Sex ako s priateľkou a čo presne to znamená
Sexbiznis

“Girl-Friend-Experience” čiže sex ako s priateľkou – a prečo ho nerobia kurvičky

Pojem a služba GFE * ako taká je ďalšou z noviniek, ktoré sú na slovenskom trhu vecou ešte stále pomerne neznámou. Napriek faktu, že v “západnom svete”, do ktorého rátame aj susednú Viedeň, je táto služba známou a ponúkanou už dobré dve desaťročia. Web profesionálky je inovátorom v oblasti informovanosti o erotike a profesionálnom sexe u nás. Preto prinášame pre našich návštevníkov info (aj) o tejto novinke. (Pôvodne publikované 16. 12. 2019)

* GFE je skratkou pre “Girl-Friend-Experience” čiže doslova “zážitok ako s priateľkou. “Výnimočne sa používa aj výraz “Girl-Friend-Sex” (“sex ako s priateľkou”) so skratkou GFS. Používať v texte však budeme to zaužívanejšie a známejšie GFE.

Službu “sex ako s priateľkou” netreba zdĺhavo opisovať

Jej podstata je vlastne úplne jasná zo samotného názvu. Žiaľ, nielen klienti a zákazníci sexuálnych služieb na Slovensku ju reálne nijako zvlášť nepoznajú. Podstate služby sex ako s priateľkou nerozumejú v skutočnosti ani profesionálne prostitútky ako ich poskytovateľky. Služba sex ako s priateľkou prišla z anglosaských oblastí. A pod jej označením sa skutočne skrýva presne to, čo v preklade znamená.

Profesionálka môže tvrdiť, že poskytuje sex ako s priateľkou

vo chvíli, keď za adekvátnu odmenu akceptuje bez akýchkoľvek výhrad všetky nasledovné služby, resp. praktiky:

  • čo najprirodzenejšie (jazýčkové, ergo tzv. francúzske) bozkávanie;
  • orálny sex na jej strane, teda lízanie pičky vrátane lízania análu;
  • prstovanie vagíny plus aspoň jedným či dvoma prstami aj análu;
  • orálny sex u muža (fajka) bez kondómu;
  • sex bez ochrany súčasťou služby sex ako s priateľkou byť MÔŽE, ale určite NEMUSÍ;
  • určite však musí byť striedanie a vôbec využívanie všetkých možných polôh prakticky bez obmedzenia.

Ak máš v tejto chvíli dojem, že ten posledný vyššie uvedený bod je zmienený zbytočne, pretože niečo podobné je predsa pre každú kurvu samozrejmosťou… Tak zjavne navštevuješ sexpriváty na Slovensku iba výnimočne, poťažmo vôbec.

V ktorejkoľvek z vymenovaných oblastí každé čo len

trocha väčšie obmedzenie ruší poskytnutie sexu

ako s vlastnou partnerkou. A teda podstatu služby GFE ako takej. Nahrádza ho štandardným sexom za peniaze s prostitútkou.

Samozrejme, ani omylom neplatí, že ak chce slečna poskytovať GFE, musí ho poskytnúť úplne každému. Je bežnou praxou, že takýto sex je len možnosťou. O jeho poskytnutí konkrétnemu klientovi rozhodujú sympatie, dôvera, stupeň vzájomného poznania sa kurvičky a zákazníka. Tiež stupeň otvorenosti a úprimnosti voči sebe atď. Ak niektorá inzerentka na nejakom portáli označí túto možnosť vo svojom profile, v žiadnom prípade nemôže byť zákazníkom

ani najmenej nútená do poskytnutia GFE/GFS.

Akýkoľvek nátlak či prehováranie do GFE ide vlastne proti podstate a významu tejto služby. Na to, aby bol sex ako s priateľkou poskytnutý skutočne na úrovni a aby mal klient naozaj pocit zo sexu takmer akoby bol so svojou partnerkou či manželkou (myslené iba v tom pozitívnom zmysle, samozrejme), musí mu ho prostitútka poskytnúť aspoň trocha s radosťou či aspoň vyslovene v pohode. Inak nejde o Girlfriend Experience v jeho pravom význame.

Najmä mnohé študentky, dievčatá a mladučké ženy poskytujú samostatne (a majú to aj jasne vyznačené vo svojich profiloch) všetky alebo takmer všetky služby a praktiky,

ktoré sex ako s priateľkou technicky vzaté tvoria.

Napriek tomu si GFE priamo nevyznačujú. Niektoré možno iba preto, že tomuto označeniu prosto úplne nerozumejú. Väčšina však preto, lebo žiadna z praktík GFE sama osebe im na jednej strane nie je proti srsti. No na strane druhej, nie sú pri žiadnom klientovi schopné natoľko sa uvoľniť a odviazať, aby mohli o sebe

tvrdiť, že poskytujú reálny sex ako s priateľkou.

Za túto korektnosť im na jednej strane treba byť vďačný. Na strane druhej ale nezaškodí spýtať sa na to pri opakovanej návšteve u slečny. Pretože možno práve ty budeš prvý či jediný, kto Girlfriend Experience od dotyčnej dostane.

Sex ako s priateľkou je v istom zmysle filozofiou

či skôr postojom. Vo svojej hlbokej podstate je to viac než “iba” zaplatiteľná služba či praktika. Preto spravidla nie je možné za niečo takéto stanoviť pevnú cenu. Samozrejme, dohodnúť si s profesionálkou poplatok za hodinu GFE/GFS, resp. príplatok za všetky služby spolu, ktoré sex ako s priateľkou obsahuje, určite možné je.

Reálny sex ako s priateľkou je za peniaze častejšie ako na sexpriváte možné dostať napr. od niektorých (nie všetkých) amatérskych modeliek. Pri filmovaní domáceho amatérskeho porna s nimi. Na rozdiel od (bežných) prostitútok, práve tieto modelky vnímajú sex pred kamerou bez akýchkoľvek obmedzení a zábran ako samozrejmosť.

O reálnom GFE zážitku z mojej vlastnej profesionálnej minulosti píšem aj v jednom z príbehov v mojej e-knihe “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky”. Opisujem ho do najmenších detailov, samozrejme. Ako aj mnohé iné zaujímavé sexuálne dobrodružstvá, ktoré som za roky môjho fungovania ako prostitútka zažila.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *