"Cecky ven" je populárny slogan, ktorý odozvu našiel iba v Prahe
Bulvárna erotika

“Cecky ven, šušulu ven” – alebo “co je možné spatřit v ulicích pražských Dějvic”

Svojho času som sa pohrával s myšlienkou, urobiť stránku na tému “cecky ven”. Ak si dobre spomínam, vlastnil som po istú dobu dokonca doménu s týmto názvom. Čo malo byť obsahom plánovaného webu? To, čo sa podľa môjho názoru dá pod týmto populárnym sloganom tak nejako očakávať: nahota na verejnosti. Ergo fotky nahých alebo aspoň polonahých Sloveniek v uliciach našich miest a dedín. Niečo ako v dnešnej galérii.

Dnešné fotky s témou “cecky ven” poslal fanúšik

z Čiech. (Inšpirovaný možno galériou selfies počas sexu, ktorej obsah sme pre zmenu dostali na uverejnenie od čitateľa zo Spojených štátov.) Zábery, ktoré údajne on sám nafotil, sú viac ako zaujímavé. Sotva si niečo podobné predstaviť na Slovensku. Naopak, na českých stránkach so špecifickým zameraním je podobných galérií k videniu viac.

Kočka má moje osobné uznanie za viacero atribútov

  • V prvom rade za odvahu a bezprostrednosť. Bez mihnutia oka totálne odhalená pristupuje k ľuďom v pražských uliciach a komunikuje.
  • Po druhé, za výzor. Nielenže je vyslovene pekná, ale má postavu bohyne. Štíhlu, súmerne tvarovanú, pevnú a s hladkou pokožkou. A najmä – má prsia, pre ktoré by bežný chlap vraždil, ako sa hovorí. Tak plné, ťažké a pritom pevné poprsie sa nevidí ani zďaleka bežne. Jej porast v rozkroku je za mňa osobne rovnako skvelý ako celé jej telo. Vyjadrujem sa k tomu aj v mojom blogu na tému veľkosť vagíny verzus veľkosť penisu.
  • No a v neposlednom rade klobúk dolu za jej otužilosť. Podľa oblečenia okoloidúcich sa dá súdiť, že od teplého malo počasie pri fotení skutočne ďaleko. Slečna sa napriek tomu pohybuje po vonku ako v lete.

Pri pohľade na zábery máme pocit, že

inštrukcie v zmysle “Cecky ven!” neboli potrebné.

Pózovanie modelky vytvára dojem, že si fotenie užívala. Že gesto “cecky ven”, po chvíli aj “pičku ven” a “kolená od seba” realizovala sama od seba. A dokonca baviac sa tým.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *