Erotický festival 2024 prinesie po 20-ich rokoch na Slovensko zasa zábavu
Bulvárna erotika

Erotický festival 2024 prinesie po 20-ich rokoch na Slovensko skutočnú zábavu!

Február 2024 prinesie na Slovensko podujatie, ktoré tu zúfalo chýbalo rádovo dvadsať rokov. Naposledy v roku 2004 – ak si správne spomíname – sa totiž konalo u nás podujatie typu erotický veľtrh. Na radosť všetkých nás, priaznivcov erotiky a s ňou súvisiacej zábavy, prichádza do Bratislavy “Erotický festival 2024” a to dokonca v spolupráci s adminom tohto webu. (Aktualizované 27. 11. 2023)

Erotický festival 2024 sa v Bratislave uskutoční

v dňoch 22- a 24-ého februára (štvrtok až sobota). A to v priestoroch A4 Studio – Film, TV Studio & Event House na Trnavskej ceste. V tejto chvíli a týmto článkom ešte nechceme propagovať podujatie ako také. Zatiaľ ťa nelákame na jeho návštevu – i keď táto ponuka z existencie textu nepochybne tiež plynie.

Ponúkame ti účasť na akcii erotického charakteru

v zmysle účinkovania, vystúpenia, predvedenie seba a svojich schopností. Avšak aj v kontexte vystavovania, predaja, akéhokoľvek typu marketingu atď., atď. Pokojne aj úplne anonymne.

Hľadáme dievčatá, ženy, páry a možno aj chlapov s exhibicionistickými sklonmi a zmyslom pre zábavu a dobrodružstvo. Tým všetkým ponúkame možnosť vystúpiť a predviesť sa za honorár a za dohodnutých, naplánovaných podmienok a okolností. Príležitosť prezentácie zasa ponúkame podnikom, prevádzkovateľom či výrobcom čohokoľvek súvisiaceho s erotikou, sexom a zábavou. Títo všetci nájdu na akcii s pracovným názvom “Erotický festival 2024” uplatnenie.

Ak si žena so záujmom o Erotický festival 2024

a rada by si čokoľvek predviedla, budú ťa zaujímať nasledovné informácie. Veľtrh, najmä jeho zábavný program, sa bude konať pod záštitou “gurua erotického priemyslu na Slovensku”, sprostredkovateľa Andyho Morávka. Zakladateľa a admina tejto stránky. Ak by si chcela akýmkoľvek spôsobom vystúpiť (aj opakovane) za honorár, neváhaj kontaktovať ho. Všetky podmienky vrátane finančných sú vecou diskusie. Tvoje nápady, návrhy a idei sú očakávané a nesmierne vítané.

Rovnaká výzva platí pre každého, kto má záujem

doslova akýmkoľvek spôsobom a formou participovať

na podujatí s názvom “Erotický festival 2024”. K takmer absolútnej absencii podujatia tohto typu dodáme ešte poslednú poznámku. Fakt je, že pred pár rokmi sa okrem Prahy aj na Slovensku uskutočnilo podujatie pod názvom “Voayer – Výstava skutočných nahých žien”. V celej našej republike však neexistuje nič trvalé alebo aspoň putovné, porovnateľné napr. s galériou sadrových pičiek.

Informácie do tohto blogu budeme priebežne dopĺňať. Ilustračné titulné foto pochádza z archívu autora.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *