Najlepší sexuálny vek ženy a ako ho šikovný bloger úplne presne vypočítal
Bulvárna erotika

Muža zaujíma, kedy žena najlepšie šuká – a ženu, v akom veku si to najlepšie užije

Keď príde na sex a sexuálne partnerky, každý chlap preferuje niečo iné. Niekto má rád mladšie baby, niekto stredný vek a niekoho zase priťahujú staršie samičky. Aký je však najlepší sexuálny vek ženy?

Problematikou na tému “najlepší sexuálny vek ženy” sa zaoberala nedávna štúdia, ktorá sa okrem iného zamerala aj na to, v akom veku sú ženy v sexe najlepšie, respektíve si ho najviac užívajú. Výsledok ťa možno prekvapí, možno nie.

Výskum pod záštitou výrobcu tehotenských testerov Natural Cycles vyspovedal hneď 2600 žien ohľadom sexu a erotiky. Prevádzkovatelia tejto štúdie rozdelili ženušky na tri kategórie podľa veku:

  • mladé = do 23 rokov
  • stredný vek = 23 až 35 rokov
  • staršie = 36 a viac

A aký je teda najlepší sexuálny vek ženy?

V akom veku sa žena cíti najviac sexy? V skupine do 23 rokov sa 7 z 10 báb cítilo sexy. Spomedzi žien v strednom veku to boli len 4 z desiatich, ale vo veku 36 rokov sa až 8 z desiatich žien cítilo sexy.

A čo dosahovanie orgazmu a kvalita sexu?

Odborníkov v tejto oblasti to neprekvapí, ale čitateľov určite áno. Staršie ženy ľahšie dosahujú orgazmus a tiež si užívajú lepší, plnohodnotnejší sex ako tie mladšie. Ako sa hovorí, skúsenosti sú na nezaplatenie. Späť k číslam.

V skupine starších žien bolo 60 % tých, ktoré sú pravidelne spokojné so svojím vyvrcholením. A až 86 percent žien, ktoré majú 36 rokov a viac, uviedlo, že v období ostatného mesiaca zažili skvelý sex.

Znamená to, že toto je najlepší sexuálny vek ženy?

Stredná skupina (23-35) už bola na tom o čosi poslabšie. Pravidelný a kvalitný orgazmus dosahuje len 50 percent respondentiek a 76 % z nich uviedlo, že za uplynulý mesiac prežili naozaj dobrý sex.

Paradoxom je, že práve tie (naj)mladšie baby, ktoré sú tak často terčom mužských pohľadov a chúťok, si sex neužívajú ani zďaleka tak, ako ženy, ktoré už nejaké tie erotické a posteľné skúsenosti nazbierali. Z mladých báb len každá druhá dosahuje orgazmus pri sexe a len 56 percent uviedlo, že za ostatný mesiac zažilo skvelý sex.

Čo z toho

vyplýva pre chlapa, ktorý hľadá ženu do postele?

Ak si chceš užiť kvalitný sex so ženou, ktorá si ho poriadne užije tiež, hľadaj partnerku vo veku 36 až 40 rokov (+/-).

Oveľa vyššie už nehľadaj, lebo po 40-ke už to s viacerými ženami ide dolu vodou. Už sa necítia tak sexy, už sa nevedia tak uvoľniť. Pribúdajú zdravotné problémy a pod.

Pri mladých babách sú nevýhodou chýbajúce skúsenosti

To, koľko kľúčikov medzičasom otvorilo jej “tajnú zámku”, nič neznamená. Na druhej strane, mladšia baba je dobrá “investícia” skôr do stálejšieho erotického vzťahu, pretože si ju jednoducho postupne naučíš. Ide to aj pri starších, ale aspoň podľa mojej skúsenosti – čím je žena staršia, tým je to zložitejšie. Vekom sa totiž nabaľujú traumy, problémy, bloky – aj boky – atď.

Suma summarum – aký je najlepší sexuálny vek ženy?

Žena je v posteli (vraj) najlepšia vtedy, keď má 36 rokov. Štatistiky nepustia (a prieskumy kadejakých amerických univerzít a spoločností už vôbec). Bez ohľadu na to, či to tvoje osobné skúsenosti potvrdzujú alebo vyvracajú.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *