieť gýčovito. Avšak ruku na srdce. Keď ti tá sexy kočka, s ktorou spávaš,povie, že si kvôli tebe a sexu s tebou

urobila tam dole intímne holenie v tvare srdiečka,

ako sa budeš cítiť? Asi ako najväčší šéf na svete. Áno, trošku infantilné toto intímne holenie určite je. Ale dokonale sa to môže hodiť napríklad na oslavu sviatku Valentína, výročie a podobne. 

Diamant 

Tento netradičný vzor pre intímne holenie vybrala pre žienky ako inšpiráciu firma Nivea a to pod sloganom: “Ukážte mu, že skrývate skutočný poklad.” Podobne ako pri srdiečku, aj diamant je možné oholiť si tam dole podľa šablóny presne na to určenej. 

Diamant sa môže hodiť aj chlapovi. Srdiečko by som si nad kokot aspoň ja osobne určite neoholil. Ale ak to s tým diamantom podáš vtipne a tvojej partnerke sa to bude páčiť, minimálne dobrú fajku by si mohol očakávať.

Ústa 

Googlil som na webe, aké

všemožné šablóny na intímne holenie sa dajú nájsť.

Okrem spomínaného srdiečka či diamantu som našiel napríklad ešte šablónu na vyholenie hviezdičky, blesku, trojuhloníka alebo – čo najviac mňa osobne zaujalo – pery. Príde mi to zvodné, vkusné, originálne a sexy.

Ako vidíš, fantázii sa medze nekladú, ani keď príde reč na vzory pre intímne holenie. A na záver

klasika: všetko dolu, príp. pásik/pristávacia dráha.

Názory na typ oholenia “všetko dolu” sa líšia. Najmä veľa mužov má na toto diametrálne iné názory, no aj niektorým ženám je úplne hladký rozkrok skrátka proti srsti. Ja osobne to ale u žien preferujem úplne najviac. Nič ma v posteli nepoteší tak, ako do hladučka oholená voňavá kundička. * U chlapov je tento typ oholenia zväčša bežný štandard.

* A admin naopak. Ten v jeho blogu zapodievajúcom sa porovnaním veľkosti vagíny s veľkosťou penisu tvrdí, že jeho priťahuje presný opak. Hm.

Či už si žena alebo muž a chceš svojho partnera/partnerku niečím takýmto netradičným prekvapiť, nemusíš voliť ani vyššie spomenuté špeciálne vzory a ani “úplne dohladka” štýl. Populárny je napríklad aj pásik, pri ktorom si môžeš ľubovoľne voliť dĺžku a šírku pásika, no aj veľkosť (dĺžku) chĺpkov. Taktiež populárna a jednoduchá na realizáciu je tzv. pristávacia dráha. Mnohé páry preferujú napríklad odfarbenie ochlpenia.

Sľúbili sme návod na intímne holenie

Nebude to návod na to, ako ťahať žiletkou. Napokon, k tomu sme už pár múdrych rád dali v zmienenom staršom blogu. Naučíme ťa však, ako veľmi jednoducho si poradíš, ak si chceš vyholiť niektorý z opísaných vzorov.

  1. Začať je ideálne vyholením dohladka. Neurob častú a veľmi smutnú chybu: nevynechaj okolie konečníka.
  2. Chĺpky nám rastú rôzne rýchlo, takže až tie tvoje dosiahnu dĺžku povedzme 5 mm, pusť sa do toho. (A pamätaj si, koľko dní to trvalo. Nabudúce už si budeš vedieť presne načasovať popiči narodeninové prekvapenie pre tvojho chlapa.)
  3. Kontúrku na pery má doma asi každá žena. Tou si nakresli vzor. Čo najhrubší, masívny. Aspoň kým sa to len učíš.
  4. A už len vyhrať sa so žiletkou. Zaujímavejší, ergo zložitejší a teda automaticky aj náročnejší vzor je naozaj zvládnuteľný asi iba žiletkou, nie strojčekom. Ešte tak tým tzv. zarovnávacím. Ale pozor! Ani zďaleka nie každý si smieš vziať do sprchy či vane!

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *