Mile High Club - členom chce byť každý čitateľ tohto webu. Zaručene!
Bulvárna erotika

Klub, ktorého členom určite chceš byť. Inak by si vôbec nečítal/a túto stránku

Človek by čakal, že pojmom Mile High Club bude označený nejaký prestížny nočný podnik v USA. Nie je tomu tak. Mile High Club je slangový výraz pre neoficiálne zoskupenie ľudí, ktorí mali sex na palube lietadla priamo počas letu! 

Je to teda klub, respektíve zoskupenie ľudí, ktorí sa sexuálnym radovánkam oddávajú na palube lietadla a to skutočne za letu.

Najväčším spúšťačom túžby pri tomto netradičnom sexe

sú údajne samotné vibrácie letiaceho lietadla. Obrovskú rolu v tomto erotickom hobby hrajú aj iné faktory, poťažmo až úchylky. Niektorých členov klubu vzrušuje fetiš ohľadom pilotov a letušiek. Iných pre zmenu rajcuje tabu tejto praktiky a spolu s ním aj riziko odhalenia. 

Členmi Mile High Club sa však chtiac-nechtiac stávajú

aj ľudia, ktorých orientácia spadá pod tzv. mechanofíliu. Je to pociťovanie sexuálneho pudu k neživým mechanickým veciam ako sú napríklad bicykle, motorky, autá alebo práve lietadlá.

Tento jedinečný úkaz píše vcelku dlhú históriu – už niekoľko stoviek rokov. Áno, čítaš správne. Prvá zmienka o tomto Mile High Club totiž pochádza už z roku 1785, kedy si istý britský politik údajne zaplatil sex so ženou v balóne.

Zaujímavosťou pritom je, že celkovo prvý 

let balónom bol uskutočnený sotva dva roky predtým.

Za modernejšieho priekopníka Mile High Clubu je považovaný nemecký pilot Oswald Boecke. Ten sa do klubu dostal počas prvej svetovej vojny (1914-1918). A to vďaka tomu, že si to podľa dobových záznamov údajne vo svojom lietadle rozdal so zdravotnou sestričkou. 

Ako prví ľudia, ktorí si to spolu “oficiálne” rozdali na palube lietadla, sú uvádzaní pilot Lawrence Sperry a jeho družka Dorothy Rice Sims. Tí mali sex v roku 1916 v autopilotom riadenom lietadle na severoamerickej vnútroštátnej linke.

Mile High Club sa do povedomia širšej verejnosti dostal

najmä v roku 2007, kedy známa televízia BBC priniesla reportáž s názvom: “Aerolinky banujú A380 Mile High Club”. Airbus A380 bolo totiž lietadlo spoločnosti Singapore Airlines, ktoré sa preslávilo tým, že práve v ňom sa ľudia stávali súčasťou Mile High Clubu. V prvej triede lietadla boli totiž dvojposteľové kabínky. Tie však neboli zvukotesné. Spoločnosť preto musela následne verejne požiadať cestujúcich, ktorí sa chceli stať súčasťou Mile High Clubu, aby to robili tichšie s ohľadom na ostatných cestujúcich. 

V roku 2010 sa v USA robil prieskum, z ktorého vyplýva, že

do Mile High Club patrí približne 9 percent Američanov.

Zhruba toľkí si to údajne už aspoň raz za život stihli s niekým rozdať na palube lietadla počas letu. Najčastejším miestom na sexuálne radovánky však nie sú či nebývajú postele v Airbuse A380, ale toalety lietadiel. Niekedy si to rozdávajú nadržané páry, niektorí však sexujú s úplne cudzím človekom či vraj dokonca členom posádky lietadla.

Z najslávnejších ľudí, o ktorých je verejne známe, že sú súčasťou Mile High Club, spomenieme dve mená. Prvým z nich je britský podnikateľ a miliardár Richard Branson, jeden z dvoch zakladateľov famóznej produkčnej spoločnosti Virgin Group. Ten sa členom klubu stal ako 19-ročný, kedy si to na toalete lietadla * rozdal so ženou, o ktorej neskôr zistil, že je vydatá.

* Na obrázku vľavo je miesto štatisticky najčastejšieho vstupu do Mile High Club: toaleta menšieho modelu Airbus pred jej montážou do lietadla.

Druhým známym menom je britský herec

Ralph Fiennes, známy najmä ako predstaviteľ Voldemorta

vo filmovej ságe Harry Potter. Ten mal v roku 2007 verejne výrazne a dlho prepieranú sexuálnu aférku s letuškou menom Lisa Robertson. Obaja najskôr styk popierali, ale následne sa ukázalo, že známy herec mal s letuškou sex na toalete lietadla. Pracovníčka aeroliniek bola za tento sexuálny škandál najskôr suspendovaná a následne dokonca ako letuška v danej spoločnosti skončila úplne. Fakt, že sa nepopierateľne stala členkou Mile High Club, jej však už nikto nikdy vziať nemôže.

Avšak pozor!

Do Mile High Club vstupujú vždy zásadne dvaja naraz

Resp. minimálne dvaja ľudia spolu. S väčšou skupinou problém nie je, v menšej zostave to však nejde.

Tým chceme napísať, že na zaradenie sa medzi členov klubu, žiaľ, celkom určite nestačí masturbácia pod dekou behom nočného letu na dovolenku.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *