Masáž prostaty dal stvoriteľ iba mužovi. Tak ako lízanie klitorisu len žene
Rady a tipy

Neexistuje žiadny dôvod na to, aby masáž prostaty bola nejakým tabu!

Toto nie je medicínsky portál. Preto sa budeme venovať najpríjemnejšej vlastnosti prostaty – malého nenápadného výhradne mužského orgánu, ktorý susedí s análnym otvorom. A síce faktu, že správna masáž prostaty dokáže chlapovi privodiť parádne vyvrcholenie.

Ak si po zmienke o prostate či o análnom otvore nezatvoril/a prehliadač, pokračujeme.

Masáž prostaty je často súčasťou tantrických masáži

Tie si každý chlap bez problému môže objednať ako službu v prípade, že jeho partnerka pri slove “anál” (či už sa myslí ten partnerov alebo jej vlastný) kričí ako pojašená a nazýva dotyčného nechutným.

Alebo je tu druhá možnosť. Presne tej istej partnerke vysvetliť a presvedčiť ju, že síce

téma “masáž prostaty” je ešte pomerne tabu,

avšak nie je to nič nechutné a nezvyčajné v milostnom živote. Vysvetliť jej, že masáž prostaty sa dá vykonávať viacerými spôsobmi. Viac, ale aj menej “nechutnými” (v zmysle ich hygienickosti či takej nejakej “háklivosti”.

Najčastejšie sa stimulácia prostaty vykonáva rukou. Začať je možné vonkajšou masážou prostaty, kedy dochádza k stimulácii vytvorením tlaku na hrádzu. A to napríklad formou tlaku alebo krúživých pohybov. Tento spôsob by mal byť bezproblémový aj pre úplnú začiatočníčku. Rovnako ako pre každú fajnovku, nech má akékoľvek zábrany či predsudky.

Ženy, pozor na nechty. Priam kurevsky…!

Tí odvážnejší (na oboch stranách postele) môžu skúsiť vnútornú prostatu pomocou prsta, ktorý do teba vsunie cez análny otvor. Samozrejme, v každom prípade dbajte na hygienu – obaja! – a použite lubrikačný gél, s ktorým sa zážitok stane podstatne príjemnejším.

Netreba sa nikam náhliť, postupujte pomaly a partnerka nech sleduje mužove reakcie. To je najdôležitejšie. Pretože aj v prípade, že ti ako chlapovi tvoj kamarát povedal, že masáž prostaty je úplne iná galaxia čo sa orgazmu týka – nikde nie je napísané, že to bude tak isto príjemné aj tebe.

Následne by

tvoja partnerka mala jemne prstom nahmatať

to zázračné malé teliesko. Pri jeho stimulácii ti môže vykúzliť ten čarovný vrchol.

Prostate však môže muž dopriať dávku stimulácie aj svojpomocne. V každom sexshope sa nájde kategóriu, ktorá skrýva análne kolíky, ktoré sú presne navrhnuté pre mužov na masáž prostaty. Samozrejme, na trhu je ich xy druhov: väčších, menších, farebných, vibračných. Je na každom jednotlivcovi, ktorý komu padne do oka, vzápätí do nákupného košíka – no a vo finále teda aj do konečníka. Tieto pomôcky sa, prirodzene, dajú použiť aj počas sexu s partnerkou.

Vtedy ale za intenzitu orgazmu neručím

Skús to radšej najprv sám doma v posteli, nech ťa totálne nevypne od rozkoše. 🙂

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *