Análny sex bez trapasov by mal byť métou každého, kto má sex naozaj rád
Poradňa pre ženy a páry

Fakty o análnom sexe, ktoré ťa vyvedú z (doterajších) úplne mylných predstáv

Aj v 21-om storočí zostáva análny sex, žiaľ, stále tabu. Väčšina z nás ho ma zafixovaný ako bolestivý, nepríjemný a hlavne v kontexte, že ho iniciujú iba muži. Aj tento druh sexu však nielenže môže, ale spoľahlivo prináša uspokojenie, keď sa praktizuje správne, s trpezlivosťou a citlivosťou. Dnešnou témou je análny sex bez trapasov.

Darček od eshopu PinkLover.sk pre čitateľov tohto webu: zľava vo výške 20 % na celý nákup! Inými slovami: pätina ceny každého tovaru dolu po zadaní kódu profesionalky20. Kód zadáš do okienka po otvorení nákupného košíka, keď už v ňom budeš mať všetko, po máš v pláne vyskúšať.

Tento blog je o heterosexuálnom análnom sexe. Preto je určený hlavne pre ženy. Prirodzene, žiadnemu empatickému mužovi neuškodí prečítať si ho. A tým empatickým mám na mysli muža so záujmom robiť s partnerkou nielen análny sex bez trapasov, ale análny sex s potešením. S tým jej, pretože jeho je pomerne spoľahlivé.

Ak teda ako žena váhaš, či to už konečne skúsiť alebo nie… Ak tvoja myseľ zvádza boj za zlomenie tabu “exit only”, prinášam ti práve 5 faktov, ktoré by ste obaja mali vedieť o análnom sexe. Na ktoré som prišla ja počas sexu.

Análny sex bez trapasov: príprava, čo očakávať, čo robiť

a hlavne ako a čo nerobiť. 

Fakt číslo 1

To, že sa to nazýva konečník, nikto nezmení. Ani jeho primárnu funkciu. Takže ak vieš, že s partnerom v najbližších dňoch skúsiš experimentovať, daj si pozor a jedz zdravšie, vyhýbaj sa fast foodu a hlavne žiadne lieky s vedľajším účinkom preháňania. Samozrejme, platí to aj o rôznych detoxikáciách, ktoré majú naštartovať trávenie, metabolizmus, vyčistiť ti ho a pod. 

Fakt číslo 2

Na začiatku stačí análny otvor iba jemne masírovať zvonku. Postačí ti jeden, dva prsty. Keď už cítiš, že si pripravená, nezabudni na lubrikáciu a potom môžeme análny otvor pomaly penetrovať.

Fakt číslo 3

KO-MU-NI-KÁ-CIA je veľmi dôležitá. Úplne stačí aj neverbálna. Partner by si mal všímať tvoje reakcie na jeho pohyby. Vtedy môže byť análny sex bez trapasov a vyslovene príjemný. Ak by ti niečo nevyhovovalo, určite nie je v poriadku a správne hrať sa na hrdinku. Ja aj mnohé iné ženy vieme, aká je to bolesť, keď nie sme na prvý análny sex pripravené a aj tak ho tam dostaneme.

Fakt číslo 4

Predsudky typu: budem mať roztiahnutý análny otvor, čo keď sa mi neuzavrie naspäť alebo dokonca že partnerov penis “uškrtí” rovno hoďte do najbližšieho kontajnera. Môj, tvoj aj anál každej ženy je veľmi prispôsobivý a táto vlastnosť mu aj ostane.

Fakt číslo 5

Ešte raz chcem pripomenúť, že použitie lubrikačného gélu/oleja je veľmi dôležité! A je úplne bežné, že po akte jeho farba chytí trošku hnedý odtieň.

Análny sex bez trapasov je, resp. mal by byť métou každého,

kto si sex užíva alebo po tom aspoň túži. V prípade, že je to aj tvojím/vaším záujmom a úmyslom, určite pokračujte z tohto všeobecného článku so základnými informáciami do textu o tréningu análneho sexu.


Na záver pre potešenie oka mužského čitateľa necenzurovaná verzia titulnej fotografie z fototvorby Andyho Morávka. Slovenka Anastasia je dnes už, žiaľ, bývalou modelkou erotiky. Namiesto jej účtu ťa teda odkážeme na OnlyFans našej favorizovanej pornohviezdy, takisto Slovenky s alias Gia Tvoricceli.

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *