Sex ako s priateľkou a čo presne to znamená
Sexbiznis

„Girl-Friend-Experience“ čiže sex ako s priateľkou – a prečo ho nerobia kurvičky

Pojem a služba GFS * ako taká (skratka pre „Girl-Friend Sex“ čiže „sex ako s priateľkou“) je ďalšou z noviniek, ktoré sú na slovenskom trhu vecou ešte stále pomerne neznámou. Avšak web profesionálky je inovátorom v oblasti erotiky a profesionálneho sexu u nás. Preto prinášame pre našich návštevníkov info (aj) o tejto novinke. (Aktualizované 03. 11. 2021)

* Používa sa aj výraz „Girl-Friend Experience“ („zážitok ako s priateľkou“) so skratkou GFE.

Službu „sex ako s priateľkou“ netreba zdĺhavo opisovať

Lenže nielen klienti a zákazníci sexuálnych služieb na Slovensku ho nijako zvlášť nepoznajú. A vlastne ani profesionálne prostitútky ako ich poskytovateľky. „Sex ako s priateľkou“ prišiel (ako inak) z USA. Pod týmto výrazom sa skutočne skrýva presne to, čo v preklade znamená.

Profesionálka môže tvrdiť, že poskytuje GirlFriendSex vtedy, keď akceptuje bez akýchkoľvek výhrad nasledovné služby, resp. praktiky:

  • čo najprirodzenejšie (francúzske) bozkávanie;
  • orálny sex na jej strane, teda lízanie jej pičky vrátane lízania análu;
  • prstovanie jej šušky plus aspoň jedným či dvoma prstami aj análu;
  • orálny sex u muža (fajka) bez kondómu;
  • sex bez ochrany byť MÔŽE, ale určite NEMUSÍ;
  • určite však musí byť striedanie a vôbec využívanie všetkých možných polôh prakticky bez obmedzenia. (A ak máš v tejto chvíli dojem, že ten posledný bod je uvedený zbytočne, pretože niečo podobné je predsa pre každú kurvu samozrejmosťou… Tak zjavne navštevuješ sexpriváty na Slovensku iba výnimočne, poťažmo vôbec.)

V ktorejkoľvek z vymenovaných oblastí každé čo len

trocha väčšie obmedzenie ruší poskytnutie sexu

ako s priateľkou. A nahrádza ho štandardným sexom za peniaze s prostitútkou.

Samozrejme, ani omylom neplatí, že ak chce slečna poskytovať GFS, musí ho poskytnúť úplne každému. Je bežnou praxou, že takýto sex je len možnosťou. O jeho poskytnutí konkrétnemu klientovi rozhodujú sympatie, dôvera, stupeň vzájomného poznania sa kurvičky a zákazníka. Tiež stupeň otvorenosti a úprimnosti voči sebe atď. Ak niektorá inzerentka na nejakom portáli označí túto možnosť vo svojom profile, v žiadnom prípade nemôže byť zákazníkom

ani najmenej nútená do poskytnutia GFS/GFE.

Akýkoľvek nátlak či prehováranie do GFS ide vlastne proti podstate a významu tejto služby. Na to, aby bol sex ako s priateľkou poskytnutý skutočne na úrovni a aby mal klient naozaj pocit zo sexu takmer akoby bol so svojou partnerkou či manželkou (myslené iba v tom pozitívnom zmysle, samozrejme), musí mu ho prostitútka poskytnúť aspoň trocha s radosťou či aspoň vyslovene v pohode. Ináč nejde o GirlFriendSex v jeho pravom význame.

Mnohé nadržané študentky, dievčatá a ženy poskytujú samostatne (a majú to aj jasne vyznačené vo svojich profiloch) všetky alebo takmer všetky

služby a praktiky, ktoré sex ako s priateľkou vlastne tvoria.

Napriek tomu si GFS priamo nevyznačujú. Niektoré možno iba preto, že tomuto označeniu prosto úplne nerozumejú. Väčšina však preto, lebo žiadna z praktík GFS sama osebe im nie je proti srsti. No napriek tomu nie sú pri žiadnom klientovi schopné natoľko sa uvoľniť a odviazať, aby mohli o sebe

tvrdiť, že poskytujú reálny sex ako s priateľkou.

Za túto korektnosť im na jednej strane treba byť vďačný. Na strane druhej ale nezaškodí spýtať sa na to pri opakovanej návšteve u slečny. Pretože možno práve ty budeš prvý či jediný, kto GirlFriendSex od dotyčnej dostane.

Sex ako s priateľkou je v istom zmysle filozofia, postoj

Nie je to vo svojej podstate služba či praktika. Preto spravidla ani nie je možné za niečo takéto stanoviť pevnú cenu. Samozrejme, dohodnúť si s profesionálkou poplatok za hodinu GFS/GFE resp. príplatok za všetky služby spolu, ktoré sex ako s priateľkou obsahuje, určite možné je.

O reálnom GFE-zážitku z mojej profesionálnej minulosti píšem aj v jednom z príbehov v mojej e-knihe „Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Opisujem ho do najmenších detailov, samozrejme. Ako aj mnohé iné zaujímavé sexuálne dobrodružstvá, ktoré som za roky môjho fungovania ako prostitútka zažila.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy „Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky„. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *