Análny sex a čo ťa o ňom môže naučiť zvrhlá 20-ročná študentka
Poradňa pre ženy a páry

Čo si myslíš: môžeš sa od 20-ročnej žabky priučiť niečomu o análnom sexe?

Mala som 17, keď ma môj priateľ poprosil o análny sex. A pretože som ho milovala, súhlasila som. Po dočítaní pár tipov sme sa pustili do toho. Ale hneď ako do mňa vstúpil, poprosila som ho, aby nepokračoval. Proste som to nemohla urobiť. Bolí to. Asi som na to ešte moc mladá.

O dva roky neskôr, keď som dosiahla 19 a randila s 29-ročným chlapom, prišlo to znova. Po roku skúšaní hocakých polôh z kámasútry ako napr. britva, ryby či sane som bola unesená, čo tento starší chlap dokáže s jeho jazykom, telom a rukami. Jedno ráno

prišla otázka, či by sme neskúsili análny sex.

Spomenula som si na môj prvý zážitok. Nebolo mi to práve po chuti. „Ale ja viem čo robím. Som v tom dobrý,“ povedal mi. Nemohla som pochopiť jednej veci – prečo preboha by ma mal análny sex viac vzrušiť ako doggie style?

Aj keď som nervózna,

ak je niekto, s kým skúsim análny sex, je to on.

Análny sex a čo ťa o ňom môže naučiť zvrhlá 20-ročná študentka

Prvýkrát, keď sme na to išli, začal normálkou. Obyčajný misionár. Bolo to také dobré ako vždy. Bolo to pomalé a zmyselné, uisťoval sa, že sa sústredí len a len na moje vzrušenie. Potom ma prevrátil a na chvíľu sme mali naozaj tvrdý sex odzadu. Zrazu prestal, chvíľu čakal a vrazil ho do mňa. Do zadku.

Ako predtým – bolelo to, ale povedal mi, aby som dýchala pomaly. Nahol sa dopredu a začal sa so mnou hrať prstami, pomaly zrýchľoval. Bola som čoraz viac uvoľnená a aj som zabudla, kde je. A bez toho, aby som vôbec o tom rozmýšľala, dosiahla som jedného z mojich najlepších orgazmov, taký ten čo cítiš cez celé telo až na tvár. Bolo to úžasné.

Stala som sa závislou na análnom sexe

Nasledujúceho pol roka sme análny sex praktizovali aspoň raz do týždňa. Dostali sme sa do takého rytmu, že sme museli poskúšať aj análnu kamasutru a rôzne polohy.

Keď sa spomenie análny sex, tak nám napadne veľa predsudkov, strach zo stolice alebo nás zovrie úzkosť, že nemáme ani chuť preskúmať danú oblasť. Niekomu to môže prísť blbé či až moc sprosté, mať análny sex tak často – ale myslím si, že vždy to stojí za pokus. Teda určite za viac ako jeden pokus.

Presne ako keď stratíš panenstvo, strata análneho panenstva nie je vždy najkrajšie, ale stojí to za to.

Moje hlavné tipy? Komunikujte pred, počas a po

Keď otvorene hovoríme o tom, čo očakávame, aké sú naše hranice (príklad: dnes len 2 cm a len prstami), pomôže nám to cítiť sa bezpečne a ponoriť sa naplno do zážitku. Pýtaj sa partnera, ako to cíti, čo práve potrebuje, nechaj emócie voľne plynúť. Nekopírujte obľúbené porno a zoberte to veľmi pomaly. Urobte si pohodlie, aby ste sa mohli úplne uvoľniť. Lubrikujte čo najviac. Použiť môžete organický kokosový olej alebo lubrikant na tento účel. Konečník na rozdiel od vagíny nemá a neprodukuje prirodzené zvlhčovanie.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *