Bežné sexuálne úchylky prídu niekomu úchylné, zvláštne, inému až nudné
Bulvárna erotika

Sexuálne fetiše a úchylky, časť prvá: najbežnejšie a teda „najnudnejšie“

Pokiaľ nie je tvojím domovom kláštor, je vysoko pravdepodobné, že si sa už v živote stretol či stretla s nejakým druhom sexuálneho fetišu alebo úchylky. A ak náhodou predsa len ešte nemáš vlastnú skúsenosť, obľúbené pornostránky nimi len prekypujú. Existujú však bežné sexuálne úchylky (pretože nebolo by celkom normálne nemať ani jednu), úchylky ako-tak akceptovateľné – a extrémy.

Tento mini-seriál začneme tými bežnými. Avšak pre tých z kláštora si radšej zopakujeme,

čo to tá bežná sexuálna úchylka vlastne je.

Napísané úplne jednoducho, ide o nejakú nekonvenčnú formu sexuálnej aktivity alebo túžby. Môže to byť skutočne hocičo. Sto ľudí, sto úchyliek – ako by babka povedala. Ozaj, za svoje úchylky sa netreba hanbiť, má ich každý a ten, čo sa neprizná, asi najviac alebo najdivnejšie. Pokiaľ sú v súlade s ľudskými právami, všetko je v poriadku. Hlavne si ale pri posteľných experimentoch nezabudni vypýtať dovolenie od druhej osoby! Nie každému totiž tvoje zvrátené túžby musia byť po chuti.

V každom prípade, tu je zopár úchyliek, ktoré sú medzi ľuďmi najrozšírenejšie. Preto ak sa v žiadnej nespoznáš, no si si istý, že jednu máš, kľudne zanechaj komentár a podeľ sa s nami o tvoje zážitky.

Podľa nás tie najobyčajnejšie až najnudnejšie

bežné sexuálne úchylky vedie voyeurizmus.

Pod zložitým cudzím slovom rozumieme niečo relatívne jednoduché. Ide o záľubu v pozorovaní cudzích ľudí pri sexe alebo v iných intímnych situáciách. Túžba po sledovaní patrí medzi bežné sexuálne úchylky od nepamäti. Ak si ale myslíš, že za voyeura sa môžeš považovať aj ty len preto, že rád (a často) pozeráš péčko, si na omyle. Voyeuristi totiž najradšej pozorujú svoje „obete“ potajomky a bez dovolenia. Napríklad susedku v dome oproti ďalekohľadom cez okno…

Fetiš až závislosť: hra s dychom

Táto už trošku nebezpečná hra pre dospelých tiež nie je vo svete sexu novinkou. Pár sekúnd bez kyslíka je vraj pre dosiahnutie nezabudnuteľného orgazmu to pravé orechové. Všetko na moment utíchne, upokojí sa, nuž a po skvelom orgazme je hlboký nádych čerešničkou na torte. Na pridusenie postačí ruka, no ak sa ti korenia zdá primálo, vyskúšaj latexovú či gumenú masku. Ale fakt bacha, pár sekúnd navyše a orgazmus si nebudeš ani pamätať!

Medzi tie bežné sexuálne úchylky patrí aj

hra na roly alebo anglické „roleplay“.

Pri tejto hre konečne dostaneš šancu splniť si svoj detský sen stať sa hercom. Partneri sa dohodnú na svojich rolách, napríklad vysokoškolský profesor a jeho študentka – a predstavenie sa môže začať. Divadelné dosky netreba, postačia tie spálňové. Väčšina z tých, ktorí takéto hry obľubujú, sa pri nich úplne odosobní a vyskúša veci, ktoré by im ich skutočné ja inak nedovolilo.

„Zlatá spŕška“, „zlatý dážď“, piss či pissing

Takže v tomto prípade ide o pre mnohých nepochopiteľnú a nechutnú úchylku. Pissing sa točí okolo… ako to pekne povedať… cikaničky. Partneri jednoducho močia jeden na druhého, na rôzne časti tela (občas priamo do nich *). A to vyzlečení či oblečení. Na túto aktivitu treba mať asi fakt silný žalúdok… a prichystaný mop v kúte.

* Blog na tému piss dovnútra prinesieme čoskoro.

Erotické/sexuálne ponižovanie

Ako viaceré ďalšie bežné sexuálne úchylky, aj ponižovanie zahŕňa v sebe široké spektrum rôznych posteľných aktivít.

Tak „vanilkovo“ vzaté to môže znamenať, že daný človek si počas sexu užíva nadávať svojmu submisívnemu partnerovi. Jedným z ďalších stupňov môžu byť primerane silné, avšak s citom a veľkou opatrnosťou dávané erotické zauchá počas sexu. Zájsť to ale môže až k chuti ponižovať partnera napr. tým, že ho nútime pozerať sa na nás, ako si to užívame s niekým iným.

Samozrejme, dobrý pocit z toho musia mať obe polovičky, inak by vzťah asi dlho nevydržal.

Najbežnejší fetiš: chodidlá

sa medzi bežné sexuálne úchylky radí na jedno z popredných miest. Napriek tomu, že sa táto úchylka môže zdať bizarná, je bežnou až šokujúco. Väčšinou sa prejavuje u mužov, ktorí submisívne túžia uctievať chodidlá svojej partnerky. Či už ide o bozkávanie, oblizovanie, masáž alebo dokonca pedikúru, dievčatá sa na takúto starostlivosť sotva môžu sťažovať.

Footjob ako jeden z bežných fetišov v domácom, amatérskom prevedení
Footfetish a footjob v domácom, amatérskom prevedení

Titty fucking (sex po španielsky)

Ak aj nehovoríš zvlášť dobre po anglicky, no máš vytvorenú slovnú zásobu z péčka, asi vieš, čo tieto dve anglické slovíčka znamenajú. Kozičky a sexovačka. Alebo „prsná sexovačka“? V každom prípade, po slovensky to neznie ani zďaleka tak dobre. Ide o úchylku pánov, ktorí radi vsúvajú penis medzi prsia svojej partnerky. Hm, nič nové pod slnkom.

Bežné sexuálne úchylky končíme fistingom

Po slovensky znamená slovo „fist“ päsť. Áno, päsť ako keď zovrieš prsty dokopy. To vie každý. Ale niektorí fajnšmekri sú odvážni ich takto pokope vopchať, kam sa im zapáči. Napríklad do partnerovho análneho otvoru či do partnerkinej vagíny. Prosím, ak to budeš skúšať, vypýtaj si predtým dovolenie. Ako prekvapenie to nemusí byť nič zvlášť príjemné. A nezabudni na naozaj veľké množstvo lubrikantu!

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *