Bude kontaktný byt ako náhrada sexprivátu revolúciou v sexslužbách na Slovensku?
Sexbiznis

Kontaktný byt – príde konečne k poriadnej zmene v sex službách?!

Relatívna novinka v slovenskom sexbiznise, o ktorej už sa hovorí aj v Črepinách s hviezdičkou na tv Joj. Nahradí koncept nazvaný „kontaktný byt“, známy napr. aj zo susednej Viedne, doterajšie klasické sexpriváty? Budeme za sexuálne služby platiť menej a pritom dievčatá budú odvádzať poctivejšiu prácu? Pretože im bude zostávať vyšší podiel z našich platieb?!

Rozdiel je jednoduchý a každý z nás, kto čo len raz navštívil štandardný erotický privát, ho rýchlo pochopí.

V čom je kontaktný byt lepšou alternatívou?

Na priváte v Bratislave zaplatíš za hodinovú kompletku okolo € 70. Ak je podiel pre dievča € 30 či nebodaj dokonca € 35, ide o veľmi korektný privát pod vedením férového prevádzkovateľa. (Osobne viem o prípadoch, kedy prostitútka dostala ešte menej s odôvodnením, že zvyšok si má napr. sama vyúčtovať zvyšok na príplatkových službách a tým si svoj zárobok navýšiť…)

Musíš uznať:

akú službu už len poskytne baba, ktorá dostane 30 éčiek

za to, že mi najprv 10 minút fajčí vtáka, potom ju nechám na sebe 15 minút jazdiť a nakoniec ju tvrdo a bez ohľadu na to, ako hlboko ho do nej vrážam, nabúcham odzadu. Prípadne sa jej za 10-eurový príplatok chcem urobiť do hrdla…

Kontaktný byt – to je výrazne iná situácia

Kontaktný byt funguje tak, že kurvička platí pevný paušál za kvázi prenájom izby či celého bytu. No a má len dve starosti. Za prvé, zarobiť dosť na tento nájom a za druhé, urobiť si toľko tzv. izieb – teda odšťaviť toľko vtákov – koľko len ona sama uzná za vhodné a na koľkých má práve v ten deň náladu.

A že ju dnes nemá na nič iné než na pozeranie Dr. Housa či na čumenie z okna na pomaly padajúci sneh? Keď ide o kontaktný byt, je to výhradne jej vec. Žiadny pasák jej do toho nekibicuje a do ničoho ju nenúti. A ak je už štvrtok a slečna už tento týždeň svojich povedzme € 300 na prenájom a ďalších € 300 na stravu a rôzne blbosti zarobila (lebo takúto spotrebu tieto dievčatá majú bežne), nemusí sa ani pohnúť z postele. A nikto jej na tom nemá čo vyčítať. Na rozdiel od sexprivátu, samozrejme.

Na kontaktnom byte je to totiž len a len jej problém

Je potom úplne jasné, aké služby asi môžem očakávať od niekoho, komu zostáva celých mojich € 70 v plnej výške a kto z nich platí iba bežné výdaje (lebo veď všetci platíme nájom, len možno v rôznej výške). No a aké môžem očakávať od toho, komu z mojej platby zostane v skutočnosti horko ťažko polovica.

Čo všetko prostitútka

v paušále za kontaktný byt od jeho prevádzkovateľa dostáva,

to už je otázka trhu. Od niekoho možno len holú izbu s posteľou na súloženie, od iného určite kompletné služby od zabezpečenia inzercie (nejaká možno bude niekde už aj v cene), cez nafotenie prezentačných fotiek na potreby propagácie, až po zháňanie najlepšej veľkoobchodnej ceny za kondómy. To v prípade, že sa dotyčný majiteľ bude vedieť pohybovať aj v tejto oblasti a bude to šikovný obchodník.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy „Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky„. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.