Sexting: prvý a hlavný slovenský web fanúšikov sexuálneho textovania
Sexting

Sexting: flirt, zábava, provokácia a rozkoš, sex 21-ého storočia, sex technológií

Sexting zložený zo slov “sex” a “texting” predstavuje posielanie erotických správ a fotografií. “Chcem, aby mi z teba stvrdli bradavky. Aby si mi otvoril stehná, pojebal ma a odbavil sa mi do úst”. Únik z bežnej reality, ktorý nám dopraje realizáciu aj našich najtajnejších túžob. V dnešnej dobe si ho môžeš dopriať, kedy len chceš. Slovenský sexting je druhom umenia. Dokazuje to napr. naša “dvorná” blogerka Sisa: “Len pár slovami ti môžem opísať, ako veľmi, veľmi chcem nasadnúť a jazdiť si na tebe, cítiť v ústach cítiť tvoje semeno.”

Tip redakcie webu profesionalky.sk
Máš rád sexting? Páči sa ti a dráždi ťa táto forma zábavy? Alebo ťa láka skúsiť to, zažiť pocity vzrušenia a uspokojenia, ktoré písanie o sexe a výmena pikantných fotiek spôsobuje? Máš záujem o sexting s GARANTOVANE PRAVOU a REÁLNOU SLOVENKOU? V prípade dostatočného záujmu radi rozbehneme takúto službu. Napíš na sexting@profesionalky.sk.

Slovenský sexting – prečo ho ľudia používajú?

Niektorí to považujú za spôsob flirtovania, zaujatia toho druhého, nadviazania vzťahu. Chceme niečo viac. Chceme, aby nás – pre účely tohto článku sa tvárme, že iba v predstavách – vylízal černoch, aby nám vyfajčila Megan Fox.

Slovenský sexting dokáže zlepšiť partnerský vzťah

Nudí ťa už sexuálny život s tou istou partnerkou? Oživte si ho spolu sexting-om. Správy ako “Teším sa, kedy už z teba strhám všetko oblečenie a hodím ťa na posteľ” alebo aj silnejšie ako “Neviem sa dočkať tvojho vzdychanie, keď ťa budem šukať ako kurvu” dokážu divy. Tvoj partner sa bude tešiť na to, čo bude v noci nasledovať. A tebe sa budú tie posledné hodiny v práci tak krásne a vzrušujúco ťahať.

Žijeme v dobe, kedy nemusíš čakať na dopis, aby si sa dozvedel, či ti partnerka urobí blowjob alebo len handjob. Stačí naťukať slovo “sexting” do vyhľadávača a vybrať si, čo ti vyhovuje. Možno to celé chceš anonymne a ani nechceš vedieť, ako človek na druhej strane vyzerá. No ak predsa len tvoja fantázia funguje horšie a chceš vidieť svojho sexting-ového partnera, aj pre teba tu sú appky. Novodobo sa z aplikácií ako Badoo alebo Tinder stávajú miesta, kde ľudia hľadajú sex. Je to ten najľahší spôsob, ako si užiť sám a zároveň vlastne s niekým.

Nevieš, ako (sa) začať hrať, ako na sexting?

Existuje množstvo spôsobov a fráz, ktorými druhú stranu naštartuješ. Čo tak “Chcela by si ma práve teraz, však áno?” Postupne sa obaja uvoľníte a ani si to neuvedomíš, chuť na rýchle odbavenie/vyhonenie nastane hneď. I keď spoločné vyvrcholenia sú neobvyklé a nie veľmi časté.

Výraz “sexting” ako taký vznikol spojením slov “sex” a “texting”. Pojem “sex” prekladať snáď nie je potrebné. No a “texting” je prosto textovanie, písanie, textová či iná online komunikácia. Ako vysvetlím a hneď aj ukážem nižšie, ani zďaleka (už) to neznamená, že pri sexting-u ide výhradne o text.

Ako definícia pojmu je sexting niečo ako “sexuálne textovanie”, odosielanie, prijímanie alebo odovzdávanie sexuálne explicitných správ, fotografií alebo obrázkov, primárne medzi dvoma či viacerými mobilnými telefónmi. Zahŕňa však, samozrejme, aj použitie počítača alebo akéhokoľvek iného digitálneho zariadenia.

Slovenský sexting sa spopularizoval až začiatkom storočia

Toho aktuálneho, dvadsiateho prvého. Je symbolom sexu a textových správ, pričom tento výraz je mienený v širokom zmysle zasielania textu s obrázkami. V auguste 2012 bolo slovo sexting prvýkrát uvedené v medzinárodne rešpektovanom slovníku.

Chceš si prečítať Sisin príbeh o sextingu? (Link bude aktívny 22. 12. 2021 presne od 10:00.)

Ako ju to baví a neskutočne vzrušuje?

Mladučká študentka Sisa sama o sebe tvrdí: “Slová sú pre mňa dôležité a naučila som sa ich používať vo vlastný prospech. Používať ich tak, aby som prebudila – v mojom prípade u mužov – túžbu po mne.” Okrem uvedeného článku publikuje na tomto webe Sisa aj ďalšie svoje blogy. Nájdeš ich pod jej tunajším alias “Horúca študentka“.

Médiá ma titulovali "guruom erotického priemyslu na Slovensku". Po dvadsiatich rokoch pôsobenia v oblasti zábavy skutočne viem o tejto brandži prvé aj posledné. Som označovaný tiež za "priekopníka" a "odborníka" na sexbiznis a všetko súvisiace. Po mojom stíhaní za kupliarstvo pôsobím už výhradne iba v legálnych odvetviach tejto sféry. Okrem toho sa sám považujem okrem profesionálneho spoločníka (nie gigola) ešte za blogera, copywritera a tak trocha aj spisovateľa. Na tomto webe sa však určite nedozvieš nič o mojom zmýšľaní a o tom, akým človekom v skutočnosti som - na to musíš navštíviť stránku AndyMoravek.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *