Sexting podľa mňa: moje pravidlá, moje skazené hriešne chute, môj svet
Sexting

Sexting… Vzrušuje ma to, baví ma to. Vlhnem z toho. A ty stvrdneš, garantujem

Vítam ťa tu. Vieš, na čo práve myslím popri písaní tohto článku pre teba? Myslím na to, ako by si ma prehol, drsno chytil za boky a naplnil ma. Viem, že miluješ, aký pocit moci ti to nado mnou dáva, aká som z teba mokrá. Bože, ako by som chcela, aby si tu práve teraz bol. Odložila by som notebook zo svojich stehien, rozkročila sa a nechala ti priestor. To je sexting podľa mňa.

Tip redakcie webu profesionalky.sk
Máš rád sexting? Páči sa ti a dráždi ťa táto forma zábavy? Alebo ťa láka skúsiť to, zažiť pocity vzrušenia a uspokojenia, ktoré písanie o sexe a výmena pikantných fotiek spôsobuje? Máš záujem o sexting s GARANTOVANE PRAVOU a REÁLNOU SLOVENKOU? V prípade dostatočného záujmu radi rozbehneme takúto službu. Napíš na sexting@profesionalky.sk.

A moje foto hore je reálne, aby bolo jasné! Odfotené výhradne pre tento web spolu so zopár ďalšími, ktoré na ňom v mojich blogoch nájdeš.

Sexting podľa mňa je pre mňa uvoľnením

Je to spôsob, akým objavím samu seba. Dáva mi to môj osobný priestor, v ktorom som len ja a moja fantázia. Má to pre mňa úplne iný rozmer ako porno. Pri porne mám dvoch ľudí, ktorým nemôžem zasiahnuť do deja. Cez smartphone to naberá úplne iný smer.

Môžem ťa začať vyzliekať, kedy len ja chcem. Môžem si na tebe zajazdiť, kedy to mne vyhovuje. Úplne ti opísať, ako si ťa vychutnám až po koreň. Mám úplnú voľnosť.

Jednou z mojích preferencií je zapnúť si hudbu, ktorá ma vzrušuje. Absolútny top je pre mňa SoMo – Oh Na. Ak na mňa použiješ jeho slová, zvlhnem ti do sekundy. Je mi úplne u prdele, či ma v chate nazveš kurvičkou alebo tvojím malým dievčatkom, ale nikdy ma nenechaj čakať na odpoveď viac ako dve minúty. Stratí to čaro.

Vezmi si ma pomaly. Tiež nemáš rád sex bez poriadnej fajky. To isté platí pre mňa,

ak má byť sexting podľa mňa.

Nechcem počuť “Zasunol som”. To nemá energiu. Prezri si ma, uhryzni ma do krku. Ešte lepšie ak ma uhryzneš do bradavky. Neodolám ti. Lebo ak chceš odo mňa poriadne horúce sextovanie, tak ma musíš nabudiť. Moja fantázia vtedy nemá hraníc.

Mala som svoje obdobia. Stránka ako Omegle mi bola dobrá len chvíľu. Omrzela ma. Nemala som chuť sa na každej snímke pozerať na kokot. Našlo sa tam len pár ľudí, s ktorými sa dalo začať ako s človekom. Môže sa to zdať divné, no

môj spôsob sextingu bol viac zameraný na ľudí,

ktorých som poznala, možno občas aj známi/kamaráti, s ktorými som už povedzme jednu, dve noci strávila. Pri nich som najlepšie vedela, čo treba, aby boli tvrdí. Nikdy sme sa nezradili, nikdy sa naše fotky nedostali von. Vedeli sme, že dedina je malá. A to bolo na tom to najlepšie. Také naše malé tajomstvo.

A čo ty? Nemáš chuť mi napísať, čo by so mnou všetko robil? Strhol by si zo mňa šaty a jazykom prešiel po mojich krivkách? Alebo by si si ma zviazal a robil by si si mnou, čo chceš? Je to na tebe.

Som mladá, zato však skúsená študentka, ktorá vie, ako si správne užívať vysokoškolský život. Sex je pre mňa spôsobom relaxu, spôsobom spoznávania samej seba. Nie som žena, čo niečo preferuje. Skúsila som všeličo: od úplne bežného "normálneho" sexu, cez anál, sex so sexuálnymi pomôckami až po lezbický sex. Jediné čo mi ešte figuruje v zozname toho, čo musím skúsiť, je trojka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *