Kameň papier nožnice sa dajú hrať aj zábavnejším spôsobom, než tušíš
Bulvárna erotika

Hra “Kameň-papier-nožnice” v erotickej verzii plus reálna ukážka zo života

Teším sa, keď natrafím na chlapa, ktorý sa rád baví sexom a vzájomným privádzaním sa k orgazmom. Nie, nie je to to isté. K orgazmu predsa ani muža a ani ženu nemusí priviesť len priamo sex. Kvôli príjemnému, uvoľňujúcemu orgazmu, kvôli tým 20 či 30 sekundám vrcholnej rozkoše netreba hneď súložiť. Niekedy stačí zahrať si hru na princípe kameň-papier-nožnice.

Teraz ale opíšem zážitok, ako sme sa raz s istým “frajerom” dopracovali hrou k bleskovému vzájomnému odbaveniu. Zároveň tým vysvetlím pravidlá erotickej verzie hry “Kameň-papier-nožnice” z mojej vlastnej dielne. Ako hre podobnej tej na časovaný sex, ktorú som priniesla nedávno.

Vymyslela som teda nasledovné

pravidlá pre erotickú verziu hry “Kameň-papier-nožnice”.

Hrali sme na päť víťazných po sebe, v jednom rade. Pozor: to “po sebe” je dôležité. Inak by to ani zďaleka nebolo také napínavé, veselé a spravidla by bolo rozhodnuté príliš rýchlo. A chceme sa predsa aj zasmiať a trocha si oddialiť výhru…

Kto prehral, musel – a síce hneď, preto treba hrať vtedy, keď sú obaja partneri tak nejako “prístupní” erotickej aktivite – to

urobiť víťazovi nejakým rýchlym spôsobom.

U ženy napríklad vylízaním, vyprstovaním, vibrátorom. U chlapa fajkou či vyhonením. Ako to komu funguje.

V princípe žiadny sex, i keď vytesané do žuly to pravidlo nie je. Ono ak by sa môj frajer dokázal tak napíšuc “na mne” urobiť sexom do nejakých piatich minút, mohol by to v prípade jeho víťazstva vyžadovať. Ibaže na druhej strane sexom by rozdráždil aj mňa – a potom čo? Fakt síce je, že aj honenie či fajka priateľovi musí normálnu ženu aspoň trocha navnadiť – rovnako ako zdravého

chlapa rozhecuje lízanie či prstovanie priateľky.

Ale predsa len to nie je také silné a také ťažko “rozchoditeľné” ako samotný sex.

Veď čo by len chlap povedal na to, keby sexom mal v priebehu piatich minút odbaviť svoju drahú, hneď potom ho z nej vytiahnuť, zabaliť si ho do nohavíc a ísť si vypiť kávu. Toto si u 99 % mužov neviem predstaviť. Veď by boli na nervy od zúfalstva. (Aha…! Žeby tip na jemné týranie partnera? Ale pozor. Zažije takéto oddlialenie, tento odklad vrcholu raz či dvakrát, následne sa brutálne odbaví – a bude to tak chcieť stále.)

Takže ako som uviedla: rýchly, jednoduchý spôsob, podľa možností nie priamo kopulácia. Po určení víťaza prvého kola hry

“Kameň-papier-nožnice” sa začne druhé kolo.

Ale to je len taký nepovinný upgrade a nemusí to byť. To som vlastne vymyslela až časom. V druhom kole v momente, keď prvýkrát vyhrá už určený víťaz, počítajú sa mu výhry v neprerušenej šnúre, ktoré rozhodnú o počte orgazmov, na ktoré získava nárok v priebehu zvyšku dňa alebo v priebehu nasledujúcich 24 hodín. To už je vecou dohody a závisí to aj od toho, prirodzene, kedy sa hrá a koľko orgazmov sa takto vyhrá.

V každom prípade, ten prvý

orgazmus by mal prísť bezprostredne po hre.

Nuž, takto sme teda hrali v aute cestou do Nitry. Môj vtedajší priateľ mal automat a na poloprázdnej diaľnici pri nastavenom tempomate mu nerobilo problém držať jednou rukou volant a druhou losovať. Pre ťah, ktorý urobí, sa rozhodol vopred. Aby sa mohol sústrediť na riadenie. Chvíľu to trvalo jednak kvôli premávke, lebo sem-tam predsa len potreboval na chvíľu obe ruky. A chvíľu trvalo urobiť šnúru piatich výhier. Niekedy to nie je sranda. Vlastne sranda je to vždy, len to niekedy jednoducho nejde zvlášť rýchlo. Tri výhry – nádejné, štvrtá výhra – to klapne, musí! A dŕb – v piatom kole prehra a už zbiera súper…

Tak či tak, tentokrát prialo šťastie mne. I keď

v druhom kole hry “Kameň-papier-nožnice”

som si vylosovala “len” jeden orgazmus.

Mala som čas na rozmyslenie ako presne to chcem po najbližšie parkovisko, odpočívadlo či čerpaciu stanicu. Čo by sa bývalo vyskytlo skôr. V tomto prípade sa vyskytlo obyčajné parkovisko bez wc, len s jedným dreveným stolom a dvoma lavicami.

Stál na ňom jeden kamión, inak bolo miesto opustené. Zastrčili sme sa do takého najzašitejšieho kúta zadkom auta k ceste. Vzadu mal priateľ takmer čierne fólie. Dalo sa tam teda bez obáv a nerušene robiť takmer čokoľvek, pokým sa to nerobilo v centre mesta na parkovisku pred obchodným centrom. A aj tam by to bývalo šlo, v nejakom zastrčenom kúte.

Chystajúc si papierové vreckovky a zberajúc sa presadnúť si dozadu, oznámila som mu, ako to chcem.

“Urobíš mi to jednoducho prstami a jazykom.

Ale najprv si do mňa bleskovo vyhoníš kokot

Lebo chcem pri tom, ako mi to budeš robiť, cítiť zo mňa vôňu tvojho semena. A chcem mať pocit, akoby som ním bola nalubrikovaná. A že ho pri tom aj ty sám ochutnávaš, ako ma lížeš!”

Vyvalil na mňa prekvapene oči: “Počkaj – čiže ešte skôr, než sa urobíš ty, sa musím odbaviť ja sám?!” “Presne tak, vyhoníš si a vystriekaš sa mi do pičky. Ale musíš sa spraviť najrýchlejším možným spôsobom.“

“A nie je to

proti pravidlám hry ‘Kameň-papier-nožnice’?

Myslím ten môj orgazmus…,” usmieval sa.

“Keď si to ja v rámci mojej výhry tak želám, určite nie,” ubezpečovala som jeho aj samu seba, vedomá si toho, na akých vratkých nohách moje výherné želanie stojí. Ale neboli sme v televíznej súťaži a koniec koncov: tie pravidlá sme si vymysleli my. Prešli sme k zadným dverám, každý na jednej strane auta.

“Ako sa urobíš úplne najrýchlejšie? Ale striekať musíš do mňa, mysli na to,” riešila som detaily ponad strechu auta.

Vysvetlil mi, čo odo mňa chce. Akú stimuláciu potrebuje, aby striekal do dvoch či troch minút. Nastúpila som, ľahla som si na zadné sedadlá a vyzliekla som si legíny aj gatky. On sa pozeral a priamo vonku pri aute sa vyzliekol donaha. Skočil dovnútra a preliezol nado mňa. Kľakol si mi nad tvár. Bleskovo dostal pevnú erekciu, keďže jemne nažhavený bol už z pohľadu na mňa.

Ja som položila prsty na jeho bradavky, akoby som obojručne išla ladiť stanice na starom rádiu. Musel sa trochu skláňať, vystretý sa pod strechu auta nezmestil, prirodzene. Načiahol sa pritom dozadu a rukou mi vošiel do rozkroku. Jemne ma hladil a ja som po chvíli, keď už si

rukou mydlil vtáka priamo nad mojou tvárou,

urobila druhú časť jeho dráždenia, o ktorú ma požiadal kvôli maximálnemu urýchleniu vyhonenia. A síce vzala som do pusy jeho vyholený miešok, kompletne – obe guľky.

Nevedeli sme vopred, či to vôbec pôjde. Ja som mala obavy, či sa mi to celé zmestí do pusy a on sa zasa trocha bál, že to môže bolieť. Zjavne nebolelo. A ak, tak len do tej miery, že to bolo stimulujúce.

Zavzdychal a zastonal: “Bože, toto bude fakt rýchle! Môžeš ich pokojne trocha ťahať, je to geniálne!”

Rada som mu splnila prianie, samu ma to vzrušovalo a veselo som vlhla. Dráždil ma pocit, ako dobre mu to robí, jeho vzdychy sa nádherne počúvali. Ucítil moju vlhkosť pod prstami, ktorými sa dotýkal mojej šušky.

Jemne do mňa vnikol a krútil prstom

Tiež som rozkošnícky zavzdychala. Jednak som to tak cítila a jednak som to robila s vedomím toho, že aj tým urýchlim nástup jeho vrcholu. Moje prsty kmitali po jeho bradavkách, sala som mu miešok a jeho ruka trela vlastný tvrdý a puchnúci falus.

Trvalo to skutočne kratučko a už mi aj vyťahoval svoje guľky z úst, snažiac sa čím skôr prejsť medzi moje rozkročené stehná. Ešte pár pomykaní penisom, rýchle, zato poriadne naslinenie

žaluďa pred jeho vsunutím na okraj mojej vagíny.

A už som ucítila vniknutie a záchvevy.

Vošiel do mňa len okrajovo, prstami si po celý čas orgazmu trel pulzujúceho vtáka. Hrýzol si spodnú peru a vychutnával si svoj vrchol. Povytláčal do mňa čo najviac semena a v snahe nenaťahovať to, keďže vyhrala som ja.

Kľakol si jedným kolenom na podlahu auta a druhým na sedadlo. Zvyšky semena nechal kvapkať na podlahu auta. Keď som sa uvelebila s roztiahnutými stehnami tak, aby sa mi medzi ne dostal hlavou, zaboril mi tvár do rozkroku. Vedel, že som už “načatá” a pri takejto rýchlovke ani z princípu nie je čas na nejakú jemnú predohru.

Pustil sa teda s vervou do cucania môjho dráždca,

zatiaľ čo do mňa vsunul dva prsty. Užívala som si to a chvíľami som po ňom pokukovala. Videla som na ňom, že mu chuť vlastného semena, ktorú zo mňa cítil, nie je zvlášť po vôli rovnako ako väčšine mužov. A z chlapského rozprávania viem, že aj zo zabárania prstov do pičky, vystriekanej semenom (keď aj vlastným – lebo do cudzieho, to by som asi chápala…), sa mnohým obracia žalúdok. Pritom jednou z obrovsky vzrušujúcich predstáv mužov je scéna z porna, ako jedna

herečka pije a cucá čerstvé semeno zo zadku

druhej herečky. A podľa možností jej ho potom – už zriedené množstvom jej slín – vypľuje do úst a tá ho zhltne…

Nuž, bolo mi jedno, ak mu to celkom “nevoňalo”. Vyhrala som to a mne sa to páčilo. Bez zábran som ho teda nechala pokračovať a neuvažovala som ďalej nad jeho názorom na to, čo musí robiť. Chcela som sa len rýchlo odbaviť a to sa mi po dvoch či troch minútach aj podarilo.

Keď ma poutieral a ja som si do nohavičiek vložila jednu zloženú papierovú vreckovku ako vložku na vytekajúci zvyšok semena, pokračovali sme – obaja úplne spokojní – v ceste.

Nielen “Kameň-papier-nožnice” môžu byť erotickou hrou

Ako som zmienila: podobné blbosti sa dajú hrať aj s kockami či s kanastovými (žolíkovými) kartami. Žolíka zvyknem hrať takto: obaja – ja aj partner – si oblečieme tričko, tepláky, pod ne – ja nohavičky, on trenírky – a obaja ešte ponožky.

Prehrávajúci si vyzlečie jeden kus odevu

Pričom obe ponožky platia spolu za jeden kus. Začína sa teplákmi, nasledujú ponožky, tričko a na záver spodná bielizeň. Kto je skôr nahý, prehral. Víťaz určí čas, miesto a spôsob sexu.

Tieto pravidlá (všetky, nielen tie ku “kameň-papier-nožnice”) si môže obmeniť každý úplne po svojom, prirodzene. Len je dobre striktne sa ich potom držať. Keď sa dohodnú a aj dodržia do maximálnych podrobností, vznikne z toho väčšia sranda, než by sa možno zdalo.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *