New York Subway erotika je projekt, ktorý nadšene očakávame v Bratislave
Bulvárna erotika

Erotika bez obalu na verejne prístupných miestach už čoskoro aj v Bratislave!

Tento článok ti predstaví fenomén New York Subway erotika, vo svete známy tiež ako New York Subway Nude. Holé baby a metro – ergo niečo, čo sme odštartovanou výstavbou električkovej trate v Petržalke práve definitívne zmietli zo stola v rámci celého Slovenska. Avšak nie beznádejne! Viac v závere článku.

New York Subway erotika je umelecký projekt,

ktorý netradičným spôsobom spája pohľad na prirodzenú ženskú nahotu s frekventovanými verejnými miestami newyorského metra. Vybrané dievčatá sa preň totiž nechávajú fotiť úplne nahé na známych zastávkach metra v New Yorku.

Jedinečné zábery, ktoré v rámci projektu vznikli, vzbudzujú veľký ohlas. Ako však hlásajú tvorcovia tohto umeleckého projektu, cieľom nie je prvoplánovo šokovať diváka.

Cieľom projektu New York Subway erotika

je skrátka umelecké vyjadrenie zaangažovaných fotografov. A tiež poukázanie na kontrast medzi ženskou nahotou a zaujímavými verejnými miestami v podzemí newyorskej dopravy. Samozrejme, aj americkí umelci potrebujú z niečoho žiť. Preto je hlavná časť projektu a majoritné množstvo najzaujímavejších záberov prístupné až po úhrade členského.

Na oficiálnej stránke NYCsubwaynude.com možno nájsť fotky troch báb: Olivie, Mirandy (nie tej zo Sex in the City) a Violy. Práve ony sa v rámci projektu nechali zvečniť

nahé na rôznych známych miestach a zastávkach

metra v meste New York. Ženy sú na fotkách osamelé a úplne odhalené, pričom tieto ich erotické portréty spolu s pozadím podzemia New Yorku tvorcovia projektu vnímajú ako ten vyššie spomínaný zaujímavý a pútavý kontrast.

Tri zaujímavé perličky o New York Subway erotika

  1. Perlička prvá: baby boli pri fotení nahé zhruba 30 minút vkuse. S tým súvisiacou umeleckou zaujímavosťou je fakt, že pre tvorcov tohto projektu údajne nie je dôležitá len samotná nahota žien. Ale celková (aj) priestorová skladba fotografií.
  2. Druhá zaujímavosť: hlavným heslom projektu je francúzsky výraz “La risque pour la risque”. Toto motto môžme voľne preložiť ako risk za risk, respektíve riskuj pre riziko.
  3. No a treťou perličkou je fakt, že tento projekt už sa v USA netýka len New Yorku. Po jeho vzore ho lokálni umelci rozbehli aj v známom kalifornskom meste San Francisco (nudeinSF.com).

Bolo by určite veľmi zaujímavé vidieť podobný umelecký počin aj na Slovensku. Metro, žiaľ, nemáme a ako zmieňujeme v úvode, ani mať nebudeme. Podobne zaujímavé fotky by však celkom určite mohli vzniknúť napríklad na niektorých našich autobusových či vlakových zastávkach, poťažmo na zastávkach mhd.

V každom prípade, ambíciu

skombinovať lascívnosť a erotiku s naším hlavným mestom

má projekt “Kupliarka”. Vo chvíli vzniku tohto blogu preň hľadá modelku na honorované provokatívne fotenie.

Titulný obrázok sme si, pomerne pochopiteľne, pre ilustráciu dovolili požičať priamo z webu projektu. Apropo, odporúčame všimnúť si pekný vzor holenia rozkroku modelky.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *