Venušine guľky či guličky - zdravotný zázrak s rozkošnými benefitmi
Rady a tipy

Keď chceš byť lepšou milenkou… a ako nečakaný bonus získaš extatické orgazmy

Venušine guľky, veľmi často úplne nespisovne nazývané “venušine guličky” patria medzi najstaršie erotické pomôcky na Zemi. Neexistuje snáď človek, ktorý by ich nepoznal a žena, ktorá by ich neskúsila. Tieto zázračné guľky si získali ženy už pred niekoľkými storočiami, možno dokonca tisícročiami v Ázii. Už vtedy aj vďaka nim vedeli vzrušené Ázijčanky, čo je to poriadny orgazmus.

Darček od eshopu PinkLover.sk pre čitateľov tohto webu: zľava vo výške 20 % na celý nákup! Inými slovami: pätina ceny každého tovaru dolu po zadaní kódu profesionalky20. Kód zadáš do okienka po otvorení nákupného košíka, keď už v ňom budeš mať všetko, po máš v pláne vyskúšať.

Niekde sú nazývané aj “vaginálnymi guľkami”, čo je názov, ktorý aj totálneho ignoranta a neznalca erotických pomôcok donúti zbystriť pozornosť. A ktorý zároveň vytvorí veľmi jasnú predstavu o ich podstate.

Venušine guľky sú dve hladké guľôčky s priemerom

cca od 2 až do približne 4 cm. Prepojené sú (pružnou) spojkou/šnúrkou a podobne ako menštruačný tampón majú slučku, ktorá slúži na bezpečné vytiahnutie z vagíny. Ich úlohou je spevniť svaly panvového dna a zároveň prispieť k intenzívnejšiemu prežívaniu orgazmu. Okrem toho sú veľmi praktické a je možné vziať si ich takmer kamkoľvek. Nezáleží na tom, či – ako žena, prirodzene – ideš do práce, na prechádzku, do obchodu alebo len tak upratuješ. Nikto o nich nebude vedieť a tajomstvo tvojej túžby po sexe bude ukryté priamo medzi tvojimi nohami.

Kritériami pri výbere venušiných guliek sú najmä veľkosť a materiál, z ktorého sú vyrobené. Prvou hodnotou nie je potrebné zapodievať sa – v podstate súvisí s veľkosťou vagíny. Zaujímavejším je druhý prvok: materiál. V erotických obchodoch sú dostupné modely vyrobené z tvrdeného plastu, latexu, silikónu, kovu, ale aj zo skla. Súčasťou guliek môžu byť aj špeciálne vrúbky a výčnelky, ktoré ťa ešte viac rozdráždia.

S rôznymi materiálmi sa spája aj rôzna hmotnosť guľôčok

Ľahšie (no aj tie luxusnejšie ako napr. sklené) guľky sa používajú najmä na erotickú stimuláciu a sú vhodné pre začiatočníčky. Ťažšie sú určené na posilňovanie a teda spevňovanie panvového svalstva. Vďaka nim sa z teba v posteli môže stať dych berúca dračica, ktorá si dokáže naplno užívať sex a dosahovať orgazmické vrcholy. Všetko je to o tom, ako si dokážeš vycvičiť orgazmus pomocou venušiných guliek.

Ako presne venušine guľky vlastne fungujú

Fungujú na triviálne jednoduchom princípe.

Obe guľky sú duté a v ich vnútri sa nachádza ešte jedna menšia guľôčka z ťažšieho materiálu, ktorá pri najmenšom pohybe naráža na steny svojho obalu, čiže väčšej guľky. Tým dochádza k až neuveriteľne príjemnej vibrácii, ktorá stimuluje vaginálne a okolité svalstvo. Vyvoláva tým pocit vzrušenia a ako skvelý bonus automaticky núti ich podvedomé sťahovanie. Tým ich precvičuje a nevyhnutne spevňuje.

Najúčinnejším tréningom komplexného súboru svalov panvového dna je totiž ich sťahovanie okolo predmetu. V prípade venušiných guľočok sa tvoja pošva sťahmi snaží akoby (no vlastne aj naozaj) udržať guľky vovnútri. Tým automaticky neustále precvičuje svalstvo, ktorým technicky vzaté zadržiavaš moč.

V princípe práve na tomto sú postavené pomerne známe Kegelove cviky. Tie sú odporúčané ako riešenie či prevencia pri ťažkostiach, ktorým sa používaním venušiných guliek dokážeš úspešne vyhnúť.

Zavedenie venušiných guliek do pošvy nie je nič zložité

Vyžaduje to iba minimum praxe. Na začiatok odporúčam vyskúšať si ich nosenie doma, kým si na nich zvykneš. Udržať ich v sebe môže byť zo začiatku ťažšie, ale ak sa budeš riadiť mojím návodom, určite to zvládneš.

  1. Ľahni si na chrbát, rozkroč nohy a pokrč ich v kolenách.
  2. Venušine guľky sa vkladajú postupne jedna po druhej a odporúčam potrieť ich troškou lubrikačného gélu. Vzhľadom na hladký povrch guľôčok skutočne stačí minimum – väčšie množstvo by mohlo spôsobiť vypadnutie guliek napriek všetkej snahe a urputnému sťahovaniu svalstva.
  3. Pomocnú šnúrku nechaj trčať von, prirodzene, aby si venušine guľky neskôr dokázala bez problému vybrať.

Nos ich aspoň 15 minút dva- aj viackrát denne

Po použití ich nezabudni umyť. Teplá voda a mydlo bohato stačia, netrápila by som sa použitím dezinfekčného prostriedku, ako to odporúčajú niektoré návody. Môže potenciálne spôsobiť viac škody než úžitku. Niektoré modely z kvalitných materiálov je možné dokonca vyvariť.

Ženy sú často pri výbere erotických pomôcok ostýchavé a nedokážu sa o nich baviť otvorene. Zvyčajne sa tak pripravujú o skvelé okorenenie sexuálneho života a upadajú do určitého stereotypu. Nebuď tou ženou, pri ktorej sa partner natrápi, kým jeho partnerka konečne dosiahne orgazmus.

Venušine guľky by mala mať doma každá žena

a to hneď z niekoľkých dôvodov.

  • Začneš intenzívnejšie vnímať vzrušenie.
  • Budeš schopná lepšie a viac si užívať sex s partnerom.
  • Dokážeš vedome a cielene ovládať sťahovanie panvových svalov, čím diametrálne zvýšiš nielen svoje, ale aj partnerovo vzrušenie.
  • Nebudeš sa trápiť nepríjemnými menštruačnými bolesťami alebo ich prinajmenšom zmierniš.
  • Zbavíš sa nechceného úniku moču, ktorý trápi mnohé matky po pôrode a mnohé zrelšie/staršie dámy.
  • Tvoje svaly sa po pôrode rýchlejšie zotavia a podstatne skôr si budeš môcť opäť užívať plnohodnotný sex s partnerom.

Ženy majú nevyčerpateľné množstvo otázok týkajúcich sa venušiných guľôčok. Zjavne ich nepochybne lákajú stále viac a viac, čo je skvelé. Rada tie z nich, ktoré dokážem, zodpoviem. Veľmi častou

otázkou je tá, či sa môžu venušine guľky v pošve “stratiť”

tak, že nebude možné vytiahnuť ich von. Odpoveď je úplne jednoduchá: ak ich použiješ aspoň trocha v súlade s mojím návodom, tohto scenára sa nemusíš obávať. Avšak dovolím si podpichnúť: ak by k nehode tohto typu predsa len prišlo, tak administrátor tohto webu, odborník na erotický priemysel Andy Morávek má fascinujúco dlhé, štíhle (a čisto medzi nami aj neskutočne šikovné) prsty. 🙂 *

Kamarátky sa ma zvyknú pýtať na to, či pri pohybe mimo bytu nie je počuť hrkotanie guľôčok. Fakt je, že niečo podobné sa za istých špecifických okolností skutočne môže stať. Avšak jedine v prípade tých najlacnejších modelov venušiných guliek z jednoduchého tvrdeného plastu a pod. Čím drahšie a tým aj kvalitnejšie prevedenie, tým mäkší materiál je použitý na výrobu väčších vonkajších guliek. Takýto materiál (latex, silikón a pod.) dokonale tlmí zvuk vibrovania menšej vnútornej guľôčky. Tiež sa ľahšie čistí a býva z neho odliata aj spojka a očko na vytiahnutie. Čo je zároveň opticky/dizajnovo zaujímavejšie.

Aj keď sú venušine guľky ako slávna erotická pomôcka

určené ženám, neznamená to, že chlapov sa vôbec netýkajú. Skús kúpiť svojej partnerke venušine guľky práve ty (viď ponúkanú zľavu v úvode blogu) a obohať tým váš spoločný sexuálny život. Budeš blahorečiť mne za napísanie a adminovi za publikovanie tohto blogu. Apropo,

niektoré venušine guľky je možné použiť aj priamo pri sexe.

Treba len vopred zvážiť, či po následnom zasunutí penisu budeš ty sama alebo tvoj partner schopný vytiahnuť ich z teba. A tvoj chlap sám usúdi, či sa jeho penis cíti za prítomnosti guľôčok komfortne, či ho (alebo teba) netlačia. Popravde, o niečo vhodnejšie na zásun spolu s falusom sú vibračné vajíčka. O tých možno niekedy nabudúce, možno v ďalšej excelentnej recenzii na erotické pomôcky.

* Dodatok zmieneného editora: … ktorý samoľúbo túto poznámku nezmazal, keďže mu príjemne pohonila ego.


Titulná fotografia je z fototvorby Andyho Morávka, autora tejto webstránky. Slovenka Anastasia je dnes už, žiaľ, bývalou modelkou erotiky. Namiesto jej účtu ťa teda odkážeme na OnlyFans našej favorizovanej pornohviezdy, takisto Slovenky s alias Gia Tvoricceli.

Moje meno ti neprezradím, ved' ani nie je podstatné. Som žena a milujem mužov. To je podstatnejšie. A ako ma môžeš volať v prípade, že ti alias "Skazená blogerka" príde máličko neosobný? Napríklad menom, na ktoré myslíš pri tvojom vyvrcholení. Alebo "Marilyn". Tá najznámejšia v histórii totiž tvrdí, že jej "... nevadí žiť v mužskom svete, pokiaľ v ňom môže(m) byť ženou". Je to na len a len na tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *