Bude kontaktný byt ako náhrada sexprivátu revolúciou v sexslužbách na Slovensku?
Sexbiznis

Kontaktné byty (by) mali priniesť citeľné kladné zmeny v prístupe sexpracovníčok

Relatívna novinka v slovenskom sexbiznise (cca od roku 2015). O ktorej už sa hovorí aj v Črepinách s hviezdičkou na tv joj. Nahradí koncept nazvaný “kontaktný byt”, známy napr. aj zo susednej Viedne, doterajšie klasické sexpriváty? Budeš za sexuálne služby platiť menej, pričom kurvičky budú – paradoxne a dokonca rady – odvádzať poctivejšiu prácu? Nakoľko im bude zostávať citeľne vyšší podiel z tvojich platieb?! (Pôvodne publikované 30. 12. 2019)

Rozdiel je jednoduchý a jasný. Ak si čo len raz navštívil štandardný sexprivát, rýchlo ho pochopíš.

V čom je teda kontaktný byt lepšou alternatívou?

Na sexpriváte v Bratislave zaplatíš za hodinovú kompletku okolo € 80. Ak je podiel pre dievča € 40 či nebodaj dokonca € 45, ide o veľmi korektný privát pod vedením férového prevádzkovateľa. (Osobne viem o prípadoch, kedy prostitútka dostala ešte menej. A to s odôvodnením, že zvyšok si má sama vyúčtovať napr. na príplatkových službách. A tým si navýšiť zárobok bez vytvárania starostí a nákladov privátu…)

Uvažuj s nami.

Akú službu už len poskytne baba, ktorá dostane € 40?

Za to, že ti najprv 10 minút fajčí vtáka. Potom ju necháš na sebe 15 minút jazdiť. Nakoniec ju tvrdo a bez ohľadu na to, ako hlboko ho do nej vrážaš, nabúchaš odzadu. Prípadne sa jej za 10-eurový príplatok chceš ešte aj urobiť (hlboko) do hrdla…

Kontaktný byt – to je výrazne iná situácia

Kontaktný byt funguje tak, že kurvička platí pevný paušál technicky vzaté za prenájom izby či celého bytu. No a má len dve starosti. Po prvé, zarobiť dosť na tento nájom. A po druhé, urobiť si toľko tzv. izieb – teda odšťaviť toľko vtákov – koľko len ona sama uzná za vhodné. Na koľkých má práve v ten deň náladu.

A že ju dnes nemá na nič iné než na pozeranie “Hry o tróny” či na čumenie z okna na pomaly padajúci sneh?

Keď ide o kontaktný byt, je to výhradne jej vec. Žiadny pasák jej do toho nekibicuje a do ničoho ju nenúti. A ak je už štvrtok a slečna už tento týždeň svojich povedzme € 300 na prenájom a ďalších € 300 na stravu a rôzne blbosti zarobila (lebo takúto spotrebu tieto dievčatá majú bežne), nemusí sa ani pohnúť z postele.

A nikto jej nemá čo vyčítať. Na rozdiel od sexprivátu, samozrejme.

Na kontaktnom byte je to totiž len a len jej problém

Je potom úplne jasné, že môžem sex ako s priateľkou očakávať skôr od niekoho, komu zostáva celých mojich napr. € 80 v plnej výške. Kto z nich platí iba bežné výdaje. (Lebo veď nejaký ten nájom platíme všetci.) Než od toho, komu z mojej platby zostane v skutočnosti horko-ťažko polovica.

Čo všetko

prostitútka v paušále za kontaktný byt dostáva

od jeho prevádzkovateľa, to už je otázkou trhu. Niekto poskytne možno len holú izbu s posteľou na súloženie, od iného sa dočká kompletných služieb:

  • Od zabezpečenia inzercie (nejaká možno bude niekde už aj v cene).
  • Cez nafotenie prezentačných fotiek na potreby propagácie.
  • Možno až po zháňanie najlepšej veľkoobchodnej ceny za kondómy. To v prípade, že sa dotyčný majiteľ bude vedieť pohybovať aj v tejto oblasti a bude to šikovný obchodník.

Koncept pomenovaný “kontaktný byt” priniesol

na Slovensko admin tohto webu, Andy Morávek. On ako prvý prevádzkoval kontaktný byt v jeho vlastnom byte v bratislavskom bytovom komplexe “Koloseo”. (Fungovala v ňom najmä v brandži doslova legendárna “Barbie”, vlastným menom Monika. Klienti ju milovali a hrnuli sa za ňou.) Tiež ako prvý – a dlho jediný – o tomto systéme písal a propagoval ho. V kontexte jeho nepomerne väčšej finančnej aj takej akoby životnej výhodnosti pre nás, profesionálky.

Poznámka admina: vyššie uvedený text je tu s mojím vedomím a súhlasom. Do bodky sedí.


Autorka tohto blogu je zároveň autorkou medzičasom veľmi známej a síce pomerne kontroverznej, no obrovsky úspešnej knihy “Radodajka – reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky“. Za úplne najlepšiu cenu je možné kúpiť si knihu či už v tlačenej forme alebo ako ako e-verziu (a to aj na okamžité stiahnutie) priamo na jej vlastnej webstránke.

Bývalá profesionálna modelka aktov a ostrej erotiky. Bývalá aktérka pornofilmov vrátane drsného gang-bangu s viacerými chlapmi. Hlavne však bývalá profesionálna prostitútka a tiež milenka nespočetného množstva chlapov. Dnes už "iba" autorka sexuálnej poradne a blogov o sexbiznise a erotickom priemysle na Slovensku. Tiež aktérka už "len" domáceho, amatérskeho porna. Najmä však autorka knihy "Radodajka - reálne príbehy skutočnej slovenskej prostitútky", plnej poviedok reálne, detailne a absolútne bez cenzúry zachytávajúcich šialený súkromný aj profesionálny sexuálny život. Viac na Radodajka.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *