Výpadok českých sexprivátov je nočnou morou tamojších kurvičiek
Sexbiznis

Česká sex scéna aktuálne: oči kurvičiek v smútku. Nuda, plač, zúfalstvo a beznádej

Vieš, aký zvuk je aktuálne najčastejšie počuť na českých sexprivátoch? Žiaľ, nie sú to vzdychy fejkovo nadržaných kurvičiek. Je to ich plač. Českú sex scénu zachvátilo zúfalstvo najhrubšieho zrna, niekde titulované až “blackoutom” sexbiznisu. A “vďaka” za to patrí jej ešte donedávna najväčšiemu podporovateľovi či priam tvorcovi. Čo spôsobilo výpadok českých sexprivátov?

Minulý týždeň vzala česká polícia do vyšetrovacej väzby Andreja Anastasova. Obvinila ho nielen z kupliarstva, čo by v tomto prípade bolo, paradoxne, zrejme tým najmiernejším (údajne) spáchaným trestným činom. Česká tlač informuje o vydieraní a vyhrážaní sa profesionálkam. Bývalý novinár je totiž majiteľom celého balíka najsilnejších a teda najviac navštevovaných katalógov sexpracovníčok u našich západných susedov: sex.cz, escort.cz, agama-seznamka.cz či pervers.cz.

A výpadok českých sexprivátov spôsobilo vypnutie

práve týchto stránok. Bezmála 150 tisíc návštevníkov mesačne (!) v tejto chvíli takmer nemá kde získať číslo na svoju obľúbenú českú prostitútku či sexprivát. * To je katastrofa, samozrejme a nikto by sa nedivil, ak by u našich bývalých bratov prudko vzrástla sledovanosť obľúbeného porna. Je to nepríjemná stránka veci, no riešiteľná.

* Ver nám, ak s tým ako muž náhodou skutočne nemáš reálnu skúsenosť: číslo na svoju favorizovanú kurvičku nemáš uložené v mobile. To prosto nechceš.

Stále je to však ten menší

problém, ktorý výpadok českých sexprivátov priniesol.

Podstatne väčším problémom je ohrozené živobytie českých profesionálok. Vži sa do ich kože: jedného krásneho rána sa zobudíš a tešíš sa na korunky (Česi neprijali euro, ako je dobre známe) zo zlatých českých ručičiek. No tvoj pracovný mobil akosi nezvoní. Žiaľ, to sa niekedy prosto stáva. Keď to však už trvá hodiny, poťažmo celé dni, chtiac-nechtiac začneš pátrať, čo sa mohlo stať. Či sa snáď nárazovo dovalilo také množstvo (lacnejších) ukrajinských prostitútok, že pre teba už žiadna česká mrdka nezvýšila…

Otvoríš niektorý vlastný profil a zistíš, že tvoja inzercia na stránkach, kde ju denne videli celé tisícky očí, jednoducho neexistuje. “Seznamovaním” * sa dopátraš k info, čo sa stalo. Uvedomíš si, že ide o stav, ktorý môže trvať nie týždne či mesiace, ale potenciálne až roky. A skús sa v tej chvíli nerozplakať alebo nevytrhať si vlasy… Preto ten plač pre výpadok českých sexprivátov z úvodu blogu.

* V ČR funguje fenomén, ktorý má málokde vo svete obdobu. Tam sa negoogli, pretože na rozdiel od väčšiny zvyšku sveta hlavným vyhľadávačom je u nich seznam.cz. Niežeby na tom bolo niečo zlé, prirodzene. Je to zo strany redakcie iba konštatovanie.

Mimochodom, aby bolo jasné: za kupliarstvo podľa našich info nie je možné považovať samotné prevádzkovanie katalógu prostitútok. To bolo prinajmenšom postojom či názorom sudcu, ktorý

za tento trestný čin stíhal kedysi aj autora tohto textu.

Ako presne sa mal teda “koristenia zo sprostredkovania sexuálnych služieb” dopustiť Anastasov, nevieme. Podstatne závažnejšími sa javia obvinenia zo zmieneného vyhrážania sa a vydierania. Malo k nemu vraj dochádzať v prípadoch, kedy česká prostitútka chcela skončiť s inzerciou – platenou, prirodzene – na webe/weboch z Anastasovej databázy. A to údajne aj v prípadoch, kedy jej prvoplánovo nešlo o presun inzercie ku konkurencii, ale o úplné ukončenie kariéry v sexbiznise.

Ako napokon výpadok českých sexprivátov dopadne,

ukáže čas. Vyšetrovanie podobného prípadu môže trvať pekelne dlho. Prinajmenšom z pohľadu obvineného sediaceho vo vyšetrovačke. No aj z hľadiska ostatných postihnutých. Medzi tých patrí v tejto situácii prakticky kompletná česká sex scéna (nepíšeme o porne): klienti kurvičiek aj profesionálky samotné. Zostalo im iba veľmi málo možností, kde sa navzájom nájsť.

O tom, ako mnohým z nich pomohla “Radodajka” (známa u nás najmä vďaka jej rovnomennej knihe) ako spolutvorkyňa istého slovenského katalógu prostitútok, píše admin tohto webu v inom blogu.


Na titulnej fotografii je reálna slovenská amatérska modelka Leia. Mnohé destinácie či lokácie, na ktorých ju uvidíš, určite poznáš. Autorom fotografie je admin webu Andy Morávek. Ten netvrdí, že by produkoval skutočnú fototvorbu – podľa vlastných slov skôr “iba loví zaujímavé pohľady”.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *