Selfie počas sexu prišli z New Jersey vraj výhradne pre web profesionálky
Svet porna

Selfíčka vytvorené priamo pri sexe a to údajne len pre čitateľov profesionálok

Dnes to bude (takmer) bez textu. Zato s peknými fotkami (samozrejme, 18+). Náš čitateľ Milan mal potrebu, z ktorej sa tešíme a za ktorú sme vďační. A síce poslať nám fotky, nafotené s jeho partnerkou pri milovaní, ich selfie počas sexu.

Podľa mailu je Milan 27-ročný “stavebný umelec pre všetko” – jeho slová. Pochádza z Oravy. V americkom New Jersey je vraj na 5-mesačnom pracovnom pobyte. Jessica má z matkinej strany afro-americkú krv, otec je údajne neistý.

Selfie počas sexu fotili prvýkrát v živote

Čomu sa sotva diviť, keď sa poznajú vraj ani nie 3 týždne. Američanky sa podľa Milana baviť skutočne vedia, i keď ani zďaleka nie všetky. To je však info, ktoré nikoho neprekvapí. Čo mňa osobne prekvapilo, to je Milanovo tvrdenie, že vo veku 24 rokov má jeho priateľka zo Štátov tri deti (!).

Pri postave, ktorú má, je to predstava naozaj zaujímavá. I keď fotky majú nízku kvalitu na skutočne relevantné posúdenie. Ale hodnotiť postavu pri matke čo i len jedného dieťaťa je irelevantné až chrapúnske. To si uvedomuje aj grázel, akým som ja. 🙂

Selfie počas sexu súhlasila nafotiť pod podmienkou,

že sa objavia iba mimo USA.

Maximálne naivná predstava, samozrejme, keďže zjavne aj tam si tento web aspoň z času na čas otvorí prinajmenšom nejaký ten Slovák.

Rovnako ako som na to ja mailom upozornil Milana, varoval údajne on svoju priateľku z Newarku, kde sa aj zoznámili (Milan sám býva a pracuje v Jersey City). Nakoľko však časť záberov nafotila sama Jessica, prečo tomu neveriť alebo aspoň nechcieť veriť.

Ak nám podobné fotky pošleš aj ty a

splníš našu malú podmienku, získaš vecnú odmenu.

Viac o tom ti rád napíšem individuálne. Stačí kontaktovať ma niektorou z uvedených možností.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *