Peniaze na kurvy: matematicky aj pragmaticky lepšia investícia než vzťah
Rady a tipy

Tri najsilnejšie argumenty, prečo je lepšie minúť peniaze na kurvy než na frajerku

Napriek extrémnemu boomu technoloģií a internetu, najstaršie remeslo na svete sa stále teší obľube. Bodaj by aj nie. Normálny chlap sa totiž vždy znova a rád ocitne v “zemi zasľúbenej” – ak vieš, čo myslím. Prečo je teda lepšie minúť peniaze na kurvy?

Téma prostitúcie, spoločníčok, eskortov a sexprivátov je veľké tabu, ale je to ako s drogami. Spravidla práve tí, o ktorých by to človek povedal najmenej, v tom lietajú najviac. Častokrát je pre chlapa lepšie, jednoduchšie a

výhodnejšie minúť peniaze na kurvy než na frajerku.

Tu sú 3 hlavné dôvody, resp. fakty, prečo je tomu tak. Najprv však aby bolo jasné… Láska je láska, sex je sex. Nepleťme si pojmy s dojmami. Tento článok je o sexe a nemá nič spoločné s citmi.

  1. Ty si pánom hry – to pri kurve
  2. Neplatíš za sex, ale za odchod – to zasa pri frajerke
  3. Najdrahší je sex zadarmo – to je proste zo života

A rozoberme si to na drobné.

Keď dávaš peniaze na kurvy, ty si pánom hry

Neviem, ako to vnímaš ty, ale podľa mňa je sex v prvom rade zábava. Frajerku musíš častokrát “variť jak šéfkuchár”, kým sa dopracuješ k tomu, čo od nej chceš. Vypočuť si často rôzne “neviem, dnes nie, bolí ma hlava…” a podobné sračky, ktorými ženy nasierajú chlapov už od doby kamennej.

Pri kurvách je to jednoduchšie. Pri štetke si ty absolútnym pánom situácie a nemusíš sa nikomu prispôsobovať. Proste sa zabavíš presne tak, ako ty chceš, so ženou, aká sa ti páči. Vieš si celú “game” režírovať podľa vlastných predstáv.

Kurvu spravidla naserieš, len keď sa jej neplánovane a pre ňu nečakane vystriekaš na tvár.

Frajerke neplatíš za sex – avšak za to, aby odišla

Deväť z desiatich žien, ktoré sa s tebou “normálne” vyspia, od toho niečo čakajú. Sú aj rozhoďnožky, ktoré dávajú len tak na počkanie. Ale väčšina žien sa s mužom vyspí vtedy, keď v tom vidí vidinu vzťahu alebo nejakých iných výhod. Čiže párkrát omočíš a ani nevieš ako, už si chytený v jej pasci.

Ako to hovorieval Charlie v Dva a pol chlapa, zlanárila ťa do svojej perníkovej chalúpky. Rozdiel medzi kurvou a nejakou “wannabe frajerkou” je v tom, že paradoxne tá kurva hrá s tebou otvorenú hru.

Ty si chceš dobre zajazdiť, ona chce dobre zarobiť. Jednoduchá biznis transakcia a win-win situácia pre obe strany. Keď príde happy end, si voľný. Áno, o pár desiatok či stovák ľahší, ale povedzme si otvorene – každá sranda niečo stojí.

Peniaze na kurvy a predražený sex zadarmo

Filmový režisér Woody Allen raz vyhlásil, že najdrahší je sex zadarmo. Ako tak roky bežali a ja som zbieral skúsenosti v erotickej oblasti života, dospel som k názoru, že toto je svätá pravda.

Áno, spoločníčka tiež nie je práve najlacnejšia záležitosť, ale aspoň vieš, za čo platíš. A nestrácaš čas všetkými tými hovadinami okolo, ktoré pri “bežných” ženách jednoducho musíš. Pri bežnej žene chvíľu trvá, kým dostaneš kocúra do trúby.

Je to len

o láske, chémii a nejde o prachy? Ale prosím ťa.

Tá večera tiež nestála málo, ani to kino. Potrebuješ nejaké vínko na deň D, nejakú pozornosť, aby si vyzeral na úrovni. A kým sa takto okolo nej krútiš, utrácaš veľa času a peňazí.

Pre väčšinu ľudí sú čas peniaze, takže na konci dňa matika nepustí… Najdrahší sex je sex zadarmo. Je to podstatne nákladnejšia zábava, než keď dávaš peniaze na kurvy. Stojí totiž aj príliš veľa času, no a finančné náklady tam sú tak či onak. Však si to pri najbližšej príležitosti schválne skús vykalkulovať sám.

"Nadržaný bloger" je alias pre viacerých nadšencov. Tí totiž viac než len radi píšu o témach, nad ktorými sa dá zľahka si pri práci masírovať penis. A dostať za to ešte aj nejaké to €uríčko. Ak máš tiež záujem, pozri si podmienky spolupráce na bit.ly/sexbloger a pokojne sa kedykoľvek ozvi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *