Avokádový sex je novinkou, ovocie konzumujeme desaťtisíc rokov
Bulvárna erotika

Oblizuješ si prsty po avokáde? V tom prípade tento článok určite nečítaj!

Máme v redakcii seriózne obavy, že po prečítaní tohto blogu prehodnotíš postoj ku konzumácii avokáda. Je maličká šanca, že to bude v pozitívnom zmysle – no skôr predpokladáme obrat negatívny. Nakoľko však sme hovädá, nielenže nám to v zverejnení článku nezabráni. My ti v ňom navyše ešte aj objasníme, čo je to avokádový sex.

Avokádový sex si však necháme na záver textu

Začneme jedným milým zauchom od života. A síce vysvetlením toho, čo je to vlastne avokádo. Nie plod ako taký, ale jeho názov. Napriek faktu, ktorý ilustrujeme aj titulným obrázkom, že totiž avokádo pripomína svojím spôsobom vulvu… V skutočnosti je výraz “ahuacatl” (úplne pôvodné označenie v pôvodnom jazyky – vysvetlíme nižšie) pomenovanie mužských semenníkov. A nejde o žiaden eufemizmus, žiaden hovorový či slangový výraz.

Úplne natvrdo: avokádo = mužský pohlavný orgán

Avokádový sex bol síce objavený iba nedávno. Avšak avokádo ako potravina bolo po prvýkrát domestikované v Mezoamerike, regióne, ktorý sa rozprestieral cca od dnešného Mexika cez Belize, Guatemalu, Salvador, Honduras, Nikaraguu a Kostariku. Konzumácia tohto ovocia je zdokumentovaná už od roku 8000 pred Kristom. (Takže hipsteri, upokojte sa: avokádové toasty ste ani zďaleka neobjavili vy. Zato v kontexte ďalšieho info… Nuž, nechajte si chutiť.)

Je to úplne jednoduché a priame.

Pôvodný výraz “avokáda” je prosto “semenník”

Hotovo, koniec diskusie. A podpora nášho tvrdenia, našej istoty? Totiž, už v roku 1571 jazykovedec Alonso de Molinas spísal slovník jazyka Nahuatl, ktorý slovo “ahuacatl” ťažko spochybniteľne definuje ako “fruta conocida, o el compañon”, čo v preklade znamená “semenník alebo známe ovocie”.

Avokádový sex je však záležitosť vizuálna

Nemá nič spoločné s faktom, že je avokádo ako potravina nabité minerálmi, vitamínom B6 a tiež Omega 3 kyselinami. Všetkým, čo má hyper pozitívny vplyv na srdcovo cievnu sústavu a teda v konečnom dôsledku na uspokojivý sexuálny život (najmä apetít).

Avokádový sex je, keď ako muž pri análnom sexe so ženou zasunieš popri penise v jej konečníku celý miešok do vagíny. Technicky je to realizovateľné jedine v polohe nazývanej doggy style). Pri pohľade na tento ti jednoducho nemôže nenapadnúť myšlienka… Živé avokádo v taco!

Súhlasíme, nie je to vôbec jednoduché. Keby bolo, prevádzkoval by avokádový sex kdekto s pozitívnym postojom k análnemu milovaniu. Vyskúšaj to! Odfoť a pošli do redakcie. Odmena garantovaná. 🙂

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *