Amatérske sado-maso sa môže zaujímavo zvrhnúť aj v Bratislave!
Bulvárna erotika

Nahú a spútanú ženu v kufri vlastného auta polícii vysvetlíš naozaj ťažko

Pred pár rokmi riešila polícia v americkom meste Portland v štáte Oregon naozaj bizarný prípad. Deň svätého Valentína tam pre istú zaľúbenú dvojicu nedopadol úplne podľa ich očakávania. Ako sa však dozvieš v blogu, amatérske sado-maso – pretože práve o to v prípade išlo – sa ani zďaleka nerealizuje iba na opačnom konci sveta. Fanúšikov má táto zábava – prekvapivo – aj na Slovensku.

V predmetnom čase sa 31-ročný Nikolas Harbar rozhodol, že si so svojou priateľkou na Valentína zahrajú role-play. O päť rokov mladšiu Stephanie Pelzner zviazal a hodil ju do kufra svojho subaru. Dvojica sa rozhodla takýmto

netradičným spôsobom okoreniť svoj sexuálny život.

Bolo to počas skorého popoludnia, takže za bieleho dňa. Okoloidúci muž náhodne uvidel zdanlivo jasnú vec: Nikolasa ako si do auta nakladá nahú a zviazanú ženu. Prirodzene, okamžite reagoval vytočením z amerických filmov notoricky známeho 911. Vo sne mu nenapadlo,

že sa jedná o nevinné amatérske sado-maso.

Popravde, ak by mu to aj bolo napadlo, sotva od rozumného človeka čakať, že podobné dianie odignoruje.

Tamojšia polícia na podnet svedka okamžite konala a začala prehľadávať blízke okolie. Netrvalo dlho, podľa údajov na lokálnych webstránkach iba cca dvadsať minút, kým muži zákona inkriminovaný voz našli. So zbraňami v rukách vyzvali Nikolasa, aby vystúpil z auta a ukázal im obsah kufra.

Muž sa bránil tým, že ide o absolútne legálnu valentínsku zábavu zamilovaného páru.

Že prevádzajú neškodné amatérske sado-maso,

že celý zásah polície je nepatričný a zbytočný, že ide vlastne o omyl.

Aj zviazaná nahá žena v kufri okamžite potvrdila, že ide iba o nevinnú sexuálnu zábavu s jej priateľom. Policajtom však do smiechu vôbec nebolo. Hoci sa pomerne rýchlo uistili, že naozaj nejde o únos, znásilnenie či potenciálne niečo ešte vážnejšie, Nikolasa aj so Stephanie zatkli za výtržníctvo. Našťastie, sexuchtivú dvojicu, ktorá si chcela užiť sviatok zaľúbených naozaj netradičným spôsobom, ešte v ten deň prepustili na slobodu.

Možno nabudúce už dá k Valentínovi Stephanie svojmu priateľovi iba intímne holenie v tvare srdiečka. A nie podobne divoké a reálne pôsobiace amatérske sado-maso.

Do žiadnej podobnej krajnosti zábava, vďakabohu, nezašla v prípade (slovenskej) kamarátky editora tohto blogu. Tá so svojím ženatým

milencom realizovala rovnaké amatérske sado-maso,

Amatérske sado-maso sa môže zaujímavo zvrhnúť aj v Bratislave!

ktoré odštartovali v garáži bytového domu na Bajkalskej ulici v našom hlavnom meste. Práve tam dotyčný na účely sexuálnych radovánok vzal do prenájmu štandardný byt cez booking. Rozdiel bol snáď len v tom, že svoju partnerku nenakladal do kufra veľkého bmw nahú, ale “iba” spútanú. (Na ilustračnom obrázku vľavo je detailný náhľad na titulný záber. Na ňom presvedčivo vidíš – keďže hore to pre tiene a čiernobielu úpravu nevidno s úplnou istotou – že slovenská modelka Leia, o ktorej sa viac dozvieš v závere textu, rada provokuje nahotou na verejne prístupných miestach. Záber je z bratislavského Lakeside Parku pri jazere Kuchajda.)

Dokážeš si predstaviť, čo by na

zviazané dievča v kufri povedala slovenská polícia?

Niektoré veci prosto nevysvetlíš. A to ani v Bratislave, kde sa toho na Slovensku deje v tomto kontexte asi najviac. Keď aj stále zúfalo a konzervatívne málo.


Na titulnej fotografii je reálna slovenská amatérska modelka Leia. Mnohé destinácie či lokácie, na ktorých ju uvidíš, určite poznáš. Autorom fotografie je admin webu Andy Morávek. Ten netvrdí, že by produkoval skutočnú fototvorbu – podľa vlastných slov skôr “iba loví zaujímavé pohľady”.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *