Love land park - erotika a sexualita vo forme sôch a skulptúr, Kórea
Bulvárna erotika

Miesto, kde si smieš legálne ohmatať 150 pičiek, falusov či prizerať sa sexu

Park, v ktorom zaplesá srdiečko každého nadšenca zábavy, erotiky a sexu. Park plný nahých sôch štylizovaných vo všemožných erotických a sexuálnych pózach. To je stručný opis miesta na juhokórejskom (tá demokratická čiže nie socialistická Kórea) ostrove Jeju s názvom Love land park. A samozrejme, že z takéhoto mieste prinášame aj fotografie, nie iba opis.

Love land park na kórejskom ostrove “Čedžu”

(ako sa názov má čítať) začal vznikať v roku 2002. Otvorenie sa napokon uskutočnilo koncom roka 2004. Už viac ako osemnásť rokov sa teda návštevníci môžu kochať pohľadom a aj dotykmi výlučne sexuálne ladených sôch a skulptúr. Love land park sa rozkladá na ploche o približnej veľkosti dvoch futbalových ihrísk. Sôch je na ňom aktuálne cca 150. Otvorený pre verejnosť je denne od 09:00 do polnoci, pričom vstup ti umožnia najneskôr o 23:00. Na prezretie všetkých kúskov vraj potrebuješ takú hodinku.

Podľa informácií na oficiálnej webstránke a tiež podľa fotografií

je návšteva parku zaujímavá za denného svetla

rovnako ako potme. Terénne úpravy cez deň a fantastické nasvietenie vystavených exponátov v noci – to sú pôžitky pre zrak, ktoré ostrov ponúka. Park má tiež dva interiérové výstavné priestory. Tie ponúkajú zaujímavé exhibície ako napr. drevené sochy penisu či zbierky hračiek pre dospelých. Keď už zmieňujeme fotky – okrem tých v našej galérii na konci blogu prináša zaujímavú kolekciu pohľadov na Love land park stránka “getty images“.

Prevádzkovatelia prezentujú Love land park

ako “humorný park sôch so sexuálnou tematikou”. Vstupné doň je približne € 9, podľa aktuálneho kurzu juhokórejského wonu. Najčastejšími návštevníkmi vraj sú kórejské a japonské mladomanželské páry na svadobných cestách. Zaujímavosťou je, že expozíciu smú navštíviť aj Číňania. Ako na jedno z mála miest na svete nepotrebujú pre vstup na ostrov Jeju vízum. Počasie je tu príjemné, ostrov je celkovo situovaný pomerne južne. A že ide celkovo o pekné a zaujímavé miesto, o tom svedčí aj fakt vyhlásenia ostrova za za jeden zo siedmich prírodných divov planéty a tiež za súčasť svetového dedičstva Unesco (2007).

Love land park nie je jedinou sexuálnou atrakciou

Južnej Kórei. V jej vnútrozemí sa totiž nachádza aj penisový park Haesindang. Možno nakoniec Japonci s ich erotickými televíznymi shows nie sú jedinými sexuálnymi šialencami na planéte.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *