Zväčšený klitoris, hypertrofia: mýtus či realita, problém alebo prednosť. Ako to získať?!
Bulvárna erotika

Zväčšený klitoris = medicínsky problém? Či naopak, úžasná pridaná hodnota?!

Kamarátky si medzi sebou hovoria všetko. Údajne až 75 % našej konverzácie tvorí téma sexuality, ženských problémov či dokonca rôznych príznakov pohlavných chorôb (my štetky neverné…). Medicína zväčšený klitoris čiže hypertrofiu (tiež clitoral hypertrophy, clitoromegaly) považuje za abnormálny jav, za ktorým hľadá hormonálne príčiny.

Hypertrofia klitorisu sa často objavuje u žien s PCOS (polycystické vaječníky), u ktorých je známe, že trpia nadbytkom mužských hormónov. Sprievodnými symptómami tejto poruchy sú aj ochlpenie tváre, príbytok na váhe či nadmerné potenie, dokonca aj hrubý hlas.

Vieš však, že

zväčšený klitoris je vraj možné docieliť aj umelo

za pomoci rôznych výživových doplnkov? A to údajne * bez najmenšieho rizika navodenia nechcenej hormonálnej nerovnováhy? Ja som tomu tiež zo začiatku veriť nechcela. Jedna z mojich kamošiek sa mi zdôverila aj s takouto informáciou, ktorá by koniec-koncov vôbec nemusela byť tabu. Po položení otázky – v sprche v posilňovni – ako k tak veľkému klitorisu úspešne dospela, bola jej odpoveď jednoznačná: vitamíny! Pomocou vitamínov a špeciálnej diéty si svoj klitoris zväčšila 5-násobne a je s tým (s ním) nadmieru spokojná.

* Nie sme medicínskou poradňou ergo nič podobné negarantujeme…

Ako som totiž naznačila v nadpise blogu: ja osobne na

zväčšený klitoris nazerám ako na väčšiu plochu

nervových zakončení prístupných dotykom. Nepopieram fakt, že sama dráždec zväčšený nemám. Nie som dostatočne trpezlivá a nemám potrebnú disciplínu na to, aby som dostatočne dlhodobo dodržiavala uvedený “postup”. Ja sa radšej venujem vychutnávaniu a tréningu análneho sexu.

S ohľadom na to, že kamoška sa aktívne venuje fitness a to dokonca ako trénerka, má bohaté znalosti a skúsenosti z oblasti výživy. Doplnok výživy nazývaný všeobecne gainer má za následok rast svalstva. Čiastočne sa však podieľa aj na hormonálnych zmenách v tele, čoho výsledkom je rýchlejšie a efektívnejšie naberanie objemu. Táto možnosť, žiaľ, pre ženy zo zdravotného hľadiska nie je vhodná. Ak ale túžiš po objeme dráždca a chceš

zväčšený klitoris dosiahnuť zdravou, prírodnou alternatívou

a to čo najskôr, čítaj ďalej.

Moja trénerka odporúča v prvom rade zamerať sa na rysovaciu diétu. Preto dávam do pozornosti tento zoznam, ktorý je potrebné dodržať pri plnení cieľa, ktorým je (obrovský) zväčšený klitoris a s ním pomerne automaticky a logicky spojené (zväčšené) množstvo rozkoše.

  • Uprav si životný štýl od základu: vyraď z jedálnička sladkosti a alkohol, ktorý obsahuje skryté cukry, čo by tvoju snahu určite nezefektívnilo.
  • Zdravo sa stravuj, na vyššie spomínaný gainer zabudni.
  • Športuj – nauč tvoje telo pravidelnému cvičeniu, za čo sa ti neskôr odmení gigantickým klitorisom. Snaž sa všetok nadbytočný tuk premeniť na energiu, z ktorej budeš čerpať a naberať na nadpriemernosti dráždca.

Zároveň však nezabúdaj na rôzne vitamínové a iné doplnky, ktoré ti pomôžu vidieť výsledky skôr.

Na odporúčanie fitness trénerky dávam do pozornosti

napríklad Vitex jahňací, ktorý je voľnopredajný. Mnoho žien má skúsenosti s Agnucastonom.

Tieto doplnky spravidla zároveň pomáhajú odstraňovať PMS (napätie v prsníkoch, bolesti v podbrušku) či bolestivé kŕče pri menštruácii. Pri dlhodobom užívaní vraj dokonca účinne odstraňujú cysty na vaječníkoch a upravujú menštruačný cyklus. V spojení s rysovacou diétou robia zázraky a blahodarne pôsobia aj na (zväčšený) klitoris.

Týmito spôsobmi “vydupaný” zväčšený klitoris by so sebou nemal niesť vedľajšie, výrazne nepriaznivé efekty ako napr. atrofiu ženských pohlavných znakov (najmä pŕs) či poruchy menštruačného cyklu poťažmo až neplodnosť. Avšak opakujem: nemám medicínske vzdelanie a toto nie je odborná vedecká poradňa.

Na záver by som sa rada podelila s vlastnou skúsenosťou

Počul/a si už o Yoni vajíčku? “Yoni” v preklade znamená panva. Yoni vajíčko je hladké a vyrobené napr. z polodrahokamov tak, aby ľahko vkĺzlo do vagíny. Každý kameň je známy svojimi špecifickými liečiteľskými schopnosťami. Vzhľadom k tomu, že nejde o duté vajíčka, je ich použitie – najmä pre začiatočníčky – z dôvodu ich citeľne vyššej hmotnosti dosť náročné. Preto je však jeho zmyslom.

Vajíčko Yoni slúži na celkové posilnenie svalov

panvového dna, čo pomáha v týchto všetkých smeroch:

  • intenzívnejší orgazmus;
  • prekrvenie pohlavných orgánov;
  • jednoduchší pôrod;
  • menšia bolestivosť pri menštruácii;
  • stála vlhkosť aj u starších žien.

K rysovacej diéte a užívaniu vitamínových preparátov určite vrelo odporúčam aj základné cviky s Yoni vajíčkom. Pretože zväčšený klitoris a navyše aj poriadne prekrvený – to len musí byť bomba! Viac na túto tému čoskoro v samostatnom blogu.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *